preloader
Przejdź do głównej treści
8705003bf811514d67b354c9f09bf7d6313288

8705003bf811514d67b354c9f09bf7d6313288

Hiszpańscy trenerzy kończą przygodę z Akademią Pogoni Szczecin

Adolfo Fuentes pełnił w Akademii Pogoni Szczecin rolę koordynatora ds. metodologii szkolenia. Gabriel Rojas odpowiedzialny był za nadzorowanie pracy trenerów przygotowania motorycznego. Z kolei Jorge Molini współpracował z departamentem szkolenia bramkarzy, a także uczestniczył przy procesie szkoleniowym I zespołu Pogoni Szczecin, jako asystent trenera bramkarzy.  

Hiszpanie trafili do Szczecina w sierpniu ubiegłego roku. Gabriel Rojas i Hernando Molini pracowali wcześniej w dubajskim oddziale La Liga Academy, natomiast Adolfo Fuentes w ubiegłym sezonie przebywał w Arabii Saudyjskiej, w Akademii Al-Nassr.

Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia! 

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3591

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 01.06.2026 16:17
Dość ogólnie o "sukcesach' tych panów.
mark

mark

(124595) 01.06.2026 16:20
O tym ruchu już wiedzieliśmy wcześniej, kto w ich miejsce?
TritumX

TritumX

(21093/24000) 01.06.2026 16:29
A kto w zamian? Kolejne ciecie kosztow bez jasnego planu co dalej.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 01.06.2026 16:31
XDDDDD
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 01.06.2026 16:33
Rojas to spuścizna po efforim ? ????????????
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 01.06.2026 16:41
Trzeba zarobić na kontrak naszej legendy
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 01.06.2026 16:46
W ramach "polityki transparentnosci" (sic! - cytat szefa) dostajemy codziennie bardzo transparentne i szczegółowe informacje o tym, czym się zajmowali poszczegolni pracownicy klubu, oraz czym się bedą zajmować nowi :)
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 01.06.2026 16:56
Eufemistycznie należy dodać po odniesieniu "pasma sukcesów" kończą przygodę...
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 01.06.2026 17:21
To akurat na plus. Przyszli, zrobili niewiele. Odchodzą.
marek9636

marek9636

(107075) 01.06.2026 17:33
Powiedział o tym Alex w wywiadzie, ale Daniel i Pan Artur nie dopytali czemu sie z nimi żegnaja
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 01.06.2026 18:21
Ciekawe kto ICH wymyślił ???? Do widzenia i szerokiej drogi do Hiszpanii!!
Doker

Doker

(8205/9600) 01.06.2026 18:28
Jeden z amerykańskich prezydentów był ponoć autorem powiedzenia: "Jeśli kupujesz zbyteczne rzeczy, będziesz wkrótce sprzedawać te, co ci są niezbędnie potrzebne". Pasuje jak ulał.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 01.06.2026 18:34
Taki sam artykuł jak przyszli i już ich nie ma. Ich pobyt był kompletnie anonimowy.
Masta

Masta

(77726/96000) 01.06.2026 18:52
Trzeba jeszcze wspomnieć, że mieli ogromny udział w debiutach Natana Ławy i Czaplińskiego XD
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 02.06.2026 18:23
Najważniejsze, ze zaszczepili młodym Portowcom gen wygrywu i sobie pojechali ????