preloader
Przejdź do głównej treści
8705006a194741dbef80bfca9cebdd5534edb6

8705006a194741dbef80bfca9cebdd5534edb6

Historia spotkań z Miedziowymi

Jeśli spojrzymy na bilans bramkowy, to przemawia on za Zagłębiem. Lubinianie strzelili Portowcom 77 goli, a zawodnicy Dumy Pomorza umieszczali piłkę w bramce rywali 68 razy.

Od powrotu Dumy Pomorza do najwyższej klasy rozgrywkowej, drużyny rywalizowały ze sobą 27 razy. Pogoń wygrała jedenaście razy, rywale odnieśli osiem zwycięstw, a punktami zespoły dzieliły się ośmiokrotnie.

Cztery lata temu temu drużyny rywalizowały ze sobą dwukrotnie. W Lubinie lepsze było Zagłębie, które wygrało 2:0. W lutowym rewanżu rozegranym w Szczecinie wygrała Pogoń 2:1.

Trzy sezony temu dwukrotnie lepsza była Pogoń, która wygrała 3:0 mecz w Szczecinie i 1:0 spotkanie w Lubinie.

Dwa lata temu dwukrotnie lepsze było Zagłębie. W pierwszym meczu wygrało z Pogonią na własnym obiekcie 1:0, a w rewanżu w Szczecinie - 2:0.

W poprzednim sezonie w pierwszym meczu w Lubinie odnotowaliśmy remis 2:2, a w rewanżu w Szczecinie lepsza była Pogoń i wygrała 1:0.

Pierwszy mecz obu drużyn w Szczecinie w obecnym sezonie pamiętamy pewnie do dziś. Portowcy pokonali swoich rywali aż 5:1.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2024

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 13.05.2026 09:10
Ja najbardziej pamiętam z ostatnich lata - jak na spie....lili pożegnanie PAPRIKANY ...
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 13.05.2026 09:18
Oby w piątek było choć 2:1 dla nas. Ale obawiam się, że nawet jeśli jakimś cudem utrzymamy się w tym sezonie to lecimy w przyszłym. Tak słabej ligi jak obecnie nie było od dawna. W kolejnym jednak wraca Wisła, która będzie miała ambicje i wsparcie. Spadają drużyny do lania: Bruk Bet, Arka. Jeśli nadal polityka transferowa będzie taka jak obecnie to przyszły sezon będzie dramatyczny.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.05.2026 10:22
Skoro nikt stąd nie został nominowany do nagród eklapy, a zawsze był nim nasz rodzynek to może przynajmniej rodzynek te nagrody rozda?
Transfer

Transfer

(33007/36000) 13.05.2026 11:01
Wawrzach nie ma co ukrywać, tak było, jeszcze pamiętam jak elektryczny Malec podarował im jedną z bramek ale mam też dobre wspomnienia - na początek jednego z sezonów lata temu wygraliśmy z nimi 4:0 (czy 4:1, pamięć już nie ta) Powtórka z jesieni raczej niemożliwa, ale wygranie tego meczu dawało by nam już zapewne utrzymanie tylko gdzie ta forma i te wyjazdy.... jak gwóźdź w doopie
jeremi

jeremi

(257/300) 13.05.2026 12:41
Czy Sebastian Kowalczyk strzeli pierwszego gola po powrocie z USA?
j27

j27

(22560/24000) 13.05.2026 12:54
Kowal po podaniu od Dąbka????
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 13.05.2026 14:45
Daniel cyknął byś jakiś wywiad z Keslerem ,podpytał co dalej?czy bierze te wszytkie transfery na klatę czy jest nieomylny jak wcześniej Adamczuk? Zresztą pytań do kasztana jest mnóstwo wystarczy tylko chcieć.