preloader
Przejdź do głównej treści
870500054e092bab1f7a1fcdd787e664666c00

870500054e092bab1f7a1fcdd787e664666c00

Huja: Chciałbym zostać w CFR Cluj

Aby transfer doszedł do skutku, właściciel klubu z Cluj, Ioan Varga, musi przelać ustaloną kwotę na konto Dumy Pomorza. W tej chwili przyszłość zawodnika zależy od decyzji władz klubu.

Zanim trafił do CFR Cluj, Huja był również na celowniku FCSB, a polskie media informowały, że obrońca prowadził rozmowy także z rywalem z Bukaresztu.

- Oferta z CFR zimą była najbardziej sensowna i nie musiałem się długo zastanawiać. Tak, chciałbym grać w Cluj także w przyszłym sezonie, to dla mnie ciekawy projekt - powiedział Marian Huja w rozmowie ze sport.ro. - Czuję się dobrze, czuję, że rozwinąłem się od czasu przyjazdu i zobaczymy, co przyniesie lato.

profil-jpg

Źródło: sport.ro Wyświetlenia: 1785

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (6)

darecki73

darecki73

(45953/48000) 01.05.2026 07:35
Finansowo na tym transferze daliśmy się zrobić w.... Huja. Wg mnie facet nie był tak słaby żeby oddać go i to za takie drobne
Andre

Andre

(19176/24000) 01.05.2026 07:49
Szkoda że u nas mu się tak nie chciało jak tam.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 01.05.2026 08:10
Chłopak otwarcie, w ostatnim zdaniu mówi , że się rozwinął gdy przyjechał do Rumuni .To bije w naszego trenera defensywnego , że nie potrafi rozwijać potencjału piłkarza. Marian ma u nas strzelone gole i to więcej niż nasi nowi napastnicy. To nie jest kiepski piłkarz , pod bramką rywali był zagrożeniem , coś jednak nie pykło z trenerami i on nie chce tu wracać
marek9636

marek9636

(107063) 01.05.2026 09:43
@Landsberg obrońca ma przedewszystkim bronić, strzelanie goli to drugorzędna statystyka u obrońcy
fan emigrant

fan emigrant

(23641/24000) 01.05.2026 09:45
@Landsberg bo ta cała hołota nazywana sztabem szkoleniowym to są amatorzy a nie fachowcy są do yjebania wszyscy i my kibice o tym wiemy tylko prócz kasztana i habiba
brawoboss

brawoboss

(31/50) 01.05.2026 11:06
i dobrze tzn c*uj ci w d*pę :-) W dzisiejszych czasach nie ma co przywiązywać się do kopaczy bo oni coraz bardziej upodabniają sie do polityków Gdy taki (c)huj(a) przychodzi do klubu , zwykle pieprzy o tym jak mu sie podoba projekt, zakochał się w mieście, stadion piękny itd A gdy sie pojawi inna opcja to nagle plecy bolą albo pipeprzy że chce zostać w kolejnym miejscu po zakończeniu wypozyczenia