preloader
Przejdź do głównej treści
8705003764925f303f6f7fd9d98dc5921f9f0c

8705003764925f303f6f7fd9d98dc5921f9f0c

Juwara też blisko odejścia

Juwara w trakcie całego sezonu PKO BP Ekstraklasy zapisał na swoim koncie 1054 minuty. Do tego dołożył 165 minut w Pucharze Polski. Efekt? Gol i dwie asysty. Wiosną z tego dorobku na boisku zaliczył jednak tylko 96 minut i od połowy lutego przez trenera Thomasa Thomasberga nie był już wykorzystywany.

Wszystko wskazuje na to, że Pogoń jak i sam zawodnik, będą szukać możliwości rozstania. To dla piłkarza z Gambii jedyna opcja na odbudowanie swojej kariery. Zainteresowanie piłkarzem cały czas się pojawia, a w ostatnich dniach pytania od niego padły z jednego klubu ze Szkocji, i z beniaminka najwyższej ligi w Turcji - Amedsporu.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6201

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (36)

MarekPS

MarekPS

(517/600) 30.05.2026 11:33
Od niego to powinni zacząć robić czystki w klubie. To powinna być oczywista oczywistość
Santino Corleone

Santino Corleone

(11401/12000) 30.05.2026 11:34
Nikt płakac nie bedzie.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 30.05.2026 11:37
Jeżeli pozbędą się szrotu typu juwara, Grenwood, Kamiński, Ndiaye i jeszcze na tym zarobią, to będzie mistrzostwo świata. Szczecin dawno nie widział takich prawdziwków. Niech to będzie lekcja dla zarządu, że dobry research to podstawa.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 30.05.2026 11:40
Początek miał dobry, ale potem już każdy go rozszyfrował - zwód do lewej i strzał. Potem pokazał "padolino" i nastąpił zjazd. Głowa mu nie dojeżdża, prowadzi mało profesjonalny styl życia. Niech się ogarnie, ale już nie u nas....
Rilzu

Rilzu

(2014/2400) 30.05.2026 12:03
Co jak coś nie nazwał bym go szrotem każdy widzial jego wszystkie mecze na początku i to było dosłownie wow był wszędzie atak obrona robił tych obrońców jak chciał. Tylko chłop zdecydowanie ma problem jakiś z głową bo to co odwalał i jakie miał podejście zniszczyło jego karierę albo próbę kariery tutaj. On ma mega potencjał tylko tam mega potrzebna by była praca z psychologiem i odpowiednie środowisko nie zdziwię się jak chłop odejdzie i będzie robił furorę tak jak kiedys Fornal w koronie.
marek9636

marek9636

(107076) 30.05.2026 12:15
Nie wyszło z Musą i w Pogoni nie wychodzi z wieloma piłkarzami z Afryki, bo Pogoń nie rozumie, że takiego piłkarza nie wystarczy kupić. Mamy trzech piłkarzy z Afryki z Musą i Morem są problemy. Musa prowadzi zbyt hulaszczy tryb życia, a Mor nadmiernie trenuje. Takiego piłkarza należy wychować. Mój rozmówca docenia to, jak świetnie Genk radzi sobie z wprowadzaniem do drużyny zawodników z Afryki czy Ameryki Południowej. Jego zdaniem działają bardzo odważnie, bo często połowa składu to piłkarze bardzo egzotyczni, przynajmniej w oczach innych klubów. — Wiedzą, jak z nimi pracować, znają ryzyko. Robią to najlepiej w Europie. Podpisując takich chłopaków, musisz mieć świadomość, że będą z nimi problemy. Będą robili głupie rzeczy, bo pierwszy raz w życiu zarabiają pieniądze, trafiają do wyśnionej rzeczywistości. Trzeba ich zrozumieć, zaopiekować się nimi i zadbać o nich, zamiast na to narzekać. Dokładnie to, a nie puścić samopas, do tego stopnia, że chłop zalewał złe paliwo do auta. Jak można na takie rzeczy pozwalać. Przecież to naraża gościa na śmieszność i jeszcze bardziej izoluje od grupy
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 30.05.2026 12:37
Początek miał obiecujący ale cała jego późniejsza "kariera" w Pogoni to jedna, wielka "porażka". Jak mój dobry kolega z pracy mawia ewidentnie "gar mu nie podaje". Psychika piętnastolatka. Więc oby jak najszybciej odszedł z tego Klubu! Dziękować nie ma nawet mu za co...
Hudson

Hudson

(3099/3200) 30.05.2026 12:44
Zamiast niego chetnie zobaczylbym u nas Camilo Mene z Lechii Gdansk
marcinnn

marcinnn

(44439/48000) 30.05.2026 12:44
@marek9636, zapomniałeś o Mukairu. Z nim Jakoś nie ma problemu. Przecież nie będziesz murzyna za rączkę prowadził, samochód za niego tankował, gasił światło o 22 i zamykał drzwi, żeby do Citi nie poszedł :) Z naszej czwórki murzynów czyli Mor, Juwara, Mukairu, Mendy, tylko z jednym problemy są, bo ma zwyczajnie IQ na poziomie małpy.
marek9636

marek9636

(107076) 30.05.2026 12:53
@marcinnn Mukairu i Mendy grali już w wielkich klubach i wielkich miastach. Mor i Musa występowali w małych klubikach. Pierwszy raz trafili do tak dużego miasta, jeszcze z bliskością do jeszcze większego Berlina. Mówie o tym, że nie wystarczy piłkarza kupić, musisz mieć jeszcze cały system prowadzenia go, w zależności od tego z jakiej kultury przychodzi, aklimatyzacje itd. Podobnie Greenwood, bierzesz jednego piłkarza z Anglii i siema. Najczęściej kluby biorą po 2 piłkarzy z danego kręgu kulturowego, żeby mieli do kogo gębę odezwać z podobnym myśleniem. Nie wystarczy kupić piłkarza o określonych umiejętnościach, trzeba mieć na niego szerszy plan.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 30.05.2026 12:56
Jeszcze tylko gdyby się udało pozbyć przez rozpoczęciem sezonu "Legendy Białegostoku". Od stycznia nie mogę patrzeć na tego pasożyta.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 30.05.2026 12:59
Jeśli ktoś go chce, to sprzedać natychmiast , profilaktycznie można zapisać w umowie procent od kolejnego transferu i bye.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 30.05.2026 13:09
Mor był w Porto, Musa w Bologni jeśli dobrze pamiętam. Nie mają 17 lat tylko ze 24 czy jakoś tak. Profesjonalizm trzeba u nich egzekwować a nie uczyć. To nie my mamy problem z ich wychowaniem tylko oni ze zrozumieniem, że Polska liga może nie jest najlepsza taktycznie, ani najbardziej błyskotliwa technicznie, ale wymagająca przygotowania fizycznego i gry zespołowej.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 30.05.2026 13:20
Sprzedać i zapomnieć
elfinno

elfinno

(6611/9600) 30.05.2026 13:24
Niech się gambijska tarantula zawija, nikt płakał nie będzie. Wiecej balowal niż grał. Umiejętności na granie może i ma ale głowa nie dojechała
Mermann

Mermann

(29228/36000) 30.05.2026 13:28
marek9636 Co Ty tak się przejąłeś czarnymi:) Jakoś nie pamiętam że pisałeś o młodych naszych chłopakach chociażby z akademii że trzeba może ich też poprowadzić i mieć na nich plan co? Przyborek nie potrzebował aby go poprowadzić? teraz Ława i inni? Genk ściąga owszem ale młodych i takich kształtuje na boisku i poza nim a nie "starych koni" typu 24 lata i więcej których ściągasz głownie po to by grali w piłkę Piotrowski był w Genku i co jakoś nikt go za rękę nie prowadził;) bo poszedł tam grać a że nie dał rady to szybko ta przygoda się dla niego tam skończyła
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 30.05.2026 13:28
@marek9636 co ciekawe, na początku, po przyjściu do Pogoni na zdjęciach często widać razem Greenwooda i juwarę na mieście. Jak widać, trafił swój na swego :)
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 30.05.2026 13:30
No to właściciele PUBów załamani...
marcinnn

marcinnn

(44439/48000) 30.05.2026 13:34
@marek9636, ale z Morem to przecież nie ma problemów jakiś poza tym, że po prostu brakuje mu umiejętności. Częste odwiedziny klubu fitness, to jednak mniejszy problem niż notoryczne wizyty w klubach nocnych, a to jedyne problemy wychowawcze jakie sprawia Mor. Co do Juwary, to się mijasz z prawdą. On grał m.in. w Bolonii, Weronie i Porto. To nie są wiochy. Facetowi głowa nie dojeżdża całkowicie i nie sądzę, że ktokolwiek będzie w stanie mu pomóc. Myślę, że niestety nie skorzysta z talentu jaki posiada i będzie notował dalszy zjazd. Z nim sobie nie poradzili w większej ilości klubów, a z Serie A wylądował w Ekstraklasie. To jest równia pochyła, jak Balotelli, zachowując wszelkie proporcje.
marcinnn

marcinnn

(44439/48000) 30.05.2026 13:36
Pisząc, że Musa grał w Porto miałem na myśli samo miasto. Oczywiście nie chodzi o klub Porto, a Boavistę z Porto :)
Goth

Goth

(13764/18000) 30.05.2026 13:39
Majdan - nie, dziękuję.
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 30.05.2026 13:52
@franek.dolas74 odejścia legendy Białegostoku nie chce tylko on majdan borek i żona legendy. Dla mnie osobiście ten ktoś jest zerem miał wszystko Kibiców prezesa i wcześniej i teraz też Alex był nim oczarowany i sprzedał szacunek do końca życia za pare dobrych baniek. Ok fajny sosik 200 koła co miesiąc, ja nawet chyba nie widziałam takiej kasy na żywca. Ale ręki bym mu nie podał tak po ludzku nie i huj
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 30.05.2026 13:56
A Jusa dobry grajek tylko zostawił głowę w łonie Mamy
19DDD48

19DDD48

(235334) 30.05.2026 14:32
Tak to bywa. Zapowiadał się jako hit a skończył jak nikt. Rozstać się i przemyśleć kolejne ruchy tak by nie brać kogoś komu się nie chce.
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 30.05.2026 14:34
Ten piłkarz nie powinien nigdy grać w Pogoni.. przyniósł tylko wstyd i żenadę...... Ci co wiedzą o wycieczce w.. Berlinie pewnie wiedzą o co chodzi a pożniej jeszcze fiki miki w Szczecinie..... Wychodzi kultura z Gambii !! Nie mogli dać rady przyszywani rodzice z Włoch...i to juz nic nie zmieni natura została w genach....... ..... Wracaj do Włoch albo do innego ciepłego kraju!! Pa..pa...
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 30.05.2026 15:04
Mam nadzieję, że to czyszczenie szatni to robienie miejsca dla nowych a nie powiększanie pustostanu.
marek9636

marek9636

(107076) 30.05.2026 15:48
@Mermann ja jedyne czym sie przejmuje to tym, że liczyłem, że przejął nas gość z kasą. A po roku słysze płacze, że nie będzie wiecznie dokładał i ogrzewanie wody dużo kosztuje.
mark

mark

(124595) 30.05.2026 15:56
Z nim była jakaś dyscyplinarka,ktoś wie lub zna konkretnie konkret?
Cezar

Cezar

(11371/12000) 30.05.2026 15:56
"wymagająca przygotowania fizycznego i gry zespołowej"- o to, to. Po powrocie z urlopu przejmie numer po Grinłódzie, kg 90.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 30.05.2026 16:11
marek9636 zaczął się "żalić" że stadion aż tyle kosztuje a niedawno coś wspominał zdaje się że chciał go rozbudowywać;)
marek9636

marek9636

(107076) 30.05.2026 16:14
@Mermann może gra biedaka przed okienkiem, ale generalnie ten wywiad nie był zbyt optymistyczny co do finansów
Masta

Masta

(77726/96000) 30.05.2026 16:16
Straszny szrot. Ile on zepsuł nam akcji. Podawali do niego a on zamiast odegrać do lepiej ustawionego to walił w trybuny.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 30.05.2026 16:19
Masta mi wbiła się w pamięć ta akcja jak wbiegł w linie strzału Grosika i zablokował piłkę która zmierzała do bramki
fdm

fdm

(4901/6400) 30.05.2026 16:38
to jest dobry piłkarz, ale chyba za wiele w głowie nie ma.
1962

1962

(62481/72000) 30.05.2026 16:55
Goodbye
Carrlito

Carrlito

(2865/3200) 30.05.2026 18:27
Niech wy......la