preloader
Przejdź do głównej treści
870500a0b0d8a6f5cf084a24568fbcd4ecec95

870500a0b0d8a6f5cf084a24568fbcd4ecec95

III liga: Porażka w zaległym meczu

24. kolejka (zaległy) Betclic 3. ligi
Pogoń II Szczecin - Wikęd Luzino 1:2 (0:2)
0:1 Sosnowski 25'
0:2 Ossowski 38' (s.)
1:2 Frączczak 68'

Pogoń II (skład wyjściowy): Pesković - Bartkowiak, Jakubowski, Ossowski, Walendzik - Cieślak, Brzyski, Smoliński, Kuśmierczyk, Czapliński - Cuić

ławka rezerwowych: Holewiński, Frączczak, Jóźwiak, Ndiaye, Juwara, Kurzydłowski, Rachubiński, Stanowski, Waligóra

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5367

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (11)

Nik

Nik

(2568/2800) 15.04.2026 17:50
W końcu mamy dwie równorzędne jedenastki, zarówno Pierwsza jak i Druga drużyna walczą o to samo. Jest moc Panowie!!!!
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 15.04.2026 17:55
Widać kurs na spadek wybrany więc najważniejsza jest konsekwencja w działaniu. Nawet "gwiazdy" z pierwszego zespołu nie pomogły.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 15.04.2026 18:16
To w rezerwach jest ta mityczna młodzież by sposobić do pierwszego składu? Te rezerwy to do zaorania i konieczne wdrożenie pracy u podstaw
darecki73

darecki73

(45954/48000) 15.04.2026 18:29
Witaj 4 ligo. Nie wiem, czy jest sens utrzymywania rezerw na tak niskim szczeblu. Zdolnych, rokujących nadzieję wypożyczyć do 2 ligowych klubów, a resztę tych pseudo talentów wywalić.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 15.04.2026 18:36
cuicz w 3 lidze sobie tez nie radzi, pięknego szrotu kasz tan nasciagal
roszko66

roszko66

(13490/18000) 15.04.2026 18:44
Wzmocnienia z pierwszego składu bardzo pomocne...
TritumX

TritumX

(21097/24000) 15.04.2026 19:00
Pokaz sily lawki pierwszego zespolu...Brak slow.
1962

1962

(62490/72000) 15.04.2026 19:15
Co łączy Pogoń II i Papieża Benedykta? - Bo i ten, i ten 16-ty
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 15.04.2026 20:12
Ndiaye i Juwara za słabi na pierwszą jedenastkę drugiej drużyny, gola strzela old boy, a niedoszły gwiazdor Fenerbahce bez gola na 4 poziomie rozgrywek. .Jeden z najlepszuch bramkarzy pierwszej ligi na ławce bo trwa proces z klubem. Jednocześnie 17 latek z tych kiepskich rezerw jest jednym z najlepszych na boisku w meczu z Piastem. " W naszej organizacji korupcja, pasożytnicze zachowanie i złe postępowanie nie będą akceptowane". Alex musi się zbadać na pasożyty bo jest ich pod dostatkiem w jego kręgu. Mamy najgorszą drużynę od lat, najgorsze rezerwy od lat i najgorszego prezesa od ponad 20 lat. Ptak zanim zrobił z nas pośmiewisko stworzył całkiem solidną ekipę w kontrowersyjnych bardzo okolicznościach, ale jednak w barwach Pogoni.
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 16.04.2026 07:29
Misiek - czy piszesz o Łaiwe "17 latek z tych kiepskich rezerw jest jednym z najlepszych na boisku w meczu z Piastem"? Spójrz na oceny obiektywne, nie sentymentalne z forum "o Pogoni" - od Ławy słabszy był tylko Grosicki i Angielski. Juniorskie granie.
ao

ao

(13588/18000) 16.04.2026 08:02
Gramy jak potrafimy z składem jaki mamy. Wzmocnieni tuzami z 1.składu, którzy dają nam wartość klubu ponad 100 milionów Euro już za 3 lata, szybkość, młodość i nieśmiertelnośc co się stało z diamentem z Danii? Mityczna "6", o której Bosz nad Bosze rozpływał się jaki to on jest "zajeb#sty", niejaki T.Andrew?