preloader
Przejdź do głównej treści
87050039b6318f1311c51164ef361bb2fd6b20

87050039b6318f1311c51164ef361bb2fd6b20

III liga: Wygrana z Flotą na wyjeździe

32. kolejka Betclic 3. ligi
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 1:2 (0:1)
0:1 Czapliński 35'
0:2 Smoliński 49 (k.)
1:2 Turski 85' (k.)

Pogoń II (skład wyjściowy): Pesković - Walendzik, Jakubowski, Lisowski, Bartkowiak - Osowski, Brzyski, Smoliński, Stanowski, Czapliński - Waligóra

ławka rezerwowych: Holewiński, Rachubiński, Juwara, Kurzydłowski, Frączczak, Ossowski, Pawłowski, Pieprzyk, Rogowski

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4168

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

kijewskipiotr93

kijewskipiotr93

(126/200) 18.05.2026 08:05
Brawo
Piknick

Piknick

(2791/2800) 18.05.2026 08:41
Jest szansa, że utrzymają się jak pierwsza drużyna. Zostały dwa mecze, z Rewalem i Wdą Świecie - akurat obie drużyny mają odwrotną serię niż Pogoń i ostatnie mecze same baty.
Bosayerba

Bosayerba

(727/800) 18.05.2026 09:37
No i pięknie, prostytutki trafione. Teraz o utrzymanie
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 18.05.2026 10:33
Co się dzieję z tym młodym Rojek? Przepadał?
pikolo

pikolo

(48369/72000) 18.05.2026 11:08
@Bosayerba Uważaj kogo wyzywasz, bo dziś "prostytutki", a za rok się okaże że najlepsi przyjaciele, bo dla kogoś to się stanie opłacalne. Gdzieś czytałem, że na powrocie z Lubina była jakaś akcja z Falubazem. Do niedawna też sympatyzującym z Pogonią. Taka jest niestety obecna rzeczywistość "kibicowska". Szczególnie na naszym podwórku.
Anathema

Anathema

(39735/48000) 18.05.2026 11:53
@pikolo odwieczne prawa rynku oraz interesów. Życie.
pikolo

pikolo

(48369/72000) 18.05.2026 12:16
@Anathema Dlatego mam w poważaniu cały ten SKPS a szczególnie ich zgody i kosy. Jedna grubsza akcja policji i skończą jak sharks czy inny teddy boys. Za grubo to już poszło. Sojusze z Holendrami i dziwne zgody z niedawnymi wrogami. Skoro ja piknik wiem o co w tym chodzi to i psiarnia dobrze wie. Kwestia czasu...
pikolo

pikolo

(48369/72000) 18.05.2026 12:46
I wtedy sami miedzy sobą będą się wyzywać od "60" i wysyłać PDW
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 19.05.2026 13:48
Widzę, że nasz śmieszek Juwara już nawet ława w rezerwach. Widać, że chłop ma talent do systematycznego obniżania lotów :D