preloader
Przejdź do głównej treści
87050015c9308544dfab6474b318a2b70dc3b5

87050015c9308544dfab6474b318a2b70dc3b5

Haditaghi skrytykował decyzję Komisji Ligi dotyczącą Legii

W niedzielę Lech wygrał 4:0 z Legią. W 21. minucie Rafał Augustyniak dostał czerwoną kartkę za faul na Leo Bengtssonie. Piotr Lasyk początkowo pokazał żółty kartonik, ale po analizie VAR zmienił decyzję.

Cała sytuacja wzbudziła spore kontrowersje. W środę Komisja Sędziów uznała, że Lasyk popełnił błąd. Komisja Ligi przychyliła się do tej opinii i anulowała czerwoną kartkę. Augustyniak będzie mógł zatem zagrać w piątkowym starciu z Widzewem.

Alex Haditaghi nie zgadza się z tą decyzją. Sternik Pogoni Szczecin skomentował to w mediach społecznościowych.

- Bycie Legią musi być fajne. Inne zasady, inne traktowanie - napisał Haditaghi w odpowiedzi na komunikat Legii.

profil-jpg

Źródło: Meczyki.pl Wyświetlenia: 3933

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (19)

Kristofer Moltisanti

Kristofer Moltisanti

(29353/36000) 30.04.2026 07:03
Za tydzień będzie przepraszał.
Rick

Rick

(1115/1200) 30.04.2026 07:05
No i ma tu rację, trzeba głośno wytykać, że są równi i równiejsi
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 30.04.2026 07:23
Panie AH wiemy o tym wszyscy od dawna. Taki zbędny komentarz może odbić się negatywnie na naszym klubie. Proszę sobie wyobrazić że stanie się to już w tym sezonie. Co wtedy? Zostanie Pan na pokładzie? Niech Pan zajmie się praca bo wyniki są złe. Drewno i papę Pan tutaj sprowadził.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 30.04.2026 07:53
Z dobrych wieści oprócz powrotu Linusa do treningów z drużyną, na filmiku z wczoraj wydanego przez klub widać Molnara jak jeździ na rowerku z resztą kopaczy, ciekawe kiedy chłop wróci, nie zdziwie się jak po kontuzji będzie reprezentował lepszy poziom jak obecni skrzydłowi czy napastnicy.
pawel

pawel

(64049/72000) 30.04.2026 07:54
A bycie odklejencem, ktory gada trzy po trzy i robi nam pod gore jakby malo narobil juz problemow jest fajne?
19DDD48

19DDD48

(235334) 30.04.2026 08:14
Dla Legii zawsze są wyjątki.... Jak u Nas zarobisz niesłuszną kartkę to nikt CI jej nie anuluje. Nie jest to jednak dobry moment Alex na takie publikacje.... zaraz się możesz przekonać dlaczego.
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 30.04.2026 08:25
Legła to jest k--- wa legła.
silentscream

silentscream

(118589) 30.04.2026 08:51
Nie tylko Alex wziął na tapetę anulowanie czerwonej kartki dla Augustyniaka, cała Polska się z tego śmieje.
1962

1962

(62487/72000) 30.04.2026 08:53
Nie skupiajmy się na wypowiedzi Alexa, choć ta jest w tym przypadku OK. Spójrzmy na to, co wyprawia PZPN zmieniając decyzję sędziego. To jakaś farsa jest, jak tak dalej pójdzie, to Komisja Sędziów będzie można wynik zmienić uznając po 3 dniach na przykład, że bramkarz w momencie strzału dłubał w doopie i mu rękawiczka ugrzęzła zbyt głęboko. To absurdalna decyzja promująca warszawskie ścierwo. Jedyne co pociesza, jest to, że cała Polska przewidziała iż Legła będzie ratowana przed spadkiem wszystkimi sposobami. Na kogo w PZPN polują tym razem?
pikolo

pikolo

(48369/72000) 30.04.2026 08:55
Alex jak tu przychodził to jako jeden z argumentów (oprócz dziewczyny ze Szczecina) podawał także uczciwość rozgrywek. Już wtedy pisałem, że bardzo mało o nich wie, a całkiem bliskiej historii (sprawa Fryzjera) nie zna chyba wcale.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 30.04.2026 09:02
Alex, skup się na Pogoni, na własnym kłubie. Nie patrz na innych, nawet na naszych rywali w walce o utrzymanie
LeoSz-ek

LeoSz-ek

(12916/18000) 30.04.2026 10:11
Można lub Alexa lub nie, ale trzeba mu przyznać, że ma chłop jaja :)
k0r

k0r

(77992/96000) 30.04.2026 10:25
I po co? Po co On się znowu odzywa? Przecież graliśmy już z jednymi i drugimi, dzielnie przegrywając. To w ogóle nie jest nasz interes. A ten się ładuje na trzeciego, żeby trochę pobłyszczeć na socjalach. Wszyscy wiedzą, że na L przez palce patrzą. Żadne odkrycie. I co, ten wpis zmieni? Ale zaszkodzić już może. Skieruje złość na siebie, czyli Pogoń. Dodatkowo w międzyczasie, odwołując się od werdyktu o nadzorze finansowym. Przecież tam ręka rękę myje. Więc jakie korzyści ma nam ta kolejna paplanina przynieść? Kiedyś była akcja 'zabierz babci dowód'. W tym wypadku powinno być 'zablokuj Alexowi neta'.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 30.04.2026 10:57
nie wiedzialem ze naczelnik ma kurs trenerski
Kan Tesler

Kan Tesler

(4987/6400) 30.04.2026 10:58
Jest jakaś inna drużyna w ekstraklasie jak Pogoń,która nie strzeliła legii gola?
keybo

keybo

(7034/9600) 30.04.2026 11:39
Patrząc na tę sytuację z boku, można odnieść wrażenie, że Legia znowu wychodzi z opresji „suchą stopą” i że decyzje idą w jedną stronę. I właśnie to budzi największą frustrację, nie sama decyzja, tylko jej odbiór. Bo kiedy kibice widzą podobne sytuacje w innych meczach, gdzie nikt niczego nie cofa, a tu nagle kartka zostaje anulowana, to naturalnie rodzi się pytanie o równe traktowanie.
TritumX

TritumX

(21100/24000) 30.04.2026 13:57
„Najwyższą sztuką wojenną jest pokonanie wroga bez walki” - Sun Tzu "Gdy przeciwnik milczy – mów najgłośniej jak potrafisz Gdy wróg jest niewidoczny – wychodź przed kamerę i wszystko mu wyjaśniaj Gdy strategia wymaga cierpliwości – działaj natychmiast i chaotycznie" - Alex Haditaghi
Leszek37

Leszek37

(1039/1200) 30.04.2026 14:19
Alex tu sie nie opiniuje . Tu się zakłada sprawę i te jako takie sądy (kto da wiecej) sprawdzą to . Chcesz walczyć z całym PZPN ... Zostaw to na wakacje jeśli już . Mielismy słabiutką Legię i Cracovie walczącą ,Sedziego tez nie reagujacego ale bylo to do przejscia .. Ba 2:0 do przejscia z Cracovia (na wyciagniecie reki ) Z Legią dwie slabe druzyny ... Alex my tu żyjemy i zdajemy sobie z tego sprawę z Raka toczacego cale Spoleczenstwo ...Korupcje i uklady . Ha ha spokojniejszego poznawania życzę . Patrz na jakiej Ziemii żyjesz i ucz się . I przestań klapać . A od Ciebie żadamy czynów .Zgloszenie do Prokuratury albo zacisnij zęby i wygraj ligę .
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 30.04.2026 14:22
xD