preloader
Przejdź do głównej treści
870500bbd948948197886ea273f9c2f015a551

870500bbd948948197886ea273f9c2f015a551

Historia spotkań z Wisłą Płock

Pogoń Szczecin zapisała na swoim koncie piętnaście zwycięstw. siedmiokrotnie odnotowywaliśmy remis, a drużyna z Płocka, mogła cieszyć się z wygranej tak jak Pogoń piętnaście razy. Bilans bramkowy tych pojedynków jest jednak na korzyść Dumy Pomorza. Strzeliliśmy w nich 53 gole, a straciliśmy 46.

W najnowszej historii, czyli od awansu Pogoni Szczecin do Ekstraklasy, kluby mierzyły się ze sobą piętnaście razy. Bilans? Także wyrównany. Sześć zwycięstw Pogoni, trzy remisy i sześć wygranych klubu z Płocka.

Ostatnie mecze obu zespołów przed obecnymi rozgrywkami odbyły się w sezonie 2022/2023. Pierwsze spotkanie rozegrano w Szczecinie i padł w nim remis 2:2. Portowcy wychodzili na prowadzenie dwukrotnie po golach Łęgowskiego i Zahovicia, ale odpowiadali na nie Wolski i Krywociuk. W rewanżu w Płocku lepsza była Pogoń, która wygrała 1:0 po golu Biczachczjana w doliczonym czasie gry.

W pierwszym meczu Pogoni i Wisły rozegranym w Płocku lepsi byli gospodarze. Wygrali 2:0 po samobójczym trafieniu Leonardo Koutrisa i golu Daniela Pacheco.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1574

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (3)

19DDD48

19DDD48

(235334) 29.04.2026 08:37
Wszystko zalezy od Nas.... Dla Pogoni mecz sezonu bym powiedział. Trzeba to wygrać za wszelką cenę, zatem liczę na walkę o każdą piłkę.
Siders

Siders

(14502/18000) 29.04.2026 08:40
Co jest powodem absencji 2 melonów w ostatnim meczu ? Był jakiś komunikat w tej sprawie?
fan emigrant

fan emigrant

(23641/24000) 29.04.2026 14:06
Ta absencja nazywa się dokładnie wyje....bane mam na granie