preloader
Przejdź do głównej treści
870500dfab3a675a11b7ebd4c6814e19d9c4c5

870500dfab3a675a11b7ebd4c6814e19d9c4c5

Haditaghi pogratulował Lechowi Poznań tytułu Mistrza Polski

W imieniu własnym i całego klubu Pogoń Szczecin chciałbym pogratulować Lechowi Poznań, jego właścicielom, zarządowi, utalentowanym zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu oraz pełnym pasji kibicom zasłużonego mistrzostwa Ekstraklasy.

Wygranie tytułu mistrza ligi wymaga jakości, konsekwencji, charakteru i wiary przez długi i wymagający sezon. Lech Poznań pokazał wszystkie te cechy i zasługuje na pełne uznanie za to osiągnięcie. Polska i Ekstraklasa nie mogłyby prosić o silniejszy i bardziej zasłużony klub, który będzie reprezentował naszą ligę w europejskich rozgrywkach w tym roku.

Gratulacje dla wszystkich związanych z Lechem Poznań.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 8831

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (70)

Cezar

Cezar

(11371/12000) 17.05.2026 09:47
Czyli jest gotowa recepta na sukces. A tu? Pełny stadion na Gieksie świętujący utrzymanie, trzecioligowcy w regionalnych studiach, tatuaże i race na bulwarach:D
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 17.05.2026 09:54
Może wyślij tam na staż swojego dyrektora i jego kumpli? Pomyśleć że ten sam prezes po wymianie 80% zawodników złożył obietnicę że ten sezon będzie nowym rozdziałem i gramy o miejsca 1-2 ???????? przydałaby się jakieś przeprosiny, a nie gratulacje dla pyrusow.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27229/36000) 17.05.2026 10:06
to teraz prosimy o transfery typu wallemark hakans palma rodrugiez bo drugi raz na ten szrot sie nie nabierzemy
Bosun_AT

Bosun_AT

(4319/4800) 17.05.2026 10:10
kiedy nasza feta na Wałach za utrzymanie ?
1962

1962

(62481/72000) 17.05.2026 10:20
Lech jest takim wrogiem, którego należy szanować, jak każdego innego. Za wyjątkiem Cracovii, bo tego ścierwa się nie da traktować godnie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27229/36000) 17.05.2026 10:21
alex pewnie szczerze by chcial cos osiagnac kase tez pewnie by wyłozył ale niestety otacza sie kumplami a nie fachowcami
1969

1969

(37259/48000) 17.05.2026 10:22
,,Wygranie tytułu mistrza ligi wymaga jakości, konsekwencji, charakteru i wiary przez długi i wymagający sezon." Alex dodałbym do tego ,,i odpowiednich ludzi". Także tego, do roboty. Dziczek już jest, zacząłbym od renegocjowania 200 tysięczny pensji, bo dwie bańki za przedłużenie kontraktu poszły się je...ać. A przydałyby się w letnim okienku...
j27

j27

(22560/24000) 17.05.2026 10:55
Najpierw skakovia, teraz pyry to teraz pewnie bedzie msza zeby arka sie utrzymała-conajmniej przegięcie.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 17.05.2026 10:58
Ekegancko się znalazł. Lech to nasz najlepszy wróg ????.
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 17.05.2026 11:01
Złożenie gratulacji - ok. Gest, który wymaga zwykła kultura. Chciałbym się zapytać Pana Alexa Haditaghi kiedy Pogoni ktoś złoży gratulacje z powodu zdobycia mistrzostwa kraju. Czy jest szansa, że większość forumowiczów dożyje takiej chwili.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 17.05.2026 11:15
Daniel może coś o naszych wypożyczonych?
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 17.05.2026 11:23
Bardzo ładnie Alex. Lech to najbardziej stabilny i zasługujący na mistrza klub w Polsce. Teraz czas byś głęboko przeanalizował pracę naszego sztabu i skautów i wyciągnął już nie wnioski, ale konsekwencje. Od Lecha można się wiele nauczyć. Pogoń w przyszłym sezonie nie może być tak fatalna jak obecnie. Lepiej sprowadzić dwóch , trzech wartościowych piłkarzy niż sześciu nijakich.
darecki73

darecki73

(45944/48000) 17.05.2026 11:24
Lech to wzór do naśladowania. Najlepsza Akademii w Polsce. Mnóstwo zdolnych wychowanków grających w 1 składzie i sprzedawanych na zachód. Wszystko mądrze poukładane, stabilne. U nas na razie wszystko w budowie. Obyśmy za kilka lat poszli śladami Lecha. Nie ma co się wstydzić, złościć ale czasem trzeba iść po prostu śladami lepszych od nas.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 17.05.2026 11:32
Mam nadzieję panie Pers , że zazdrościsz Lechowi jakości piłkarskiej i będziesz dążył w tym sezonie do wyrównania kadr aby już się nie wstydzić pojedynków z jagą , rakowem czy lechem i drżeć aby nie było pogromu i kompromitacji. Takie składam życzenia panie AH.
James

James

(42133/48000) 17.05.2026 11:37
Alex, Ładne słowa. Ale pytanie jest. Czy potrafisz wyciągnąć naukę jaką wyciągnął Adresat twoich gratulacji? Tu jest długi artykuł relacja i wnioski jakie wyciągnął Rutek w Lechu po sezonie 2023/24 - gdzie Lech zajął 5 miejsce (za Pogonią) Odczytaj go sobie i przełóż na nasze realia. Oni po zakończeniu sezonu 23/24 byli mniej więcej gdzie my jesteśmy dziś. Oni dopiero wtedy po sezonie i od nowego 24/25 zatrudnili Fredriksena. Rutek :"Popełniliśmy łańcuch błędów, które wywołały spore konsekwencje. Niels Frederiksen nie palił się do tego, aby przyjść do nas w trakcie trwania sezonu. Wiedział, co się dzieje i miał o nas informacje. Wiedział, że sytuacja jest trudna, znał także nasze wyniki badań. " U nas Thomasberg od Października 2025. Zna już kadrę częściowo. Czyli w tym aspekcie ich wyprzedzamy. 2. Teraz 5 :drużyn z TOP idzie do Europy. To oznacza, że DLA NAS otwiera się szansa na coś więcej. Nie spier...olcie tego. Rutek :"Nigdy nie musiałem tyle razy wchodzić do szatni, co w tym sezonie. Wielokrotnie mówiłem „Panowie, co my tu robimy i do czego doprowadziliśmy?!”. Największe pretensje miałem po porażce 0:5 z Pogonią. Ona mnie najbardziej wk….a, mimo że inne ważyły więcej. Pogoń była fatalna. Po 4:1 z Rakowem i fantastycznym meczu myślałem, że przekręcamy żagiel w dużą stronę. Zespół pokazał wtedy, że potrafi i chce. " Trener jest , trzeba kilka solidnych ruchów transferowych, szczególnie w obronie - ustalić jak ta linia ma wyglądać w przyszłym Czy jesteście w Zarządzie wyciągnąć wnioski takie jak wyciągnął Rutkowski w maju 2024.? 2 kolejne sezony po tych wnioskach zbierają tych wniosków owoce. https://weszlo.com/2024/05/30/piotr-rutkowski-podsumowal-kleske-lecha/
lero

lero

(74626/96000) 17.05.2026 12:30
Komu przeszkadzają kulturalne gratulacje Alexa za zdobycie MP, temu będą przeszkadzały gratulacje innych klubów dla nas, kiedy my coś zdobędziemy. Widać, że niektórzy nie dorośli do pewnego poziomu ale mają strasznie dużo do powiedzenia. Może powinniście udać się do szkoły savior-vivru (o ile wiecie co to znaczy) tam wam uświadomią co to są zasady dobrego wychowania, ogłada, maniery itp. A te inne ale...czyli żale, to piszcie ale nie pod artykułem w związku z gratulacjami, bo to nie elegancko.
Anathema

Anathema

(39735/48000) 17.05.2026 12:34
Niechęć względem lecha wiadoma, ale dyplomacja Alexa zrozumiała. Nie złożyły tez by sie znalazły osoby które by kwestionowaly taki akt zaniechania.. Grzeczność i tyle na płaszczyźnie instytucjonalnej
Anathema

Anathema

(39735/48000) 17.05.2026 12:40
Ziółkowski w barwach Romy na ławce sie rozgrzewa, a jak tam nasz byly talent na ławce Lazio? Nadal do niej przrspawany? Kto ma oczy i rozum twn widzi jaki niesamowity dill zrobiliśmy pozbywając sie tego przeciętniaka zanum by sie u nas zakorzenil i został kolejną legenda...
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 17.05.2026 13:02
Najważniejsze że Klub utrzymany, finanse czyste. Brak takich specjalistów jak Adamczuk, Rafałowicz czy Mroczek. Pasożyty pogonione. Teraz krok po kroku można budować zespół, a jak sobie przypomnę ile płaczu było u Czetowiczow Juszczyków czy Daviego, że pogonili takiego speca jak D.Adamczuk to dzisiaj śmiechów nie ma końca. Ogólnie to straszna beka, jak poradziły sobie nasze tuzy. Na Pogoni nie wisiała żadna klątwa, tylko decydenci paskudni którzy żerowali na tym klubie.
Anathema

Anathema

(39735/48000) 17.05.2026 13:21
@AntyRedaktorek tak właśnie. Czas oczyścić do końca klub z pasożytów czy bezużytecznych ludzi pomne o nazwiska bo każdy je zna i jedziemy z nowym projektem
marcinnn

marcinnn

(44443/48000) 17.05.2026 13:35
@Cezar , gotowa recepta na sukces? W Lechu od 2006 roku, wszystko się finansowo zgadza. A ile przez ten czas tytułów zdobyli, a ile sezonów wstydu? Lech na nic nie ma recepty. Sukcesy Lecha, to lata budowania zespołu, z wieloma niepowodzeniami po drodze. Nie ma nic od razu, jak to niektórzy by chcieli.
marcinnn

marcinnn

(44443/48000) 17.05.2026 13:38
Oni już będąc w pełni ustabilizowanym klubem, mieli sezony jak my obecnie. Także trochę więcej wsparcia dla Persa bym polecał, bo widać że on ma serce do tego klubu. Inaczej nie władowałby tyle kasy i nie byłby na każdym meczu wyjazdowym, gdyby mu nie zależało. Przyszły sezon będzie pierwszym, gdy będą mogli skupić się wyłącznie na budowaniu drużyny, zamiast sprzątaniu, po poprzedniej ekipie i nie wyobrażam sobie by Pogoń nie była coraz mocniejsza.
marcinnn

marcinnn

(44443/48000) 17.05.2026 13:41
Tak jeszcze odnośnie wyjazdów, to ostatnio uhonorowano 35, którzy zaliczyli komplet. Tymczasem jest chyba 36, bo nie kojarzę by Alexa nie było na którymś wyjeździe. Czy jest taki drugi prezes w Ekstraklasie, który zalicza każdy wyjazd? ????
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 17.05.2026 13:43
Jak zaczołem chodzić na Papricane to tamten Lech był taki sam jak my Chodzę od 81 roku nie mieli żadnego trofeum Potem w swojm pierwszym finale PP daliśmy im zdobyć pierwszy wazon (mogę się mylić bo nie sprawdzam z pamięci pisze )Pamiętam za to dobrze jak słuchając radia i transmisji z Kalisza płakałem że matka nie mogła mnie uspokojć U nich wsxystko poszło dobrą drogą fuksneło im się z tym ME w 2012 i wybudowaniem stadionu Dlaczego nie mogły być rozgrywane mistrzostwa w naszym mieśćie Inna polityka oni uj na uju ale takiego Kulu by nie puśćili do Arabów Zatrzymali za grubą kasę Isaka który zrobił im 3 cie MP NIE Nawidzę ich za tą zazdrość nie z tego powodu że 3 razy tam na wyjazdach mnie poobijali ale właśnie dla tego że im zazdroszczę urwa 10 tytułów a ile PP to nawet nie chcę się uwkurwiać i patrzeć
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 17.05.2026 14:00
Pers oprócz bycia właścicielem jest jeszcze kibicem i wierzę , że będzie budował mocny zespół. Na pewno nie zrobi tego wykładając walizkę euro , bo Widzew pokazał , ze to może nie zadziałać. On raczej będzie stosował swoje dźwignie handlowe , na których się dorobił. Małymi krokami zarobione pieniądze będą szły na wzmocnienie a nie na konsumpcję jak u poprzedników. Sprzedał Kulu , sprzedał Przybora , pewnie sprzeda Greenwooda i gdy wie , że sie utrzymał to za te pieniądze wzmocni zespół i tak to będzie działało ./ W tym sezonie z 7 mln euro w przyszłym z 12 mln aż będzie kadra godna gry dla tego miasta
Anathema

Anathema

(39735/48000) 17.05.2026 14:09
No i jak przewidziałem mecz Widzew - Piast o utrzymanie. I tak sobie myślę czy nie za bardzo zyczeniowo podchodzimy do tego Dziczka i czy bedzie wartością dodaną
Anathema

Anathema

(39735/48000) 17.05.2026 14:12
No i jeżeli gks dzis nie zapunktuje z jagą to do has przyjedzie na wycieczkę i mecz z nami istnie plazingowy, chyba tylko by fajnie skończyć ten sezon i zrewanżować sie za porażkę w Katowicach
marcinnn

marcinnn

(44443/48000) 17.05.2026 14:27
Dziczek dzisiaj najlepszy na boisku.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 17.05.2026 14:40
Przeklejam, bo nie wiem czy Paweł widział. @pawel Drogi Pawle, jakbyśmy założyli się na serio, to wygrałbym od Ciebie trzy koła, które z resztą są mi teraz potrzebne, he he. Z racji tego, że wygrałem, odwróćmy paradygmat i zegarek, który stawiałem, chciałbym Ci podarować w prezencie. Jest nowy, nienoszony i ze szczęśliwym numerem 8. Wyślij mi proszę 1 grosz na moje konto z adresem w komentarzu, żebym mógł Ci wysłać. Pozdrawiam. Roman A wygląda tak... https://shop.xicorr.com/spark-gmt-novax-bronze.html
Romano69

Romano69

(17621/18000) 17.05.2026 14:42
A do Was Bracia mam wielką prośbę, bo państwo nasze olało mnie i już nic mi nie daje, o wsparcie jakiekolwiek, bo brakuje mi nie tylko na leki, a na rachunki i nawet na jedzenie. Jeden z Was zaproponował mi wywieszenie transparentu na meczu ostatnim, z prośbą o pomoc dla mnie. Odmówiłem. Takie akcje są dla Roberta i chorych dzieciaczków, ja ewentualnie tutaj mam możliwość proszenia Was o pomoc. Pięknego weekendu. Pozdrawiam. Roman https://zrzutka.pl/rs63f5
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 17.05.2026 14:58
GKS wygrał, zatem nas złoją w Szczecinie, chyba że podobnie jak Zagłębie podejdą niechętnie do europejskich pucharów ;)
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 17.05.2026 14:59
No i bardzo ładnie, trzeba docenić klasę przeciwnika, a Lech był w tym sezonie najlepszy. Aktualnie najbardziej poukładany klub w Polsce. Solidny budżet, solidny skład, solidna akademia dostarczająca młodych Polaków do składu. Trochę zazdro.
Alchemik

Alchemik

(59771/72000) 17.05.2026 15:00
mimo tego że Kolejorz zawsze był nie lubiany w Szczecinie to jasne ..Ale szacun dla Alexa że gratuluje temu kto był najlepszy w Lidze!! To godne szacunku!! .. A teraz Panie Alex brać przykład z Mistrza Polski i....ZROBIC MOCNE TRANSFERY!! Pozbyć się leni i cieniasów w klubie zarówno kopaczy jak i pijawek w Klubie! Puki tego nie ZROBISZ Drogi Prezesie to w przyszłym sezonie będzie powtórka z rozrywki!!!
Cezar

Cezar

(11371/12000) 17.05.2026 15:48
Witaj, @marcinnn , chyba w Mielcu rozpytywał i szukał kontaktów biznesowych przy okazji wyjazdu na początku swojego pobytu tutaj. Pisano o tym. Myślę, że to kilka pieczeni na jednym ogniu, bo i rozkminia ludzi, ligę, zwyczaje, itd. A tu podnieta- oho, który prezes był na wszystkich wyjazdach, heh.
lero

lero

(74626/96000) 17.05.2026 15:48
@El Profesor, jasnowidz jesteś, że piszesz, że GKS wygrał? Dopiero skończyła się 1 połowa i remisują z Jagą 1:1
marek9636

marek9636

(107079) 17.05.2026 15:55
@Cezar to Nilo Effori szukał sponsora w Mielcu, bo nie miał kasy
marek9636

marek9636

(107079) 17.05.2026 15:57
Nigdy nie musiałem tyle razy wchodzić do szatni, co w tym sezonie. Wielokrotnie mówiłem „Panowie, co my tu robimy i do czego doprowadziliśmy?!”- Piotr Rutkowski to dla tych którzy uważają, że to jakieś odstępstwo od standardów, że właściciel wchodzi do szatni
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 17.05.2026 16:01
Od zdania "w imieniu własnym" ... przestałem czytać. Co on jest jakimś królem, ze musi ze wlasnym imieniu coś składać? I mowic o sobie w trzeciej osobie? W imieniu własnym napisałem ten komentarz. <b>Sorry ale mówie wprost - okropnie niecierpie typa, zakłamany, fałszywy, bezczelny cwaniak z przerosniętym ego. Jak dla mnie dzien, w ktorym on komuś odsprzeda nasz klub, będzie dniem wyzwolenia i nowego, prawdziwego początku. Obecnie jesteśmy posmiewiskiem a ten burak sobie zrobił z Pogoni swój darmowy ATM.</b> Aby coś wygrać, to nie wystarczy miec dywaniarską mentalność i uzywać ChatGPT do składania oświadczeń.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 17.05.2026 16:21
mam nadzieje ze we wlasnym imieniu
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 17.05.2026 16:34
Mam pytanie do Pana Daniela Trzepacza czy nie mógłby przeprowadzić wywiadu z Panm Alexem Haditaghi bądź z CEO albo wspólnie z nimi, w którym zadałby pytania m.in zebrane od forumowiczów. Podrzucam kilka, myślę, że inni też się chętnie dołączą. - kiedy planowany jest powrót na boisko Pozo i Molnara, - kto odejdzie po tym sezonie i na jakie pozycje trwają poszukiwania oraz z jakich kierunków (lig) - czy planuje się wzmocnienie sztabu szkoleniowego i o kogo - jaki plan rozwoju na przyszły sezon (jakie segmenty działania klubu) - czy jest pomysł obserwacji i ewentualnych transferów z 1 ligi (przykład Adamskiego do Legii jest wymowny) - czy jest podtrzymywany pomysł aby w klubie było więcej polskich zawodników. - co wpłynęło na tak dużą ilość nietrafionych transferów i jakie są pomysły żeby to ograniczyć - czy ktoś z akademii ma szanse dołączyć na stałe w przyszłym sezonie do pierwszej drużyny/ Mam znacznie więcej pytań. Jeżeli pomysł się spodoba i zyska aprobatę chętnie się nimi podzielę
1962

1962

(62481/72000) 17.05.2026 16:42
@fiwite1310@arugy.com Od ciebie płynie taka nienawiść do Alexa, bo zapewne szlak cie trafia, że ten facet zrobił kasę dzięki swojemu talentowi, sprawnemu umysłowi i szacunkowi jakim go darzą inni biznesmeni na całym świecie. A ty pewnie w doopie byłeś i góówno widziałeś i wylewasz teraz gorzkie żale na gościa, który podjął się arcytrudnego zadania, jakim jest POGOŃ. twój mały móżdżek nie ogarnia pewnych tematów, bo nie sięga ponad normy wytyczone przez twój fotel przy komputerze. Zgaś swoje uwagi bo już czytać się ciebie nie da. KROPKA
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 17.05.2026 17:07
Prezesowi życzę : takiej samej klasy wypowiedzi jak przy gratkach dla kolejarzy kuchenkarzy i przeprosinach sraxy, bo to uważam za całkiem dobry PR w przeciwieństwie do dziecinnych pyskówek czy kontrowersyjnych propozycji. Po drugie życzę transferów równie dobrych jak robi Lech np z rodakiem Golizadkiem. Po trzecie co najmnjej tak dobrej szkółki młodzieżowej jak somsiedzi z nad warty. Minął sezon. Czas na wyciąganie wniosków z popełnianych błędów wszak nie robi ich tylko leń i obibok. W Polsce mawiamy, że dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane. Nie wątpię w dobre intencje Alexa, ale błędów było co nie miara. Od poniedziałku w naszych gabinetach powinna ruszyć operacja nowy sezon. Budujemy kadrę gotową na lipiec nie na październik. Kadrę solidną. Kadrę ambitną. Kadrę zgraną, ale potrafiąco ze sobą rywalizować. Pozbawioną gwiazd i świętych krów. Kadrę zoptymalizowaną także pod kątem wzajemnego rozumienia się na boisku i poza nim. Może nam czasem zabraknąć talentu czy techniki, ale nigdy nie może zabraknąć ambicji i woli walki o zwycięstwo do ostatnich sekund. To jest przepis na sukces. Talenty z premiership i byli czempioni globu po przejściach są nam niepotrzebni. Gwiazdy tańca na parkiecie też nie. A prezesaa potrzebujemy mocnego na salonach i gabinetach nie na social mediach. Prezesa szanowanego za wyniki na boisku i miejsce w tabeli a nie w księgach przychodu i rozchodu. A o nieśmiertelności będziemy dyskutować po sezonie a nie przed.Do dzieła. Czas posprzątać - tym razem własny bałagan. Bo ten po poprzedniku już został ogarnięty.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 17.05.2026 17:19
@1962 w ogóle trudny okres dla etatowych narzekaczy i pałających nienawiścią do właściciela. Na ich nieszczęście utrzymaliśmy się przed czasem a nie rzutem na taśmę. Do tego jest szansa zakończyć sezon w pierwszej dziesiątce , co bardzo burzy ich teorię , że ściągnięto sam szrot niesprzedawalny, W obliczu naszego wywalczonego utrzymania , ci co najbardziej lubią skowyczeć nagle zniknęli . Pewnie szukają nowych powodów do opluwania. Och jak bardzo chcieli spadku aby tylko móc powiedzieć : A nie mówiłem? Spłacone długi , restrukturyzacja Klubu , wzmacnianie struktur , utrzymanie ligi , to na prawdę mało jak na początek działalności?
roszko66

roszko66

(13490/18000) 17.05.2026 17:51
Będzie feta na Wałach po utrzymaniu ? Bo patrząc na obrazki w szatni po meczu z Zagłębiem to by mnie to nie dziwiło ;)
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 17.05.2026 18:18
#Landsberg - ta swołocz i trzoda po Mroczku tylko czeka na potknięcie naszego wspaniałego prezesa z Persji ... to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu - z nim mamy w końcu szansę coś ugrać ... projekt jest świeży , dajmy im czas - Alex na pewno nie doprowadzi do korupcji i nepotyzmu polityczno kolesiowskiego jak za melepety z Kołbaskowa
pawel

pawel

(64052/72000) 17.05.2026 18:52
To może mieć coś wspólnego z jakością transferów Vahidku...
ao

ao

(13588/18000) 17.05.2026 18:54
Gratulacje ???? tak wypada. ???? Z drugiej strony po roku błazenady chyba nikt w Polsce nie bierze na poważnie co mówi Pers. Właściwe czy niewłaściwe wypowiedzi sa traktowane identycznie: powiedział je "złotousty". Zdecydowanie wolałbym oficjalną wypowiedź do kibiców MKS, typu: "... przepraszam za to co mówiłem, nie zaslugiwaliście na kłamstwa z mojej strony. Miłość do pieniądza jest tak wielka, ze nie mogłem się powstrzymać ..."
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 17.05.2026 19:28
Tak przy okazji to ten Paulsen z Lechii cienki jak rabarbar ale w meczu z nami to musiał mieć dzień konia :(
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 17.05.2026 19:30
Nie można wygrać meczu z GKS Katowice, bo L ta stara ku... nie może grać w europejskich pucharach ...wystarczy,że piłkarzyki podłożyli się słoikom w meczu domowym.
ALI

ALI

(25077/36000) 17.05.2026 19:35
Trzeba przyznać, że ten Papszun to magik . Jeśli wygramy z GKS, to legia grająca paździerz prawdopodobnie zagra w Pucharach. Tyle było śmiechu jak o tym wspominali. Kurcze, szkoda tych kilku głupio straconych punktów.
ALI

ALI

(25077/36000) 17.05.2026 19:41
@kibic jak sobie to wyobrażasz na stadionie ze 20 tys. kibiców a drużyna ma się podkładać w ostatnim meczu na pożegnanie i podłożyć się GKS-owi. Ha, Ha, Ha. Trzeba wygrać i to najlepiej kilkoma bramkami i zostawić po sobie fajne wrażenie właśnie dla kibiców.
Anathema

Anathema

(39735/48000) 17.05.2026 19:45
@ao ale Ty pierdo.isz jak potłuczony.. to mamy ta drugą Kavale czy nie? Mroczek za to tu siedział z dobrego serca. Co za altruista i filantrop
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 17.05.2026 20:02
ALI ...piłkarzyki w sumie to nie muszą się podkładać,bo GKS jest na ten moment o klasę lepszy.
Anathema

Anathema

(39735/48000) 17.05.2026 20:03
A moze skacowany Lech sie "podłoży "Wiśle? To byla by heca. Ale oni sa teraz tak słabi, ze nawet rozprezenia Lecha mogliby nie wykorzystać
ao

ao

(13588/18000) 17.05.2026 20:06
@Anathema Co mi Kavala. Nigdy o niej nie pisałem. Nie lata mi próba robienia ze mnie idioty od marca' 25. Jeżeli Dywaniarz jest dla Ciebie właściwym szefem MKS to zal mi klubu, ze ma takiego kibica.
chrjuk1969

chrjuk1969

(54/100) 17.05.2026 20:10
W Europie nie ma drugiego takiego klubu. W Ameryce Południowej, poza Platense, każdy ligowy wyjadacz z takim stażem w końcu coś zdobył. Oznacza to, że na całym świecie przy tak ekstremalnych wymaganiach (minimum 53 sezony w najwyższej lidze i totalne, absolutne zero trofeów) istnieją tylko dwa takie kluby: Pogoń Szczecin oraz Atlético Platense. To absolutny, niszowy rekord świata w piłkarskiej wierności i... potwornym pechu
Anathema

Anathema

(39735/48000) 17.05.2026 20:10
@ao akurat slowa kinica z warszawy kompletnie mnie nie ruszają. A co do właściciela, Pogoń miała już takie kanalir za wlodarzy w przeszłości zr kompletnie mnie to nie interesuje, i jie rusza a na ocene Persa przyjdzie czas. Aco tam sobie gada w mediach tez mam adekwatnie nastawienie
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 17.05.2026 20:18
szczerze - oglądałem dzisiaj ten GKS z Jagą .. i Jaga , która ma dobre flow ostatnio ledwo sobie radziła... GKS jest w gazie , grają bardzo efektywną i ofensywną piłkę - nie łudziłbym się , że wygramy albo nawet zremisujemy z całym szacunkiem ale piłkarze już mają wakacje - zapewne wystawimy skład z piłkarzami , którzy są na arrivederci po sezonie i kilku młodych...to nie ma szans przy tak grającym GKS i chcącym grać w pucharach.... a tak btw. yebać ległą , zero szaacunku mam do tych troglodytów , krzywdzą niewinnych kibiców typu dzieci i kobiety , patologia
James

James

(42133/48000) 17.05.2026 20:20
Remis z GKS przyjmę z pełnym zrozumieniem i akceptacją.
kibol

kibol

(44374/48000) 17.05.2026 20:30
@ao Czemu ty nie umiesz dotrzymać słowa ? Miałeś zniknąć stąd , byś tu zrobił wielką przysługę
kibol

kibol

(44374/48000) 17.05.2026 20:32
haha co za numer , pierwszy raz będę kibicować abyśmy z GieKSą zremisowali ,oby te łachy warszawskiego do pucharów się nie dostali
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 17.05.2026 20:33
Klubów bez tytułu jest całe mnóstwo na świecie. Solidna postawa w lidze i pp Pogoni w poprzednich latach przy jednoczesnych sukcesach niezbyt mocnych klubów z nie największyxh aglomeracji jak Piast, Raków , Jagiellonia rozbudziły oczekiwania i stały się argumentem przeciwko nam w ustach kibiców przeciwników często takich , które mają problemy z wypełnieniem stadionu i trofeami które mocno się już zakurzyły w gablocie. Takich jak @chrjuk .Brak trofeów to nie powód do wstydu. Takim jest brak prawdziwych kibiców . A z kibiców czyli z siebie samych możemy być dumni. Kibicowanie to jakiś styl życia. Tak jak słuchanie muzyki czy podziwianie jakiejś innej dziedziny sztuki. Prawdziwy kibic nie zmienia drużyny i nie odwraca się od niej jeśli ta nie odnosi sukcesów. Co do ostatniego meczu , no jest spory dylemat moralny bo zawsze trzeba grać o zwycięstwo z kimkolwiek gramy, bez wyjątków i kombinacji, ale pokonując GKS możemy doprowadzić do gry Legii w pucharach. Kibicujmy Pogoni, lecz nie gwiżdżmy na naszych jeśli nie wygrają z GKS. Trzeba już myśleć o kolejnym sezonie. Dla niektórych to może być mecz pożegnalny, dla innych mecz ostatniej szansy a być może dla niektórych mecz pierwszej szansy i okazja do debiutu bo tak powinno być na bramce.
calibar

calibar

(460/600) 17.05.2026 21:41
1962- mam podobne podejście do Lecha ,zazdroszczę im marki jaką stworzyli,pamiętam o wałku z Amika ale jednak to było dawno i i teraz jadą już na swój rachunek a ten jest okazały.Natomiast cwelom w życiu nie wybaczę ,bo zabicie człowiek to jedno ale szczycenie się tym na oprawach to już czyste skurwysyństwo ii z mojej strony brak szacunku na wieki . .Zresztą poza pyrami , świniami i niektórymi wioskami wokół Krakowa nikt ich nie szanuje .Mam koleżkę z radomskiego młyna ,mają tak samo
Pogodniak77

Pogodniak77

(5654/6400) 17.05.2026 22:53
Mecz z Gks em jeśli zremisujemy lub przegramy to w duszy bede sie cieszyć bo to zamknie temat Leglej na puchary. A Gks który ma w składzie wyjściowym 7 Polaków udowodni ze można grać krajowym składem i walczyć o najwyższe cele. Należy im sie to.
Robson

Robson

(8149/9600) 17.05.2026 23:39
AH!!!! "Pijemy wódkę, zayiebiiieeeiy lecha prostytutkę......."itd.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 18.05.2026 07:41
Widzisz, @Misiek, stare hasło kopanej mówi, iż gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Żaden wstyd, że ten klub nie zdobył pucharu czy mistrzostwa? Płótno z napisem "zero tituli" to kolejny zabieg socjotechniczny. Tutaj tysiącom ludzi wdrukowano głębiej niż pacierz- "kibicem się jest, a nie bywa" i mimo wyższego wykształcenia niektórych nie potrafią spojrzeć krytycznie na całość, i w dzień meczowy znów jadą sto kilometrów ze zgiętym karkiem, by wracać w jeszcze gorszym nastroju. Zatem wstydem nie jest niepełny stadion, bo jest to właśnie zdrowy odruch, to wysoka wartość osobista kibica, jego doświadczenie (tam gdzie gablota pełna tam większe wymagania kibica), gdzie szanujesz siebie i płacąc za produkt oczekujesz solidności stworzonej przez fachowców. Tu od prawie osiemdziesięciu lat nic się nie zmieniło i nie zmieni. Nie będzie mistrzostwa czy pucharu, bo to dodatkowo napędza przychody klubu, będzie nadal zazdrosne spoglądanie na innych i żałosne na siebie. Słuchanie muzyki, czy przyłażenie na stadion mimo takich wyników i sytuacji w klubie to bierność, a nie tzw duma. Bierność Pomorza
ttb

ttb

(41249/48000) 18.05.2026 07:54
Na sparing z gieksą młodzież do ogrywania, by nie wygrać: https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/tego-potrzebuje-legia-do-pucharow-co-za-sytuacja-w-tabeli-ekstraklasy/hbq2kz7
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 18.05.2026 09:20
@Misiek1948 dobrze napisane, a tym, co to dla nich wielka ujma, że różne mniejsze miasta/kluby mają w dorobku w PL jakiś puchar, przypomnę - bo pewnie za młodzi są - że przed 1989, to centrala ustalała, kto zdobędzie tytuł/puchar. I to nie PZPN, tylko KC PZPR. I prawda jest taka, że Szczecin miał za krótkie rączki. Na przełomie było jeszcze weselej. A jak byliśmy umoczeni w korupcji za Ptaka, to akurat inni byli umoczeni jeszcze bardziej. W przeszłości rzadko decydowała uczciwa gra. O! Casus Legii - za co jej cała Polska nienawidziła od zawsze? Właśnie za to, jak zdobywali za komuny wyniki podbierając co lepszych piłkarzy w Polsce - "Bilet do woja na 2/3 lata albo pograsz w Warszawie, to co wybierasz?" Crystal Palace też długo czekało, ale się doczekało. My też się doczekamy.
exKaliny

exKaliny

(9138/9600) 18.05.2026 11:21
@Cezar Ale właśnie to nasze tożsamościowe podejście "wynik sportowy nie jest najważniejszy" można skutecznie rozwinąć w lojalność kibicowską na naprawdę licznych poziomach, zmonetyzować je w sposób maksymalny, wyjść poza schemat i minimalizm. Wtedy opierając się na tak kształtowanych finansach Klubu ostatecznie sięgnąć po sukces, bo będzie on logiczną konsekwencją świadomie wypracowanej, mocnej pozycji. Zmiany właścicielskie, ambicja i zapowiedzi AH wlały taki właśnie optymizm, stąd liczenie na błyskawiczne wzdrożenie prawdziwej strategii rozwoju wydawało się usprawiedliwione. Dziś, kiedy pewne maski nieuchronnie opadły w konfrontacji z realiami ;) trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość, a nie porzucać wszelką nadzieję. Potencjał w regionie, kibicach, atmosfera i moda na Pogoń nadal jest i nie słabnie; póki to wszystko mamy potrzeba jedynie odpowiednich rąk oraz użycia adekwatnych narzędzi. I dynamiki w tym całym procesie, oczywiście - teren został rozpoznany, pora na czyny.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 19.05.2026 10:59
Dziękuję za uwagę @exK. Przez kilkanaście lat obserwowaliśmy te skuteczne rozwijanie czy bardziej wykorzystywanie kibicowskiej lojalności. Nawet cudem przyszło kilku profesjonalistów jak Runjaic, Murawski, Kożulj czy Koulouris- ci wskazali poziom będący w tym klubie niedoścignionym. Czy nowy właściciel wykazując olbrzymią determinację w przejęciu klubu mógł mocno brać pod uwagę niedoświadczenie kibiców jakiegokolwiek z laurów oraz ciągłe dmuchanie w żar nadziei i związaną z tym frekwencję? Poprzedni właściciel nie wyznaczał nawet celu sportowego, ot, jakoś to będzie i tak było:) Obecny wyznaczył podium i ledwo utrzymał klub w lidze, ot, jakoś to jest:) Za chwilę sprzedaż karnetów (na cały sezon?):) Przed czy po letnim uzupełnieniu składu drużyny? . .:) I czy przygotują siły na 90 minut w każdym meczu.