preloader
Przejdź do głównej treści
870500b873fb8f0e26c6981f9147186f25c4c6

870500b873fb8f0e26c6981f9147186f25c4c6

Jaką kadrą na start przygotowań?

Z zespołem pracy nie wznowią piłkarze, których umowy wygasają z końcem czerwca. Na pierwszym treningu obecny będzie nowy bramkarz Nikolaos Botis, którego pozyskanie ogłoszone będzie jeszcze przed pierwszymi zajęciami. Obecni powinni być także wypożyczeni ostatnio Wojciechowski i Paryzek. Jak więc na dziś wygląda kadra Pogoni?

-----

Bramkarze: Valentin Cojocaru, Axel Holewiński, Alex Pesković, Nikolaos Botis

Obrońcy: Dimitrios Keramitsis, Rafał Jakubowski, Leo Borges, Benjamin Mendy, Linus Wahlqvist, Hussein Ali (na MŚ), Jakub Zawadzki

Pomocnicy: Kellyn Acosta, Jan Biegański, Patryk Dziczek, Mor Ndiaye, Fredrik Ulvestad, Igor Brzyski, Sam Greenwood, Natan Ława, Maciej Wojciechowski, Kamil Grosicki, Jacek Czapliński, Paul Mukairu, Mads Agger, Musa Juwara, Sebastian Rojek

Napastnicy: Filip Cuić, Karol Angielski, Patryk Paryzek, Kacper Stanowski

Kontuzjowani: Jose Pozo, Rajmund Molnar

-----

Czy ktoś jeszcze pojawi się na dniach w Szczecinie? Celem Pogoni Szczecin jest pozyskanie dwóch środkowych obrońców i napastnika. Wśród defensorów cały czas możliwe jest pozostanie Attili Szalaia, gdyż rozmowy w tym temacie trwają.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5266

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (20)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 18.06.2026 19:15
Obecność Greenwooda, Ndiaye oraz Juwary to żart. O "Legendzie Białegostoku", czyli prawdopodonie jednego z największych pasożytów w historii Pogoni Szczecin nie chcę pisać bo musiałbm używać wulgaryzmów. Nie mogę na niego zwyczajnie już patrzeć. PS. generalnie rzecz ujmując nie wygląda to na walkę o nic więcej aniżeli o utrzymanie. Taka prawda Panie i Panowie.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 18.06.2026 19:20
Zestawienie obrony to będzie nie lada wyczyn. Dwaj środkowi obrońcy to konieczność. Z lewej Borges i Mendy, z prawej Linus i Ali (o ile wróci do nas po mistrzostwach). Ciekawe jaką taktyką będzie chciał grać Thomas. 4-4-2 nie pasuje do piłkarzy których mamy. Dziczek, Acosta, Ulvestad - przy 4-4-2 jeden z nich siedzi na ławce bo będzie grać 2 napastników - a nie mamy ani jednego rasowego.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 18.06.2026 19:23
Mam nadzieję że ten turek to poza tą 2 których chcemy. No i realnie mamy 1 napastnika.
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 18.06.2026 19:25
Obrońców za mało, pomocników za dużo, w ataku brak jakości jakiej byśmy pragnęli. Mendy nie jest w stanie grać pełenego meczu. Juniorzy dopiero co spadli na piąty poziom. Więc mamy 3 zdatnych do gry, bo Hussien Ali na MŚ. Znowu Ndiaye będzie grał na stoperze , a Acosta na prawej obronie? Kto będzie trenerem od przygotowania fizycznego i motorycznego ? Nawet jeśli pozyskamy Szalaia to potrzebujemy ze 2. Bo ten potencjalny Turek to hazard, a nie pewniak do gry
Gigi

Gigi

(9284/9600) 18.06.2026 19:25
Od jakiegoś czasu mam takie przeczucie, że ZieloneDrewno zostanie. I chyba zaczyna się spełniać :P Bo kto będzie chciał zapłacić za niego i dać mu wysoki kontrakt? Alex pewnie chciałby zarobić a nie stracić, dlatego moim zdaniem dostanie jeszcze szansę xD
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 18.06.2026 19:27
Wygląda na to, że będziemy grać rombem, tym składem obecnym. Więcej środka, niż graczy mobilnych z ciągiem na bramkę. Raczej wzmocnień nie bedzie, chyba że pierwsze mecze będą w tope
TritumX

TritumX

(21082/24000) 18.06.2026 20:18
Brak slow... W zasadzie jest jedno: DRAMAT.
Michal991

Michal991

(7464/9600) 18.06.2026 20:32
Walka o utrzymanie z tym składem to tylko 451 jak na PSie
pawel

pawel

(64061/72000) 18.06.2026 20:33
Wbrew pozorom 3 - 4 ale prawdziwe wzmocnienia plus 2 odejscia i kadra na srodek tabeli jest. To max na co mozemy z tym wlascicielem mozemy liczyc. Przy czym widzac patologie, tandete I bagno w jakim coraz glebiej zanurza Pogon smiem watpic w te wzmocnienia. Co gorsza tu juz nawet kucharza nawet nie uswiadczysz nie mowiac o trenerze od przygotowania fizycznego. Brawo boss
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 18.06.2026 21:37
Mieliśmy 3 trenerów od przygotowania fizycznego na czele z dr Burytą, na ten moment został jeden( według oficjalki) , asystent, doktorant Łukasz Rosiński i póki co w nim cała nadzieja, ale czy jeden człowiek to ogarnie? Tutaj wywiad z nim sprzed pół roku. Wrzucam dla ciekawskich https://niusradio.usz.edu.pl/podcast/rozmowa-dnia-badania-pilkarzy-i-pilkarek-pogoni-szczecin/
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 18.06.2026 21:41
Jaki skład takie wyniki. Czy jest lepszy od 9 miejsca z tamtegp sezonu ? Tylko wzmocnienia a nie "zapchajdziury"dadzą lepsze miejsce w tabeli, Więcej ubytków przed obozem to duży znak zapytania do lepszego miejsca w lidze. Dziczek w kadrze to jedyny na razie plus.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 18.06.2026 21:43
Na pewno konieczne są korekty, zarówno do drużyny, jak i z drużyny.
Forever young

Forever young

(1756/2000) 18.06.2026 21:50
Szału nie ma. Czytając jak wzmacniają się rywale sądzę, że znowu będziemy walczyć o utrzymanie.
Alchemik

Alchemik

(59766/72000) 18.06.2026 22:18
Co by nie pisać to wygląda to nie ciekawie...na prawdę bez ironii!! .. Patrząc co robią kluby z mniejsza kasa to po prostu nie mieści się w głowie co robią Nasi skałkowcy (tak ich nazywam)..??? Żadnych konkretów... Oskan robi jakieś wycieczki do Turcji.. pozostali siedzą przed laptopami i telefonem.... Czy to jest profesjonalny KLUB ? Przygotowania do sezonu się zaczynają a tu...wszędzie braki i w drużynie i w sztabie.... ... A pan Alex czeka na DARMOWE okazje!!!!!!!!!!! A potem będzie winny Tomasberg,że znowu mu nie wyszło!!! A jak ma wyjść jak ni ma odpowiedniej kadry!!! Dlaczego w Danii osiągał takie sukcesy????? Bo tam była kasa i byli zawodnicy z którymi mógł grać!!! ... Podsumowując bez 3-4 poważnych wzmocnień w polu to Pogoń w sezonie 26/27 nie ma wielkich szans na coś więcej niż utrzymanie!! .... Szkoda mi tylko Naszego KIBICA !! który tak chętnie sponsoruję ten Klub!! I tak na koniec z innej beczki... jak to możliwe że biedniejsze kluby w Ekstraklasie sięgają do sakiewki i kupują dobrych piłkarzy????? Pytanie chyba be odpowiedzi.......... KONIEC I KROPKA !!!!!!! Przecież w obecnej dobie takich okazji to na lekarstwo!!!!! Czas ucieka i oby znowu nie było żali i płakania!!!
1962

1962

(62482/72000) 18.06.2026 22:23
Nie rozumiem co w tym zestawieniu robi Greenwood.
MalmoFF90

MalmoFF90

(158/200) 19.06.2026 08:05
Alex niby taki wizjoner, taki inteligentny, skłonny do refleksji, ponoć nauczył się z błędów z zeszłego sezonu itd itd A jak wygląda rzeczywistość? 1) KaszTan nadal jest w klubie i odpowiada za ściąganie szrotu 2) Agencja 11Players nadal ,,łowi” młodych i chce im ,,pomagać” 3) Juwara powinien być w ziemię dyscyplinarnie zwolniony ale wraca do treningu 4) Greenwood powinien zostać oddany w trybie pilnym a będzie od dziś znów truchtał po boisku 5) Ndiaye powinien jak już zacząć przygotowanie domsezonunz rezerwami 6) Angielski powinien zmienić zawód aplikować na stanowisko drwala w Puszczy Niepołomickiej 7) Mendy powinien dostać kontrakt w Pogoni ale w dziale marketingu lub u Łukasza Biwana na sklepie 8) Trener od przygotowania fizycznego powinien…..a nie czekaj, przecież nie mamy 9) Węgorz ,,Loczek” powinien być razem z JM, DA i ŁM w Marcu 2025 wyrzucony przed Stadion 10) Szalai powinien zostać, oczywiście że tak. Problem jest niestety że Hoffenheim chce jakiś hajs za niego, mowa o 9,99 zł brutto, no i tu zaczyna się problem. —> Nie chce atakować Irańczyka, przecież uratował klub 60 sekund przed upadkiem, ale kurwa mać: Gorzej być nie może - Turek i Arab perfekcyjnie rozwalili klub na każdej możliwej płaszczyźnie. Szkoda tylko nas kibiców, dajemy się nadał doić jak krowy i żyjemy z nadzieją że będzie dobrze. Allahu Akbar ????
Transfer

Transfer

(33007/36000) 19.06.2026 11:11
napiszę krótko - w kwestii kibicowania nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni, ale optymizmu brak Miały być zwycięstwa, tytuły etc. a zanosi się na przeciętność (i oby bez spadku). Najbardziej obawiam się naszej obrony, ostatni rok to był bardzo słaby rok w wykonaniu tej formacji, a zmian na lepsze nie widać
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 19.06.2026 11:18
Jaka? Chujo*wa...
Transfer

Transfer

(33007/36000) 19.06.2026 13:01
Misiek1948 słuchałem, może się czepiam, ale "gdzieś tam" i "tak naprawdę" użyte kilkadziesiąt razy w czasie kwadransa.... uszy odpadają, a myślałem że to tylko "zboczenie" piłkarzy, ale te głupie wyrażenia rozłażą się jak wirus
Szczecin 4

Szczecin 4

(6714/9600) 19.06.2026 13:38
O ludzie Ndiaye (boiskowy spacerowicz) i Angielski (któremu w grze własne nogi przeszkadzają) zostają na nowy sezon. No cóż znowu połowę meczy trzeba będzie opuścić bo z tymi zawodowcami nie będzie czego oglądać.