preloader
Przejdź do głównej treści
870500ec59c32b0c38d7983019f1e5d68ed9c8

870500ec59c32b0c38d7983019f1e5d68ed9c8

III liga: Znów bez zwycięstwa, spadek blisko

29. kolejka Betclic 3. ligi
Tłuchowia Tłuchowo - Pogoń II Szczecin 3:3
1:0 Kmiecik 5'
1:1 Kuśmierczyk 43'
1:2 Stanowski 47'
1:3 Waligóra 55'
2:3 Figura 74'
3:3 Walczak 90'

Pogoń II: Pesković - Walendzik (75' Jóźwiak), Ossowski, Jakubowski, Kurzydłowski - Osowski (46' Waligóra), Brzyski (82' Cieślak), Kuśmierczyk, Stanowski, Bartkowiak - Frączczak (46' Lisowski)

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2560

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (6)

darecki73

darecki73

(45953/48000) 02.05.2026 12:09
Spadek jest pewny na 99 %. Juniorzy spadli z Centralnej Ligi Juniorów w zeszłym sezonie,. W tym sezonie spadną z 3 ligi nasze rezerwy. Aż strach się bać o pierwszą drużynę. Alex i Tan sportowo wasz plan sypie się w gruzach. Macie w ogóle pomysł na poprawę wyników i miejsc naszych drużyn???
pawel

pawel

(64049/72000) 02.05.2026 13:56
Trzeba Habibowi oddac, ze od kiedy przejal Pogon sportowo jestesmy potega na kazdym froncie. Brawo boss!!!
Rilzu

Rilzu

(2014/2400) 02.05.2026 14:09
Rozwiązanie jest jeszcze większy płacz szczecińskich dziennikarzy którzy bronią wspaniałych super trenerów akademii którzy tworzą super gwiazdy ze 3 liga dla nich za mocna. AH ma ciężki los tutaj bo nie ważne co robi to psy mroczka szczekają żeby tylko szczekać bo najważniejsza jest rodzina atmosfera i klepanie się po plecach przez nieudaczników ze są super. Ten dom wymaga ogromnych zmian i każdy kto budował ściany z gowna i patyków należy wywalić i wyburzyć ściany budować od nowa to nie potrwa 2 miesiące tylko z powód tej zgnilizny mogą być i lata. Wiadomo będą pojawiały się błędy ale błędów nie popełnia ten kto nie robi nic. Dajmy AH zbudować klub na nowo bo to co już zrobił dla klubu nawet sama spłata długu to z czystej przyzwoitości kibice powinni dać mu czas.
Anathema

Anathema

(39731/48000) 02.05.2026 17:29
A rozwiązać twn badziew w p..
mark

mark

(124595) 02.05.2026 20:49
MKS Wstyd
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 03.05.2026 10:20
silne rezerwy nie ma co ps.wszystko co mieli spier..... to spier..... brawo tak wyglada jak do sterow biora sie amatorzy