preloader
Przejdź do głównej treści
870500dc16ec54ad208f3d9337b0002e886767

870500dc16ec54ad208f3d9337b0002e886767

Jacek Magiera nie żyje, mecze zostaną poprzedzone minutą ciszy

W związku ze śmiercią Jacka Magiery, drugiego trenera reprezentacji Polski, wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy, Betclic 1. Ligi, Betclic 2. Ligi i Betclic 3. Ligi oraz Orlen 1. Ligi i Orlen 2. Ligi Kobiet, rozgrywane w dniach 10-13 kwietnia 2026 roku, zostaną poprzedzone minutą ciszy.

Od minuty ciszy rozpocznie się również niedzielny mecz kwalifikacji do mistrzostw Europy U-19 kobiet Polska – Rumunia w Gnieźnie oraz wtorkowe spotkanie kwalifikacji do mistrzostw świata kobiet Polska – Irlandia w Gdańsku.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2503

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (17)

OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 10.04.2026 13:02
R.I.P. Tak nagle !!! I tak młodo !!! :-(
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 10.04.2026 13:03
Myślę, że ja jak i wielu jest w szoku... Jacek był wspaniałym człowiekiem jak na to piłkarskie środowisko z masą pouczających anegdot. Spoczywaj w spokoju, będzie brakować jego głosu rozsądku w polskiej piłce
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 10.04.2026 13:10
Tragiczna , nagła śmierć, w którą po prostu trudno uwierzyć, jeszcze trudniej się pogodzić. Wyrazy współczucia dla bliskich.Wielka strata dla naszej piłki. Tak wiele mógł jeszcze osiągnąć. Nauczyć czegoś młodych piłkarzy. Szanowałem go . Dobry trener. Inteligentny facet.Człowiek wielkiej kultury osobistej. Z zassadami i honorem. Nie był związany z Pogonią, ale gdy się tyle lat obserwuje tą naszą piłkę to Jacka Magierę nie sposób było nie znać. Spoczywaj w pokoju.
darecki73

darecki73

(45955/48000) 10.04.2026 13:17
Szok. Młody człowiek. Odpoczywaj w pokoju Panie Jacku.
Leszek37

Leszek37

(1039/1200) 10.04.2026 13:40
I jeszxze informacja o tym zeby sie badać i nie przeciążać... Znowu obracaja w g ..komercyjne i zwiekszenie badań.. Badań z ktorych nic nie wynika .Analizy i dla kogo ... Nic z tym nie zrobią bo specjalistów w PL nie ma . Ten przypadek także obrazuje zapaść medycyny a ludzie leczą sie sami -tabletkami w aptece z biznesem na czele. Panie Kulesza a Ty badań okresowych nie chciałes ? Jakoś inni po tym kiedy juz nie radził sobie w Śląsku to z jakiegoś powodu nie chcieli przyjąć
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 10.04.2026 13:49
wielka strata super czlowiek i do tego rzeczowy i mily smutny ten nasz ludzki los niech Mu ziemia lekka bedzie
Romano69

Romano69

(17621/18000) 10.04.2026 14:21
Świeć Panie nad duszą Jacka. Niech odpoczywa w pokoju.
Masta

Masta

(77726/96000) 10.04.2026 14:59
Ale mnie to uderzyło z rana.. Duża strata.
Alchemik

Alchemik

(59788/72000) 10.04.2026 15:05
Wielka strata dla polskiej piłki!!!! Spoczywaj w spokoju!!
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 10.04.2026 15:15
Na meczu z Koroną się z nim przywitałem na Vipach był
MKS80

MKS80

(5703/6400) 10.04.2026 15:24
Nigdy nie wiesz co za chwilę nastąpi. Ciesz się chwilą którą masz. Człowiek wyszedł na poranny trening pobiegać hmmm można powiedzieć pobiegł w zaświaty. R.I.P spoczywaj w pokoju
TritumX

TritumX

(21103/24000) 10.04.2026 15:24
Piękne zdjęcie. Spoczywaj w pokoju. https://i.postimg.cc/Y07nM8jQ/JM.jpg
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 10.04.2026 15:56
@Leszek37 - dokładnie dzis byłem na badaniach okresowych, finansowanych przez NFZ, ale wykonanych prywanie w LuxMed Odstaw republike i inne szczujnie i przekazy partyjne, ktore nie robia nic innego tylko plują jadem na wszystko co obecnie w Polsce się dzieje. Albo zobacz jakie jest leczenie w stanach czy wiekszosci innych krajow na swiecie - w zasadzie to nie wiem czy jest jeden kraj, gdzie sluzba zdrowia dziala jakos specjalnie lepiej niz w Polsce? Serio gdzie - Dania, Francja, Szwecja? Na pewnie nie UK ani Niemcy. Kanada tez już nie to samo co 20-30 lat temu. No moze Chiny ale tam z kolei nawet komentarzy bys sobie nie mogł pisac na stronie jak u nas.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 10.04.2026 16:38
Smutna wiadomość. Kondolencje
rad05

rad05

(6971/9600) 10.04.2026 18:52
Zmiotło mnie z planszy to poranne info. Wielka szkoda.
kvch

kvch

(10107/12000) 10.04.2026 19:18
Akurat w tym zawodzie przebadani sa od A do Z, takze nawet to i uprawianie sportu czasem życia nie uchroni. Rip
Pereiro

Pereiro

(9517/9600) 10.04.2026 23:27
Przykre. .... Brak słów. R.I.P ????