preloader
Przejdź do głównej treści
8705001ccb735a2a849cee477bd11b60bdde40

8705001ccb735a2a849cee477bd11b60bdde40

Hiszpańscy trenerzy odchodzą z Pogoni

Trenerzy z południa Europy mieli wspierać proces szkoleniowy w zakresie metodologii, motoryki oraz pracy z bramkarzami. Z tego co do nas dotarło, cała trójka postanowiła rozstać się z klubem za porozumieniem stron.

Oznacza to zapewne kolejne zmiany i przebudowę z Akademii Pogoni Szczecin, bo pojawiają się informacje o kolejnych roszadach w jej strukturach.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 8118

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (18)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 21.05.2026 13:37
ale zrobili robote XD
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 21.05.2026 13:38
wpisali sobie do cv transfer przyborka i mozna uciekac hah
Rademenes

Rademenes

(1183/1200) 21.05.2026 13:40
Dobra, spróbowaliśmy z Hiszpanami, coś tam na pewno podpatrzyliśmy i się nauczyliśmy, ale idziemy dalej. Nie ma co płakać po kątach, tylko trzeba czekać na info, kto nowy wpadnie do Akademii. Będzie dobrze! ????
murin77

murin77

(17836/18000) 21.05.2026 13:42
Aha nie no spoko można i tak. To sobie popracowali ????????????
Anathema

Anathema

(39734/48000) 21.05.2026 13:58
Fajni byli, tacy anonimowi. Jakby teraz nie odeszli to malo kto by wiedział ze byli..
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 21.05.2026 14:00
Adios Amigos.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 21.05.2026 14:11
Fachowcy zapewne zamienici to byli. Nasza Pogoń to niemalże na każdej płaszczyźnie na razie poligon doświadczalny.
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 21.05.2026 14:18
@krokodylbambi Wpisali Przyborka i wprowadzenie młodych do I zespołu
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 21.05.2026 14:18
Po ich przyjściu wyników oszałamiających nie zauważyłem więc nie ma im za co dziękować. Jedyny pozytyw to, że nie obciążają już budżetu Klubu. Nic ponad!
realista!

realista!

(30372/36000) 21.05.2026 14:22
Ciekawe czy ich zwolnienie ma związek z wyborem nowego dyrektora akademii? Czy już się na kogoś Haditaghi z Keslerem zdecydowali? Jednym z kandydatów był Mariusz Rumak
Landsberg

Landsberg

(94012/96000) 21.05.2026 15:04
No i Ok, Wszyscy chcieliśmy żeby było jak w Rakowie , Nie dajesz nic to do widzenia , nie ma trzymania i płacenia za bycie. Pers szanuje swoje pieniądze i zwalnia nawet tych , których sam zatrudnił. Mają byc efekty , nie ma , to odpadasz. Wreszcie będą ludzie w Pogoni przychodzić do pracy a nie kawki spijać . P.S Lub parzyć te kawki
pawel

pawel

(64058/72000) 21.05.2026 15:55
A to nie sa czasem te kocury co Vahid zapowiadal jako tych co zmienia przyszlosc klubu a akademia bedzie dzieki nim lepsza od szkolki Ajaksu ? :) Tak jak i we wszystkich pzosotalych ruchach kadrowych sniademu cos najwyrazniej nie pyklo ... Mowilik o kaszTan powinni sie zajac akademia. Ostatecznie ktos z rodziny Grosickiego Brawo Boss !!
mark

mark

(124595) 21.05.2026 16:38
Ok byli Hiszpanami i to wszystko co podano na ich temat... Ale nie wszyscy Hiszpanie znaja sie na pilce noznej,na to wyglada ze ci bardziej byli...kucharzami !?
Czacha

Czacha

(5132/6400) 21.05.2026 17:28
Przypomnienie ich roli wg chatgpt: W Pogoń Szczecin cała trójka była związana z akademią piłkarską klubu i odpowiadała za rozwój młodzieży oraz szkolenie trenerów: Adolfo Fuentes – został dyrektorem technicznym i metodologicznym akademii. Odpowiadał za tworzenie i wdrażanie metodologii szkolenia młodych zawodników. Wcześniej pracował m.in. w CD Leganés, Al-Nassr U-17 oraz jako skaut Burnley FC. Jorge Molini – specjalista od szkolenia bramkarzy. W Pogoni objął funkcję wicedyrektora ds. szkolenia bramkarzy. Pracował wcześniej w akademiach Atlético Madryt, Rayo Vallecano i LaLiga Academy w Dubaju. Gabriel Rojas – odpowiadał za przygotowanie motoryczne zawodników akademii i drugiego zespołu Pogoni. Wcześniej współpracował z akademią Atlético Madryt oraz LaLiga Academy w Dubaju, działał też jako trener personalny
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 21.05.2026 21:34
Paweł :Tak to te koty co miały całej europie pokazać jak się kaszle I uj wylądował Jak zawsze zresztą
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 22.05.2026 02:27
To jest żałosne. Sprowadzili gości z wiedzą i odpalili bez problemu. Cięcie kosztów w miejscach gdzie nie ma to sensu. Alex sprzedaj klub?
Olnowak

Olnowak

(8/50) 22.05.2026 11:39
Niestety ta informacja jest błędna. Trzech wyżej wymienionych specjalistów nie zostało zwolnionych, ale złożyło wniosek o dobrowolną rezygnację, co również potwierdzają podpisane dokumenty. Ważne jest, aby przed opublikowaniem wiadomości dane były porównywane z wiarygodnymi źródłami, aby uniknąć rozpowszechniania dezinformacji, które mogą mieć wpływ zarówno na zaangażowane osoby, jak i organizacje. Mamy nadzieję, że informacje zostaną poprawione z taką samą widocznością, z jaką zostały opublikowane.
mark

mark

(124595) 22.05.2026 11:47
Tak sobie pomyslalem,szkoda ze nie bylo i niema zadnego wywiadu z sympatycznymi Hiszpanami...Bysmy sie dowiedzieli moze troche prawdy jak to naprawde jest z tymi talentami pilkarskimi w Szczecinskiem...? Jesli sami zrezygnowali jak czytam to fajnie by było się dowiedzieć dlaczego? A tak mamy czarna mgle gdzie nie spojrzeć.