Axel, wracasz do Pogoni po roku spędzonym w Polonii Bytom. Jak oceniasz ten okres?
- Czas w Polonii Bytom był udany. Zrobiliśmy wymarzony dla klubu awans. Pierwsze pół roku na zapleczu Ekstraklasy także udane, klub jest na drugim miejscu, więc jest to z pewnością coś wielkiego co tam się dzieje w Bytomiu. To był dla mnie bardzo dobry czas.
O Twojej postawie przez ostatnie roku w mediach pisało i mówiło się wiele.
- Docierały do mnie głosy i oceny ekspertów na temat mojej postawy. Byłem też wybierany do jedenastek kolejki. Każdy dzień ciężkiej pracy przynosił efekty.
Dla wielu zaskoczeniem było ściągnięcie Ciebie z wypożyczenia w połowie sezonu. Dla Ciebie to też była niespodzianka?
- Taka była opcja w mojej umowie wypożyczenia. Dostałem taką informację, że mam wrócić do Pogoni zobaczymy jak będzie dalej.
Jak będzie wyglądać Twoja przyszłość?
- Na ten moment toczą się negocjacje ze sztabem i zarządem. Tyle na ten temat w tym momencie.
Twój kontrakt z Pogonią obowiązuje jeszcze przez 18 miesięcy. Klub chciałby dłuższej umowy i wśród kibiców pojawiły się obawy, że jeśli go nie przedłużysz, to możesz wylądować w rezerwach...
- Negocjacje trwają, odbyłem już pierwsze rozmowy z zarządem. Na ten moment nie mogę powiedzieć nic więcej niż to, że negocjujemy <śmiech>.
Polecisz z drużyną na obóz do Turcji?
- Zobaczymy, to wszystko jest cały czas bardzo świeże i zobaczymy co przyniesie czas. Dziś jestem w Szczecinie i staram się na każdym treningu jak najbardziej tylko mogę.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (15)
19DDD48
saintsinner
Cezar
jarosik
kibic_MKS
Krajan from Lund
yascoos
bobo56
marcinnn
ROSS
Misiek1948
1969
marek9636
Cezar
darecki73