preloader
Przejdź do głównej treści
870500a6699e77bc32afe5fbbd2005bc0016be

870500a6699e77bc32afe5fbbd2005bc0016be

Kacper Smoliński odchodzi z Pogoni, zagra w Podbeskidziu

"Smoła" przyszedł na świat 7 lutego 2001 roku w Policach. Jest wychowankiem Akademii Pogoni. W I zespole Dumy Pomorza zadebiutował 29 czerwca 2020 roku, w meczu ligowym z Cracovią.

Wraz z Dumą Pomorza wywalczył dwa brązowe medale mistrzostw Polski, dwukrotnie dotarł do finału Pucharu Polski, a także rywalizował w europejskich pucharach. W granatowo-bordowych barwach rozegrał łącznie 81 spotkań, na które złożyły się:

- 72 mecze PKO BP Ekstraklasy (4 gole, 2 asysty),
- 8 meczów Pucharu Polski (2 gole),
- 1 mecz eliminacji UEFA Conference League.

Dziękujemy za wszystko, Smoła!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4360

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 17.06.2026 18:54
Logiczny ruch - u nas pewnie i tak by się kisił na ławce a tak ma większe szanse w beniaminku 1 ligi.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 17.06.2026 18:56
Powodzenia chłopaku, gdyby nie kontuzje na pewno byłbyś znacznie wyżej.
pawel

pawel

(64061/72000) 17.06.2026 18:56
Gdyby nie kontuzje bylaby z chlopaka wieksza i to o wiele pociecha. Swietnie sie zapowaiadal grajac pod okiem Kosty. Powodzenia Kacper.
lero

lero

(74621/96000) 17.06.2026 19:14
Nikły ze Smoły był pożytek, więc nie ma kogo żałować. Powodzenia w nowym klubie i więcej minut na boisku. Co do transferów zarówno w jedną jak i drugą stronę, ja przeszedłem na tryb ,,obserwator" do czasu aż skończą się plotki i kontrakty staną się oficjalnymi faktami. Szkoda nerwów na niepewne wiadomości pochodzące od niepewnych pismaków. Innym też tak radzę.
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 17.06.2026 19:22
Dzięki za całe lata w Pogoni!! Niestety teraz nie Mieściłeś się w składzie.. .a tu trzeba grać by się rozwijać.. W Podbeskidzi będzie Ci lepiej!! Powodzenia!!
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 17.06.2026 19:27
Powodzenia Kacper. Dzięki za grę. Czasem brakowało zdrowia, czasem formy, ale serducha dla Pogoni nie brakowało nigdy.
Kibic

Kibic

(831/1200) 17.06.2026 19:56
Niestety za słaby na ekstraklase chociaż Bardzo go lubiłem widać że miał Pogoń w sercu ???? Powodzenia Smoła fajnych liczb w Podbeskidzii????
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 17.06.2026 20:16
Powodzenia Kacper dużo gry i radośći z niej ci życzę Fajny życzliwy chłopak z robotniczej dzielni Szczecina któremu nigdy sodówka do głowy nie uderzyła Profesjonalista na treningach który nie miał szczęścia z uniknięciem kontuzji przytrafiła się mu wtedy kiedy zaczynał najjaśniej błyszczeć
MKS

MKS

(16135/18000) 17.06.2026 20:39
Bardzo sensowny ruch. Szkoda czasu na siedzenie na ławie. Trzeba grać! Kacper powodzenia!
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 17.06.2026 21:22
Dla przypommienia...Kacper padł ofiarą kontuzji , po której nigdy już nie zagrał jak dawniej. Podobnie było dawniej z Batatą czy Prokopowiczem..... w chwili gdy był na fali wznoszącej , uraz i koniec wielkiego grania. Jednak za serce do gry , należy Mu się szacunek na zawsze.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 18.06.2026 10:24
sadze ze dobrze Ci zrobi zmiana klimatu napewno sie odbudujesz
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 18.06.2026 11:13
Powodzenia Kacper. Dzięki za wszystko.
TamTam

TamTam

(224/300) 18.06.2026 14:11
Przynajmniej w tym najbliższym sezonie nie strzeli nam bramki.
Leszek37

Leszek37

(1039/1200) 18.06.2026 14:37
Nie wiem czy takich forow nie mogl dostac bedac np na silowni razem z Mendym. Tak ale kontuzje kolan nie tylko tym sie nadrobi. Sercem jest za Pogonia i dziwnie mu w goralskim kapeluszu. Raczej komicznie . Duzo powodzenia Portowcu i do zobaczwnia moze kiedys znow w Pogoni.
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 19.06.2026 10:58
przynajmniej nie będziemy musieli ze zdziwieniem słuchać skandowania "Kacper Smoliński" w końcówkach... Powodzenia.