preloader
Przejdź do głównej treści
870500eccdd67bdec723f0ff42708c4cc26fa8

870500eccdd67bdec723f0ff42708c4cc26fa8

Holewiński rozpocznie przygotowania z pierwszym zespołem?

W czwartek w przestrzeni medialnej pojawiły się plotki, że interesuje się nim Górnik Zabrze. Temat szybko sprostował Lukas Podolski, od kilku tygodni właściciel Górnika.

- Każdy goni za newsem i złotą informacją, a czasami wystarczy zweryfikować. Nigdy nie było takiego tematu… - napisał Podolski.

Odpowiedział mu Alex Haditaghi, właściciel Pogoni, który zaskoczył informacją o tym, że zawodnik ma rozpocząć przygotowania do nowego sezonu z pierwszą drużyną.

Dobrze powiedziane, Łukaszu. 

Słyszymy tego typu fałszywe plotki przez cały czas. Kogo sprzedajemy, kogo kupujemy, kto odchodzi, kto zostaje.

Pozwólcie, że będę bardzo jasny: Axel będzie z naszą pierwszą drużyną na obozie treningowym. Będzie miał szansę, by konkurować i wywalczyć sobie miejsce jako nasz bramkarz numer 2 lub numer 3 w kadrze na Ekstraklasę. Jest znakomitym bramkarzem i wierzymy, że ma realną szansę na osiągnięcie tego celu.

Może dziennikarze powinni przestać słuchać agentów i zacząć rozmawiać bezpośrednio z klubami, zanim opublikują plotki.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7694

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (32)

Holik82

Holik82

(470/600) 12.06.2026 08:43
Trzymam za słowo Panie Prezesie. Czas zakończyć ten spór i dać szansę Młodemu na udowodnienie swojej wartości. Zdrowa konkurencja dla Cojo też by się przydała.
wyspiarz

wyspiarz

(31928/36000) 12.06.2026 09:08
A jakby się okazało, że jednak jest w lepszej dyspozycji od Kojota to dalej będzie tylko #2? Trochę to dziwne gdy prezes ustala skład drużyny. To chyba trenerzy powinni decydować, a boisko weryfikować. Swoją drogą to też dziwne, że jakieś jagiellonię czy inne radomiaki wyciągają, jak z rękawa młodych solidnych bramkarzy, a jak my w końcu też tam moglibyśmy to się to nie dzieje.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 12.06.2026 09:37
A dlaczego jako bramkarz numer 2 lub numer 3 ,co rumun jest nietykalny za te swoje babole?
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 12.06.2026 09:51
Gorszy od atrapy bramkarza Kamińskiego nie będzie, niech powalczy rok o plac, jak nie to pogonić w następne lato bez żalu.
Matul

Matul

(4442/4800) 12.06.2026 09:57
No ciekawe czy zanosi się na pojednanie i przedłużenie czy jednak akcja pod podbicie ceny na sprzedaż ;)
1962

1962

(62482/72000) 12.06.2026 10:07
Rozumiem, że topór wojenny został głęboko zakopany i Młody wreszcie będzie przydatny w I zespole i pokaże przydatność nawet na pierwszego bramkarza. Zostań z nami Axel
Masta

Masta

(77726/96000) 12.06.2026 10:14
Wygląda tak jakby rura zmiękła prezesowi w ramach nadchodzącego procesu sądowego.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 12.06.2026 10:18
Taki reset był potrzebny. Bo tamten konflikt jest bezsensowny, tym bardziej, że Pogoń nie ma obowiązku sprzedaży tego zawodnika, ani obowiązku stawiania go między słupkami z numerem jeden. Powinien dostać równe szansę na rywalizację. Tym bardziej, że odchodzi Kamiński.
saintsinner

saintsinner

(28129/36000) 12.06.2026 10:41
No już nie mogę się doczekać kiedy obecny niesamowity trener bramkarzy zrobi a niego bursztynowego Klebaniuka
Doker

Doker

(8205/9600) 12.06.2026 11:00
O których dziennikarzach mówi J.W. Haditaghi? Tych ulubionych spoza Szczecina czy może miejscowych? Pytam, bo od dawna odnoszę wrażenie, że ci nasi wbrew zapowiedziom o transparentności są przez klub niedopuszczani do wiedzy i ignorowani (chyba, że są aż tak słabymi pismakami, że swoją pracę sprowadzili w 90%-tach do bezrefleksyjnego kopiowania newsów z innych źródeł. Nawet jednak posługiwanie się wiadomościami pochodzącymi spoza własnej pracy wymaga przynajmniej sprawdzenia w innych źródłach. Wtedy można spokojnie uniknąć oskarżeń, jakimi posłużył się w tym wywiadzie J.W. Haditaghi.
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 12.06.2026 11:15
wszyscy dostrzegli talent Holewińskiego oprócz dywaniarza i jego podpowiadaczy ...jak się okazało że ktoś chce za niego chce dobra kase zapłacić to się obudzili
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 12.06.2026 11:46
Kiedys była taka stronka z transferami w miare ogarnięta, dzis sobie sprawdzam a tam ... same klikbajty xD Mogliby nawet nie pisac nazwiski, tylko "napastnik zmienia klub!", "ktos z ekstraklasy kupił kogoś spoza ekstraklasy - sprawdz!", "król strzelców w Polsce?" A wczoraj wieczorem, jak się już konczył mecz w Mexuku, meczyki dały tytuł "Pogoń w meczu otwarcia na MŚ!" - okazało się, ze to był link do meczu sprzed 8 lat ... https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/boom-5-0-w-meczu-otwarcia-ms-to-byl-nokaut/304477 Co za debil pisze te negłówki (nie mowiac o tych co w nie klikaja): https://i.ibb.co/whVNsBpQ/Screenshot-2026-06-12-at-11-41-08.png
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 12.06.2026 11:47
Sorry, nie "Pogoń w meczu otwarcia na MŚ!" a "POGROM w meczu otwarcia na MŚ!" xD
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 12.06.2026 11:49
@saintsinner "Bursztynowy Klebaniuk" lepiej bum tego nie ujął
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 12.06.2026 12:30
Też uważam czas skończyć te przepychanki!!!!!!! Ustalić zgodę zawodnika w Klubem ( czytaj p. Alexem) dla dobra Pogoni Szczecin!!! Oby to wypaliło!!
Goth

Goth

(13764/18000) 12.06.2026 13:27
Ciekawi mnie fakt, że żaden z komentujących nie zajknie się nawet na temat nierealistycznych zadań zawodnika i jego menedżera. Mlody zawodnik z zerowym doswiadczeniem woli zadac kasy jak doswiadczony ligowiec zamiast grac i sie rozwijac i malo komu to przeszkadza. Daleki jestem od pochwalania metod negocjacji AH ale w tym ma racje ze podejscie "mlodych" kierowanych przed menedzerow jest chore. Ta sytuacja nie jest czarno - biala i obie strony maja cos pod paznokciami ale jakos wiekszosci wygodniej jest walic w Prezesa a pomijac fakt jak agent Axela prowdzi jego kariere. .
19DDD48

19DDD48

(235334) 12.06.2026 13:40
Oby tak było. Takie rozwiązanie byłoby najlepsze dla obu stron. Axel udowodnij na co Ciebie stać i zamiast po sądach lataj w bramce Pogoni. Masz ogromny talent i szansę na to by grać. Nie marnuj kolejnego sezonu.... przedłuż umowę z Pogonią.... jak będzie dobry kierunek na transfer nikt Ciebie nie będzie zatrzymywał również z pożytkiem dla obu stron. Musisz jednak zrozumieć że nie tylko Twój interes się liczy... Klub też chce zarobić... a żeby to zrobić musi Ciebie wypromować. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów na szarpanie! Powodzenia!
kruger73

kruger73

(37754/48000) 12.06.2026 14:12
Dziennikarze zawsze szukają tanich sensacji.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 12.06.2026 14:13
Oby odszedł jak najszybciej. Jego czas tu się wg mnie skończył. Szkoda na niego w ogóle energii.
TritumX

TritumX

(21084/24000) 12.06.2026 14:57
Nie bądźcie naiwni. I czytajcie miedzy wierszami. Skoro Holewiński skierował sprawę do sądu, zarząd otrzymał już dawno pełny, szczegółowy opis roszczeń oraz precyzyjne informacje co do podstaw kwestionowania kontraktu – na długo przed pierwszą rozprawą. Haditaghi doskonale zna więc zarówno linię oskarżenia, jak i własną strategię obrony. W kontekście sytuacyjnym jest wiec całkowicie jasne, że nie kieruje nim żadna szczera troska o dobro zawodnika ani chęć dania mu realnej szansy na konkurencję i wywalczenie miejsca w drużynie a jego obecne działanie ma przede wszystkim na celu skonstruowanie dodatkowego argumentu, który posłuży mu jako element linii obrony w sądzie. Jedyną prawdziwą motywacją stojącą za tą wypowiedzią oraz decyzją o zabraniu Holewińskiego na obóz jest obrona interesów klubu (a tym samym jego własnych) oraz wytrącenie argumentów z rąk prawników zawodnika przed nadchodzącą sprawą sądową bądź tez umocnienie pozycji negocjacyjnej, jeśli do procesu ostatecznie nie dojdzie.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 12.06.2026 15:17
No cóż jeśli nie przedłużamy Kamińskiego i nie chcemy nikogo nowego to Axel jest naturalnym kandydatem na razie na nr 2. Trzeba jednak pamiętać że jest ograny w 1 lidze i w rezerwach a nie w ekstraklasie.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 12.06.2026 15:40
@kranzmann1982 a pokaż mi jakiegoś młodego bramkarza który wskakuje do bramki i jest ograny w ekstraklasie ? Znasz takiego?
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 12.06.2026 15:43
Jak3 ktoś ma talent dostaję szansę wykorzystuję i gra co sezon w jakimś klubie w eklasie wskakuje młody do bramki i gra u nas to jest niemożliwe ,bo fachowiec od bramkarzy to jest dupa nie trener
bigulon

bigulon

(1358/1600) 12.06.2026 15:58
Może nr 1?
Cezar

Cezar

(11371/12000) 12.06.2026 17:27
Nagły wyjazd na zgrupowanie pierwszej drużyny po tym jak spieprzono mu karierę, eeeheeheheheeeee, jakoś tego nie widzę. To może zakończyć się kontuzją mięśniową, co może wykluczyć chłopaka z treningów na pół roku. Był reprezentantem kraju i jednym z najlepszych w pierwszej lidze, jego zespół m. in. dzięki Axelowi zajmował bodaj drugie miejsce w tabeli na półmetku. Firana w tym czasie obserwował piłki lub wbijał je do własnej bramy, że ledwie się utrzymali. Jedna z najgorszych drużyn z eklapy i jedna z najlepszych pierwszej ligi na tamten moment. Zatem jaki numer 2 lub 3? Holewiński niczego nie musi udowadniać, na tą chwilę powinien być bramkarzem numer jeden w pierwszej drużynie.
marek9636

marek9636

(107074) 12.06.2026 17:52
I tym prostym ruchem sprawia, że nie ma podstaw do rozwiązania kontraktu
seba1

seba1

(5508/6400) 12.06.2026 19:28
Dlaczego właściciel mówi 2,3 bramkarz...może sie okazać ze numer 1!!!!I co robi do tej pory ytrener bramkarzy w klubie!!!???I ze wszystkich robi firany...
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 12.06.2026 20:26
I schemat się powtarza, Narzekamy na wszystko i wszystkich , każdego byśmy wywalili , tak jak trenera od przygotowania fizycznego a potem lament , że Pers rozwala Pogoń bo zwalnia starą ekipę. Teraz nagonka na trenera bramkarzy i dgy Pers wywali również jego to zamiast pochwalić wyleje się znów fala niepokoju , co się w tej Pogoni dzieje i , że lecimy na pysk . Nie chce już mi się czasami czytać tego forum przez kilku maruderów i nie mam nic przeciwko krytyce , bo do tego każdy ma prawo ale ludzie kochani przeginacie w swojej nienawiści do Persa i obarczacie go za wszystko co złe a może to jest włąśnie naprawa tego co chore i należy mu się szacunek i wsparcie. W końcu to jego Klub i ma prawo otaczać się ludźmi , którym ufa. Mnie osobiście cieszy to wycinanie starych układów
TritumX

TritumX

(21084/24000) 12.06.2026 23:06
@Landsberg Wyciągasz sprawy z kontekstu. Ludzie narzekają na trenera przygotowania fizycznego i chcą jego usunięcia, ale pod jasnym domyślnym warunkiem zastąpienia go kimś lepszym. Dokładnie tak samo jest z trenerem bramkarzy – czytaj: chcą jego wymiany na kogoś zdecydowanie lepszego. Problem pojawia się wtedy, gdy Pers wyrzuca Burytę razem z asystentem i nie zastępuje ich NIKIM. Stąd właśnie bierze się największe narzekanie. To samo zrobił z Koulourisem – sprzedał najlepszego napastnika ligi we wrześniu 2025, przez kilka miesięcy w ogóle nie szukał zastępstwa i gralismy w napadzie skrzydlowym Grosickim, az w końcu ściągnął Cuicię i Angielskiego, którzy nie pokryli jakosciowo nawet połowy pierwotnej straty. Wspólny mianownik wszystkich tych narzekań to nie samo usuwanie czy nie usuwanie ludzi, tylko fatalny timing i bardzo niska jakość zastępstw. Zaraz zaczynamy przygotowania do nowego sezonu - gdyby za Burytę od razu sprowadzono kogoś konkretnego i mocnego, tematu w ogole by nie było.
marek9636

marek9636

(107074) 12.06.2026 23:14
@TritumX dzień po odejściu Kulu, podpisali Molnara
TritumX

TritumX

(21084/24000) 12.06.2026 23:51
@marek9636 Nie bądź upośledzony, Molnar to a) nie nominalny napastnik ani pozycja porównywalna do Koulourisa b) jak to ma być zastępstwo za najlepszego zawodnika ligi i najlepszego napastnika ligi dominujacego z 31 bramkami na koncie to tylko potwierdza to co napisałem wcześniej o słabej jakości tych zastępstw.
Herrpasz

Herrpasz

(357/400) 13.06.2026 04:19
Rozpocznie przygotowania z pierwszym zespołem gdzie mu Paryzek opowie jak świetnie rozwija się jego kariera po siłowym przedłużeniu kontraktu