preloader
Przejdź do głównej treści
8705000a75df1ea320f999022b34095962c3d4

8705000a75df1ea320f999022b34095962c3d4

Haditaghi: Odwołamy się od nadzoru finansowego

Z przyjemnością informujemy, że Pogoń Szczecin otrzymała licencję na sezon 2026/2027 PKO BP Ekstraklasa oraz rozgrywki UEFA.

Jednak jesteśmy nie tylko rozczarowani, ale głęboko zranieni i stanowczo nie zgadzamy się z decyzją o objęciu Klubu „nadzorem finansowym”, i natychmiast będziemy się odwoływać od tej decyzji.

Dla przejrzystości, ta kwestia „nadzoru finansowego” dotyczy drobnego problemu technicznego o wartości poniżej 45 000 € (poniżej 200 000 PLN), związanego z dwiema premiami dla zawodników, gdzie faktury zostały błędnie wystawione na początku sezonu zamiast na jego końcu. Dopuszczenie, by słowa „nadzór finansowy” rzucały cień na postępy, dyscyplinę i ciężką pracę tej organizacji, jest nie do przyjęcia.

Przez ostatnie 13 miesięcy nowego właściciela spłaciliśmy, zmniejszyliśmy i wyeliminowaliśmy ponad 70 000 000 PLN długów i potencjalnych zobowiązań. Pogoń Szczecin nie jest najbogatszym ani największym klubem w Ekstraklasie, ale jest teraz jednym z najzdrowszych finansowo klubów w lidze i może to być najsilniejsza pozycja finansowa w historii Klubu.

Nie pochodzimy z jednego z największych miast czy klubów w Polsce, ale nie będziemy źle traktowani, niedoceniani ani niesprawiedliwie oceniani czy etykietowani, jakbyśmy byli nikim. Szanujemy proces, ale będziemy bronić prawdy, reputacji tego Klubu i wielkiej pracy, która została wykonana.

Jesteśmy przekonani, że apelacja zakończy się sukcesem.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 9343

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (22)

saintsinner

saintsinner

(28129/36000) 29.04.2026 11:14
Porządek musi być jak to mówią Grecy.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 29.04.2026 11:30
<b>"jakbyśmy byli nikim"</b> alex sam tak uważasz, skoro wypisujesz takie bzdury nikt nie napisał, ze jesteśmy NIKIM, tylko PZPN musiał po prostu odpalić pewne procedury jak zobaczył jakieś niezgodnosci, jak nie rozumiesz jak działa prawo, to juz twoja wina, z tego co pamietam to w kanadzie tez walczyles z regulacjami rządowymi (np. chroniącymi lokatorów), bo ci nie pozwalano uprawiac chorej patodeweloperki cwaniaku
Mermann

Mermann

(29228/36000) 29.04.2026 12:11
fiwite1310@arugy.com chłopie wiesz jak to jest z tłumaczeniem z jednego języka na drugi czy nie wiesz? bywa ułomne.... W oryginale trzeba było posłuchać co mówił jak mówił i w jakim kontekście
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 29.04.2026 12:18
nie ma co sie bulwersowac fakt faktem dwie platnosci nie zostaly uregulowane tu nie trzeba patetycznych gornolotnych slow tylko uregulowac zadluzenie
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 29.04.2026 12:22
Panie Pers nie rób dramy o 200 tys zł bo to dla was tyle co dla mnie 2 złote. Po co znowu dymić? przecież w Europie i tak nie zagramy , Ekstraklasa, by w niej pozostać to też nie jest oczywistość. Poza tym co za problem , skoro wszystko jest OK i wiecie z czego wynika nadzór , wypić kawkę w biurze z jakimś inspektorem? No chyba , ze chodzi o przypominanie wszystkim ile się zapłaciło za błędy i wystawne życie poprzedników , wtedy tak , wpis ma sens , żeby czasem nikt nie zapomniał , że długów nie ma
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 29.04.2026 12:22
I drużyny i sztabu też
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 29.04.2026 12:34
@landsberg 200 tys to 200 tys, nie ważne ile masz kasy. Więc jeżeli jest szansa na oszczędzenie tej kasy. Haditaghi dlatego się dorobił, bo nie myślał w ten sposób.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 29.04.2026 12:39
Szkoda , że tak bardzo nie dbacie o swoje dobre imię na boisku i pozwalacie ,żeby każdy nas traktował jak byśmy byli nikim. Weź człowieku utrzymaj na luzie drużynę w Ekstraklasie i zbuduj wreszcie potwora do wygrywania , bo gadek , to ja ma dość tak samo jak rozczarowań tym sezonem
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 29.04.2026 12:43
@AntyRedaktorek rozumiem o czym piszesz . Bardziej chodzi mi o to , że się Pers odpala i stawia okoniem w sytuacji gdy nie jesteśmy pewni utrzymania. Tu trzeba dyplomacji bo detale mają znaczenie kto się utrzyma.
pawel

pawel

(64049/72000) 29.04.2026 12:51
Prosze, prosze... Nie tylko najlepsza kadra w historii klubu ale takze najzdrowsza finansowo organizacja ... Fiu , fiu, takich tlustych (doslownie :)) lat doczekalismy pod wodza naszego zbawcy.. A teraz do dziela , niech najlepsza kadra wszechczasow w najlepiej prowadzonej organizacji kraju modli sie o jakies punkty z potezna wisla plock bo w przeciwnym razie moze doswiadczyc spadku ...
LeoSz-ek

LeoSz-ek

(12916/18000) 29.04.2026 12:53
No i dobrze, trzeba walczyć o swoje i nasze dobre imię!!!
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 29.04.2026 12:54
Czują się zranieni , bo ktoś się doczepił do jakiegoś nic nie znaczącego zadłużenia. Zraniony panie Pers to jestem ja gdy jeżdżę ponad 250km na niemal każdy mecz domowy i widzę drużynę bezradną albo fartownie wygrywającą , do tego z depresyjnym kapitanem , piłkarzami , którzy tęskną za swoimi dziewczynami zostawionymi w ojczyźnie albo grajkami , którzy gubią się w Berlinie albo przyszli nagrywać filmiki i dobrze się bawić w Pogoni , nie mylić z dobrą grą .
silentscream

silentscream

(118589) 29.04.2026 14:05
Jeżeli faktura została wystawiona na początku okresu rozliczeniowego, a nie zgodnie z umową na jego końcu to jest to ewidentnie błąd księgowy, należy wówczas ją skorygować na zero i wystawić we właściwym terminie. Jeżeli jest tak jak napisał Alex, to sprawy nie ma i nie ma żadnego zadłużenia, czytajcie ze zrozumiem, a jeżeli nie ma zadłużenia to z jakiej racji nadzór finansowy? Też bym na miejscu Persa żądał wyprostowania tej kwestii.
TritumX

TritumX

(21096/24000) 29.04.2026 14:08
Jest I kolejna wojenka, z której da się zrobić piękne publiczne przedstawienie. Dla prezesa wojenki to jak tlen – bez regularnego dramatu zaczyna się dusić i męczyć. Wyjść na scenę, wjechać na białym koniu, w pełnej zbroi, z mieczem w dłoni i w imieniu wielkich zasad rzucić się na wroga w blasku reflektorów. A w zasadzie udawać, że się rzuca. Żeby była dobra prasa i żeby wszyscy klaskali. I żeby mniej dyskutowali o kwestiach o ktorych prezes dyskutowac nie chce, jak nieudolne transfery, degradacja poziomu sportowego I pozycja w tabeli gwarantujaca mordercza walke o utrzymanie 4 kolejki przed koncem. Była niesmiertelność, były oficjalne przeprosiny dla Cracovii, teraz czas na kolejny akt: rycerską walkę o dobre imię. Nasz nieustraszony irański wojownik w lśniącej zbroi I jego nowy szlachetny bój. Bez dramatu nie ma spektaklu. A jak nie ma spektaklu, to po co w ogóle być właścicielem Pogoni? Bo chyba nie po to zeby wygrywać. https://i.postimg.cc/1Xq8HzVc/Brawo-Boss1.jpg
Romano69

Romano69

(17621/18000) 29.04.2026 14:59
Siostry i bracia po szalu, pragnę z serca podziękować za pomoc Grzegorzowi i Panu W. za wsparcie finansowe. Do uratowania mnie brakuje niecałe pięćset złotych. Kiedyś uratowaliście mi życie i wysłaliście mnie do najlepszego fachowca od chorób beznadziejnych, pomóżcie mi proszę i teraz.Pomożecie? Na mojej zrzutce jest numer mojego konta. Życzę Wam zdrowia. Pozdrawiam. R69 https://zrzutka.pl/rs63f5
Cezar

Cezar

(11371/12000) 29.04.2026 15:51
Chłopaki jak dziewczyny- chcą emocji, a dzięki tzw wierze wciągają dwupaki, ba, trzydziestoczteropaki:D na cały sezon z gwarantowanym miejscem i z zamykanymi trybunami. Rano jeszcze był wpis, iż podobno w klubie było spotkanie kibiców z jednym z piłkarzy powracającym z trzecioligowego turnusu. Gdzieś wpis przepadł. Chłopaki, utrzymujecie to wszystko z własnych pieniędzy, potwierdzając w ten sposób, że akceptujecie choćby poziom sportowy i obecne miejsce klubu w lidze. Tej lidze.
19DDD48

19DDD48

(235334) 29.04.2026 16:22
Jedyne co możesz Boss odwołać to Tana że swojego stanowiska. Niech się transferami nie zajmuje. Druga kwestia to trener po sezonie bo chyba dalej nie ogarniam skoro wpuszcza gościa typu Greenwood... już na prawdę lepiej na juniora postawić, taki biegałby za każdą piłką.
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 29.04.2026 17:38
Chcesz być szanowany to szanuj się sam. Nie można odwalać lipy jak z Cracovią (strata bramki to powtórka finału PP z Wisłą}. Jak takich leszczy będziesz kaleczył po 5:0 to PZPN nabierze respektu
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 29.04.2026 18:29
Do gabloty!
1962

1962

(62487/72000) 29.04.2026 18:57
@fiwite1310@arugy.com od pewnego czsu dostrzegłem twoje wrogie wpisy pod każdym artykułem dotyczącym naszej Pogoni. Udajesz znawcę każdego tematu, ale wyżej wała nie podskoczysz. Złagodz swoje wypowiedzi, bo urażasz nie tylko kibiców Pogoni, ale cały klub. Mam nadzieję, że łagodnie dałem tobie do zrozumienia, że nie jesteś lubiany na forum
rusnak

rusnak

(17921/18000) 29.04.2026 19:15
Kouluris i Przyborek sprzedani za prawie 50 mln. Do tego wpływy z C+, z dnia meczowego, z umów sponsorskich itp, itd. A wyznawcy Irańskich baśni I bajerów łykają złotouste kule z połykiem klaszcząc przy tym uszami i szczając po kochach.
Pikuś

Pikuś

(8441/9600) 30.04.2026 00:11
@rusnak , czy mógłbyś przyhamować te swoje porno-wpisy. Tę stronę czytają także nieletni. Pamiętaj o tym.