preloader
Przejdź do głównej treści
8705004564cb9ea28a1fe7b6476d9c07992f64

8705004564cb9ea28a1fe7b6476d9c07992f64

III liga: Rezerwy wygrały, ale na utrzymanie muszą czekać

Aby Pogoń II Szczecin w kolejnym sezonie występowała w Betclic 3. lidze musimy kibicować w utrzymaniu się w 2. lidze Sokołowi Kleczew i awansować musi Wikęd Luzino.

34. kolejka Betclic 3. ligi
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin 1:4 (0:3)
gole dla Pogoni: 3x Waligóra, Kurzydłowski

Pogoń II (skład wyjściowy): Pesković - Kurzydłowski, Lisowski, Ossowski, Walendzik - Bartkowiak, Kuśmierczyk, Stanowski, Ława, Osowski - Waligóra

rezerwowi: Holewiński, Frączczak, Rachubiński, Rojek, Jakubowski, Pawłowski, Pieprzyk, Rogowski, Andrew

----

Po zakończeniu sezonu zasadniczego w Betclic III lidze poznaliśmy zestawienie par barażowych o grę w Betclic II lidze.

Baraże o udział w Betclic II lidze

I runda - 3 czerwca (środa):

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wikęd Luzino
ŁKS Łomża - Górnik Polkowice

Finał (I mecze) - 6 czerwca (sobota):

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / Wikęd Luzino - Resovia
ŁKS Łomża / Górnik Polkowice - Sokół Kleczew

Finał (II mecze) - 9 czerwca (wtorek):

Resovia - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / Wikęd Luzino
Sokół Kleczew - ŁKS Łomża / Górnik Polkowice

profil-jpg

Źródło: fot. WRR Wyświetlenia: 6837

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 30.05.2026 19:16
Dziwne to trochę ale cóż robić. Bardzo dobra końcówka jeśli chodzi o punktowanie.
GBF

GBF

(55598/72000) 30.05.2026 19:24
Co to są za chore przepisy to głowa mała..
Anathema

Anathema

(39734/48000) 30.05.2026 19:36
Juwary nie wzięli? Chocby na rekonesans i potem na tratwe niech plynie dalej szukać szczęścia gdzie indziej
darecki73

darecki73

(45936/48000) 30.05.2026 19:45
I tak wstyd, że nie potrafili zapewnić sobie utrzymania wcześniej. Zaczęli wygrywać dopiero jak byli w beznadziejnej sytuacji. Nie dało się tak grać wcześniej?
Anathema

Anathema

(39734/48000) 30.05.2026 19:47
Ironią losu bedzie to, ze mając taka finalną serię ostateczne i tak polecimy. Taka karma za chu.owe podejście w calym sezonie
darecki73

darecki73

(45936/48000) 30.05.2026 19:52
Pojawiają się plotki, że Pogoń jest zainteresowana napastnikiem Legii - Jean-Pierre Nsame, Inne zainteresowane kluby to Korona, Górnik, Wisła K.
marek9636

marek9636

(107076) 30.05.2026 20:06
Dawid Szot - wyjściowa jedenastka @WislaKrakowSA na finał Pucharu Polski, a dzisiaj ława w Sosnowcu i spadek na poziom półamatorski. Jest mi ogromnie szkoda tego chłopaka i życzę mu, żeby się odbudował. Przecież to jest spokojnie poziom jakiejś Odry, Chrobrego czy innych Stali Zdążył Pogoń rozwalić i koniec.
Masta

Masta

(77726/96000) 30.05.2026 21:04
Pretensje tylko do siebie jak się nie utrzymamy.
mark

mark

(124595) 30.05.2026 21:11
Bravo PSG! Bravo Louis Enrique !
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 30.05.2026 21:24
Te zasady stworzyła grupa decydentów która czuła pieniądz. To jakiś absurd, po co ta tabela?
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 30.05.2026 22:05
Trzeba było wygrywać od początku. Utrzymają się czy nie ti wynik katastrofalny, ale jak w klubie nie ma czegoś takiego jak szef szkolenia, któremu musieli by raportować wszyscy trenerzy na wszystkich szczeblach to mamy takie wyniki a nie inne. A jedyny , któremu zależało odchodzi z klubu. Mam na myśli Łęczyńskiego. Może znajdzie się jakiś Wise Guy jak to mówią brytole, który podpowie naszym zarządcom tą prostą prawidłowość. Szefem kuchni powinien być ktoś kto sam gotuje a nie jest jedynie smakoszem.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 30.05.2026 23:33
Jak się nie wygrywa prowadząc 3:0 lub przegrywa prowadząc 2:0 to się niestety spada.małe szanse utrzymania
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 31.05.2026 01:04
Czy zachodnie kluby pytają o zawodników z Kleczewa i Luzina tak jak o naszych rezerwowych w drugiej drużynie Mora i Musę ? A może powinniśmy ich właśnie tam wytransferować. W Luzinie gra kilkunastu wychowanków klubu z tej 8 tysięcznej miejscowości. Szacunek. A u nas? Talenty i nadzieje eurpejskiej i afrykańskiej piłki, mistrz świata do regeneracji , który zagrał w jednym meczu rezerw, byłe gwiazdy ekstraklasy.Pewnie jastrząb na etacje w Pogoni więcej zarabia niż cały Sokół Kleczew. Jesteśmy w łasce bądź nie łasce chłopaków, którzy pewnie oprócz piłki mają normalną robotę . Nasze dziewczyny lepiej by sobie w tej lidze poradziły !
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 31.05.2026 01:16
Te pokręcone zasady wynikają z tego, że wyższy poziom jest ogólnokrajowy i dlatego wszystko w 3.lidze zależy od tego, ile z regionu zespołów pójdzie wyżej w wyniku baraży, a także ile klubów z wyższego poziomu spadnie do 3.ligi w naszym regionie. Jeżeli Sokół Kleczew spadnie z 2.ligi (poziom centralny), to z racji położenia geograficznego zepchnie drużyny z dołu do 4. ligi. Podobnie Wikęd, jeżeli nie przejdzie do 2.ligi, to "blokuje" miejsce w naszej regionalnej 3.lidze. A dziwnie wysoka skuteczność Pogoni II w ostatnich meczach fatalnie ocenia cały wcześniejszy okres. To jest nienormalne, że nagle na koniec pojawiają się wygrane i to z hokejowymi wynikami, kiedy wcześniej się grało taką padakę.