preloader
Przejdź do głównej treści
8705000105cbdaa1dc2be23613d4e91106555a

8705000105cbdaa1dc2be23613d4e91106555a

Kesler: Nadal będziemy walczyć o europejskie puchary

– Dla mnie to przede wszystkim proces. Zawsze powtarzałem kibicom, mediom i wszystkim fanom piłki nożnej w Polsce, że to nie jest łatwe. W futbolu każdy oczekuje wszystkiego od razu, a o wczorajszym dniu szybko się zapomina. Tymczasem budowanie klubu to długotrwały proces - mówi Kesler. Jesteśmy właścicielami od roku, ale ten klub nigdy nie zdobył mistrzostwa Polski. Dlatego cały czas gonimy za tym tytułem i nadal będziemy to robić. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby go zdobyć. Czasami się udaje, czasami nie. Mamy jednak niesamowitych kibiców. Mają pasję i prawdziwą wiarę, że wydarzy się coś wyjątkowego. Ja z natury jestem bardziej inżynierem. Wolę budować coś wyjątkowego z grupą ludzi, którzy są zaangażowani w osiągnięcie czegoś specjalnego.

Klub jest w trakcie przygotowań do kolejnego sezonu. W trakcie rozmowy padło pytanie o aktywność na rynku transferowym.

– Kiedy przejęliśmy klub, chcieliśmy zaszczepić w nim mentalność zwycięzców. Było sporo rozczarowania po dwóch finałach Pucharu Polski z rzędu i braku trofeum. Dlatego sprowadziliśmy zawodników, którzy wcześniej odnosili sukcesy. Czy wszyscy się sprawdzili? To kwestia dyskusyjna. Ja i Alex doceniamy każdą krytykę. Uważam jednak, że teraz najważniejsze jest poprawianie tego, co mamy, a nie wywracanie wszystkiego do góry nogami - opowiada dalej CEO Pogoni Szczecin. - Tego lata powinniśmy skupić się na ulepszeniu drużyny przy minimalnej liczbie zmian. Mamy już grupę zawodników, która zajęła dziewiąte miejsce, choć mogła skończyć sezon nawet na piątej pozycji.

Z wypowiedzi wyłania się obraz znacznie spokojniejszego lata niż to, które miało miejsce w Szczecinie rok temu.

– Zawsze mówiłem, że zmiany są potrzebne, ale bardziej chodzi o ewolucję niż rewolucję. Buduje się krok po kroku – jeden klocek, potem drugi, potem kolejny - mówi dalej Tan Kesler. - Jeśli wszystko przekreślisz i zaczniesz od nowa, jest to bardzo trudne. Dlatego wszystkie zmiany, które będziemy wprowadzać tego lata, mają służyć ulepszeniu zespołu, a nie zmianie mentalności czy wprowadzaniu zupełnie nowych filozofii.

CAŁĄ ROZMOWĘ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: Super Express Wyświetlenia: 7972

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (63)

Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 09.06.2026 13:08
Nadal? W sezonie 2025/2026 nawet przez minutę nie byliśmy na miejscu premiowanym grą w pucharach.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 09.06.2026 13:13
inżynier sie znalazl XD wzieli kase za kulu przyborka i kazali ogladac ndaja z 3 ligi greckiej XD jestescie takie same farmazony jak poprzednicy
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 09.06.2026 13:20
Cyt. " Mamy już grupę zawodników, która zajęła dziewiąte miejsce, choć mogła skończyć sezon nawet na piątej pozycji." - do tego momentu czytałem i skoczyłem dalej. Panie Kesler. Mam ponad 50 lat i proszę wybaczyć ale nie jestem gówniarzem, któremy można wcisnąć każde głupstwo, w które uwierzy nastolatek wchodzący w dorosłe życie. Stąd Panie Keselr powiem Panu, że mogliśmy równie dobrze spaść z ligi! Wygrana np. w Zabrzu to był totalny przypadek bo już w 9 minucie był słupek i poprzeczka dla Górnika. Wtedy byłoby po zawodach. Dokładnie tak samo przypadkowo wygraliśmy po dwóch "farfoclach" (choć bardzo ładnych!) Pozo z kielecką Koroną. Gol na 2-1 dla nas padł w ostatnich sekundach meczu. Toteż mam gorącą prośbę... może Pan z nas (dorosłej częśći) kibiców Portowej Jedenastki nie robić przygłupów?
marek9636

marek9636

(107074) 09.06.2026 13:21
No i brawo budować krok po kroku. Mówiłem, daje im 3 lata na przebudowę klubu, pierwszy rok minął. Zostały jeszcze 2 z każdym rokiem oczekuje coraz lepszej gry
darecki73

darecki73

(45931/48000) 09.06.2026 13:23
Budowanie klocek po klocku? A co zrobiliście poprzedniego lata? Niemalże całą drużynę zburzyliście, pościągakiście jakieś podróbki "klocków" i cała budowa była niestabilna, groziła katastrofą (spadkiem). Tan mówi, że chcemy walczyć o puchary. Nie mamy na to odpowiedniego składu. Bramkarz, 2 środkowych obrońców, rozgrywający, skrzydłowy, napastnik. To nasze największe braki. I taktyka 4-4-2 nie pasuje do Pogoni, go tego składu, zawodników jakich mamy
roszko66

roszko66

(13490/18000) 09.06.2026 13:24
Zieeeeeeeeeeeew.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 09.06.2026 13:26
https://www.instagram.com/reel/DGc42rEoiIv/?igsh=NXA2a290N3pmbm00
Anathema

Anathema

(39734/48000) 09.06.2026 13:35
Ten typ nawet nie udaje ze jest poważny. Juz sie nie raz ośmieszył cykaniem fotek na koniec okienka i różnymi dziwnymi wypowiedziami. Jaki puchary panie Kesler. Czy ty spadłeś z dywanu na podłogę? Ten klub nie ma szczęścia ani do włodarz6, ani dyrektorów sportowych ani do wychowanków. Jedyną wartością dodaną to wyłącznie kibice ( choć i nie wszyscy)
Transfer

Transfer

(33007/36000) 09.06.2026 13:36
Jasiu, nie baw się klockami! powiedziała mama Ponieważ Jasiu nie posłuchał, mama przyszła i spłukała wodę w toalecie PS. nadal będziemy walczyć o puchary? a kiedy walczyliście? Co się dzieje w Klubie, ludziska uciekają z różnych stanowisk, z jednej z najlepszych drużyn w Polsce już uciekły 4 czołowe zawodniczki - może tu kilka słów wyjaśnienia, miało być transparentnie!
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 09.06.2026 13:36
Możemy spać spokojnie. Kiedyś przyjdzie czas nieśmiertelności. Niech sobie kupią Lego Duplo, to szybciej będą układać klocki
Anathema

Anathema

(39734/48000) 09.06.2026 13:37
Spadł z dywanu perskiego
marek9636

marek9636

(107074) 09.06.2026 13:38
@Transfer czy wam trzeba podawać wszystko na tacy? Kobieca drużyna jest zadłużona, trzeba coś z tym zrobić. A co sie robi jak coś jest zadłużone, obcina się koszty. Największy koszt w klubie to pensje zawodników, dlatego odchodzi wiele zawodniczek.
bullishpenguin

bullishpenguin

(520/600) 09.06.2026 13:46
Walczyć to my będziemy z Koroną i Motorem o 10 miejsce.
ao

ao

(13588/18000) 09.06.2026 13:52
????????????
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 09.06.2026 13:52
Ciemność widzę, ciemność...
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 09.06.2026 13:53
A gdzie się schował nasz Tygrysek?
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 09.06.2026 14:01
O inżynier ceo z szafy wyskoczył ten facet coraz bardziej mi przypomina adamczuka, zobaczyczy kogo tym razem sprowadzisz z mowlikiem,bo jakoś ciężko mi w te wasze farmazony wierzyć
Anathema

Anathema

(39734/48000) 09.06.2026 14:16
@marek9636 idac Twoim tokiem myślenia, obcinanie kosztów utrzymania poprzez wplyw na jakość drużyny poprzez odejście zawodniczek to jest rozwiązanie? Po nie lepiej od razu annihilować sekcjra nie stopniowo ja unicestwiac poprzez tworzenie ułudy jej przetrwania stosując półsłodki. Generalnie można bylo taki zabieg zastosować wobec męskiej drużyny, choc mam.swuadonosc ze tu jest większa wrażliwość na koniunture, bo inaczej taka retoryke można było by i tu wdrożyć
1969

1969

(37259/48000) 09.06.2026 14:28
,,Nadal będziemy walczyć o finał Pucharu Polski" - Tan, w finale byliśmy już 5 razy. Chcemy pucharu. ,,Będziemy robić wszystko, by pewnego dnia zdobyć tytuł"- prosiłbym o przyspieszenie procesu, bo mogę nie dożyć, a czekam już ponad 45 lat. Wielu nie dożyło. ,,Nadal będziemy walczyć o europejskie puchary" - to powinno być absolutnym minimum, co sezon. Obiecaliście dużo, przejmując Klub. Teraz my wymagamy dużo, oddając serce, zdarte gardła, kasę za obecność na trybunach u siebie i tysiące przejechanych kilometrów na wyjazdach, mając dość bycia pośmiewiskiem, każdego kto ma cokolwiek w gablocie.
exKaliny

exKaliny

(9137/9600) 09.06.2026 14:32
Już nie walka o MP, nawet nie TOP3? Słusznie. Skupienie na PP, może też atak na puchary z piątej lokaty? Też rozsądnie. Świadomość to ważna podstawa. Ale jaki jest ten konkretny pomysł, jaki jest plan na doścignięcie przez Klub coraz silniejszej ligowej konkurencji - w realiach dyscypliny finansowej? Niech będzie nawet, że ostatnie 9 miejsce oddaje realny sportowy stan posiadania aktualnej Pogoni. Co i kiedy ma zagwarantować awans sportowy, na czym ten proces i zakładany skok jakościowy będzie oparty? Optymalizacja kosztów? Akademia i szkolenie, jak się ytarło za poprzedników? Skauting i zyskowne transfery in-out? Projekty lokalne? Partnerstwa biznesowe? Jaka jest mapa drogowa tego procesu i jego finansowy fundament? Czy i kto poda w końcu jakieś konkrety, a nie same ostrożne ogólniki? Czy odpowiada za to wszystko ZD - a jeżeli tak, to czy zostaną zadane mu pytania o autorskie pomysły, i o ich realizację w czasie? Chyba pora zastąpić opowieści o potencjale, mówieniem o praktycznych sposobach jego przekucia w sukces.
marek9636

marek9636

(107074) 09.06.2026 14:36
@Anathema zawsze w klubie największy koszt to pensje piłkarzy i jak koszty przewyższają przychody, to tnie się ten największy koszt, co w tym jest zaskakującego dla Cb
lero

lero

(74626/96000) 09.06.2026 14:39
Jeden klocek, potem drugi, potem kolejny - mówi dalej Tan Kesler. No ok. tylko te klocki powinny być kompatybilne i w dobrym stanie technicznym a te nasze jakoś nie wszystkie do siebie pasują a jakość niektórych wygląda na takie z demobilu albo nieoryginalne. Ciężko z nich coś ciekawego złożyć.
ttb

ttb

(41249/48000) 09.06.2026 14:40
Zobaczcie na minę tego z tyłu. Pomyślał pewnie: co ten gościu odpierrdaala i pieerddoliii.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 09.06.2026 14:40
Nikt już chyba nie da się nabrać na to.będziemy znów walczyć o utrzymanie z piastem , koroną,, motorem i sracovią
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 09.06.2026 14:43
Czyli dalsze mrzonki o nieśmiertelności, w którą poza gwiazdą X-a nikt normalny nie wierzy. Bez konkretnych transferów będziemy walczyć o utrzymanie panie Kessler. ... Tak, więc mniej pitolenia i do roboty!!!!
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 09.06.2026 14:45
Mentalność zwycięzców w bandzie Przegrywów gdyby chociaż byli solidni średniakami
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 09.06.2026 14:51
czekam az buryta z tej kopuły jak zordon bedzie rozpisywal im plan treningowy bo wszystko na to wskazuje ze go zwolnili i nie bedzie zastepstwa XD
James

James

(42133/48000) 09.06.2026 14:59
A argumenTY ?
Czarek1979

Czarek1979

(422/600) 09.06.2026 15:15
Rzygać mi się chce jak czytam większość komentarzy. Szacunek dla tych co jeżdżą za drużyna po Polsce bo oprócz pieniędzy ( wcale nie mało w rocznym rozrachunku), inwestują swój czas. Natomiast ci co wydadzą 1000 zł na rok ( bilety, jakaś koszulka, kawa, herbata) , uważają się za głównych sponsorów i oczekują mistrza kraju, pucharu, i zakupów po 50 mln euro rok w rok. Weź jeden z drugim zainwestuj parę milionów z prywatnych środków a dopiero wówczas będziesz miał prawo się wypowiadać i krytykować i oczekiwac... ale zaraz, zaraz ... Przecież Ty jeden z drugim nie masz jaj żeby nawet 20 tys zainwestować. Prezes je miał i ma i zainwestował, on zaryzykował, nie 50 tys, nie milion a grube miliony których Ty jeden z drugim nieudaczniku w życiu na oczy nie zobaczysz malkontencie pieprzony.... Brzydzę się Wami pajace
Daro

Daro

(748/800) 09.06.2026 15:18
Mamy już grupę zawodników, która zajęła dziewiąte miejsce, choć mogła skończyć sezon nawet na piątej pozycji ???????????? Jebłem ????????????
pikolo

pikolo

(48369/72000) 09.06.2026 15:24
NADAL? O ile kłamstwa dotyczące przyszłości jeszcze jestem w stanie rozumieć, o tyle kłamanie odnośnie przeszłości u mnie nie przejdzie. Mógłby Pan Tan uściślić, kiedy to za jego kadencji Pogoń walczyła o europejskie puchary? Kapitan w swoich kanałach pisał co innego.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 09.06.2026 15:36
<b>Wbrew pozorom podoba mi się, to co mowi Kesler, bo jest SZCZERY - tego nam brakowało od początku, a tak to zostaje tylko domyślanie się zarówno co zjebał dokładnie Mroczek, że doszło do zaburzenia cash-flow, jak i to, jakie ma plany (realne) nowy właściciel.</b> Można było od samego początku pokazać fakty i prowadzić PR w taki sposób, aby kibice wiedzieli, czego mogą oczekiwać, zamiast tego jest robienie propagandy przez CEO, a potem menagerowie wyższego szczebla musza to uspokajać.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 09.06.2026 15:38
Alex mówi o walce o utrzymanie , ten o walce o puchary :)
TritumX

TritumX

(21084/24000) 09.06.2026 15:41
Jeden sport, dwa różne światy, jedna pasja, dwie różne mentalności... https://i.postimg.cc/G3YtfwWm/Brawo-Bossy.png
PrezesKlubuSportowego

PrezesKlubuSportowego

(952/1200) 09.06.2026 15:50
@TritumX Czyli sugerujesz, ze klub powinien zrobic to samo co za Mroczka, czyli zadluzyc sie, aby miec ambitniejsze cele? :) Dobre :)
Transfer

Transfer

(33007/36000) 09.06.2026 15:58
marek9636 idąc tym tokiem rozumowania, skoro są koszty większe niż przychody, trzeba sprzedać Pogoń i tyle, nie będzie kosztów Oczywiście sprawy sportowe (to co nasze Panie zrobiły należałoby kontynuować, nie niszczyć) nie są istotne, a ja naiwnie myślałem że są, że po to się gra w piłkę żeby wygrywać trofea, tytułu etc. To może sprzedać też męska pakę, będzie nieśmiertelność (całkiem fajna kasa) i niższe koszty, co prawda spadek gwarantowany, ale w niższych ligach jest taniej - wszystko jasne! (-; Aaaa, pisałem jeszcze o innych pracownikach, nawet kucharz prysnął - ktoś za nich, czy wszystko Tan ogarnie i jego klocki?
zdrojanin

zdrojanin

(12254/18000) 09.06.2026 16:00
Tam co Ty pyeerdolisz chłopie? Masz jakiś zlepek piłkarsko podobny a nie grupę piłkarzy! Gadka o tym że byli na 9 miejscu a mogli zająć miejsce wyższe jest tak samo prawdziwa jak ta że o mały włos nie zyyebaliscie się z ligi! Bez konkretnych wzmocnień znowu czeka nas nadal sportowy marazm i drżenie o każdy wynik, daj pan spokój. A co na to trener, taki jest super zadowolony że nikogo nie dokupicie i nie naciska na was? No chyba że to jednak mega pozorant jeszcze lepszy od jensa. Rzygać się chce a nie kupować karnet! Nara
TritumX

TritumX

(21084/24000) 09.06.2026 16:03
@PrezesKlubuSportowego Ale skąd, myślę że po sezonie absolutnej, nieśmiertelnej chwały wręcz powinieneś dalej bezwarunkowo wierzyć we wszystko, co mówią Kesler i Haditaghi, kupić najdroższy karnet na rynku i wspólnie z kolegami bić rekord frekwencji.
pawel

pawel

(64058/72000) 09.06.2026 16:17
,, Dlatego sprowadziliśmy zawodników, którzy wcześniej odnosili sukcesy'' Hmmm, jedyny,ktory odnosil prawdziwe sukcesy to Mendy,ktory niestety nie jest juz pilkarzem a maskotka organizacji ... Nie wiem jakie sukcesty odnosili Greenwwod, Juwara czy tez Mor i inni ale moze nie byly zwiazane z futbolem ? ,,bardziej chodzi o ewolucję niż rewolucję'' Powiedzial gosciu,ktory sciagal kontenery pelne szrotu zamiast dwoch lub trzech powaznych graczy.... Tak na margonesie podpinasz sie kaszTanku pod sukces Hull ? Przestan, prosze. Przyzwoitosci...
marek9636

marek9636

(107074) 09.06.2026 16:24
@TritumX jakie 2 różne mentalności , w Lazio prezes rządzi już 22 lata, a tu nowy prezes zaledwie rok z hakiem, a ty już chcesz latać i protestować, że nie ma mistrza
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 09.06.2026 16:28
Lepiej powiedz ile lat mamy jeszcze czekać na trofeum.
TakeshiKovac

TakeshiKovac

(697/800) 09.06.2026 16:29
Co za curva bzdury!!! Niczym nasz(?) rudzielec tylko to Kasztan. Jeden i drugi w pełni opanował konfabulacje. Gorszym jest jedynie znalezienie "klakierstwa", które w te łgarstwo wierzy :) W przyszłym sezonie powtórka z rozrywki a beniaminkowie jacyś tacy silniejsi. A więc finał może być dużo gorszy. Ale obiecanka poszła także nogi za pas i po karnety (bo właśnie o to im chodzi):
TritumX

TritumX

(21084/24000) 09.06.2026 16:34
@marek9636 A no tak, sorry za szybko...musimy poczekać jeszcze z protestem kolejne 21 lat, tak do 99 roku istnienia. To zaokrąglimy może do 100. Jakieś prześcieradło na stulecie niczego nie zdobycia będzie w sam raz adekwatne w 2048, takie ukoronowanie złotego wieku bez ambicji i trofeów.
marek9636

marek9636

(107074) 09.06.2026 16:59
@TritumX dobra już przestań zrzędzić naczelny marudo tego forum. Budowa zajmuje czas, a nie popełnia błędów ten co nic nie robi. Od twojego marudzenia tu nic się nie zmieni i tak. Kupuj karnet i jedź na mecz, zamiast tu stękać.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 09.06.2026 17:19
I ja się z nim zgadzam. Myślicie, że jak się kupi trzech mega graczy, a reszta będzie grać jak do tej pory to od razu wstawimy coś do gabloty? Tu obecny skład trzeba zmusić do pracy, a ewentualne transfery mają wzmocnić drużynę, której na czymś zależy. Popatrzcie na Kamila. Dostał co chciał, wytargował kontrakt i … kostka mu spuchła…. Tu tylko praca, praca i praca, by z sezonu na sezon rosnąć.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 09.06.2026 17:23
Jak to będzie robione jak dotychczas nic dobrego nie wróżę ps nerwy pod koniec sezonu bankowo
TritumX

TritumX

(21084/24000) 09.06.2026 17:28
@marek9636 Marek, zresztą twój argument o 22 latach Lotito też jest z d@py, bo za jego kadencji Lazio wygrało 3 Puchary Włoch i 3 Superpuchary Włoch. Pogon nie wygrala nic od 78 lat. Wiesz jaka jest prawdziwa różnica? Powiem ci. Taka, ze w jednym mieście kibice mają jakieś ambicje i resztki godności osobistej, a w drugim tacy jak ty i tobie podobni od dekad dają ciche przyzwolenie na wieczną nędzę, na ten duszący marazm, miernotę, sportową impotencję na bycie ligowym tłem i chroniczny brak jakichkolwiek wyników. Wyhodowaliście w sobie syndrom wyuczonej bezradności, poddaliście się mu z pełną akceptacją i nie tylko urobiliście go w wygodną ideologię ale i zajadle tępicie wszelkie przejawy ambicji, krytyki oraz zdrowego buntu, które mogłyby zakłócić ten błogi stan ligowej wegetacji. Ja tego przyzwolenia nie daję, sorry.
marek9636

marek9636

(107074) 09.06.2026 17:58
@TritumX co tu jeszcze robisz? Myślałem, że już protestujesz pod stadionem ????
Najdłuższy

Najdłuższy

(681/800) 09.06.2026 18:39
Co to za śmieszna informacja na portalu "Meta", że Pogoń nawiązała współpracę z "agencją" do organizacji meczu towarzyskiego? Czy w klubie ktoś oszalał? Rozumiem, że przy pozyskiwaniu zawodników kręcą się jacyś doradcy i pośrednicy, przy budowie stadionu byli jacyś pośrednicy ale chyba żeby rozegrać mecz towarzyski wystarczy dobra wola obydwu klubów, chęć zagrania takiego meczu a wszelkie sprawy techniczne są omawiane na szczeblu zasobów ludzkich obydwu klubów. Mylę się? Oświećcie mnie proszę, że nie jest inaczej. Przecież to jakaś paranoja......
TritumX

TritumX

(21084/24000) 09.06.2026 18:44
@marek9636 W absencji intelektu, stać cię tylko na infantylny bełkot. Innymi słowy, znowu cię przerosło. Na szczęście "NADAL" walczycie z Keslerem o Puchary.
TritumX

TritumX

(21084/24000) 09.06.2026 19:01
@Najdłuższy To jest akurat chyba całkiem powszechne przy towarzyskich meczach międzynarodowych. Agenci ogarniają całą papierologię: pozwolenia od rodzimych federacji zgodnie z przepisami FIFA, od federacji kraju, w którym mecz się odbywa jak graja się na neutralnym terenie, jakies polisy ubezpieczeniowe, delegację sędziowską i tak dalej. Słyszałem o tym już dawno, nawet największe kluby tak robią, nawet maja zapisy kto ma prawa do sygnalu telewizyjnego itd chociaz pewnie daloby sie zorganizowac bez agenta.
realista!

realista!

(30372/36000) 09.06.2026 19:06
@marek9636 Jeden z nielicznych głosów rozsądku ???? Reszta na tym forum to permanentni narzekacze. Wiadomo, że rządy Haditaghiego nie są idealne a w klubie się nie przelewa, ale dajcie chłopu i jego ludziom pracować. Jeszcze kilka lat temu kibice Lecha kazali Rutkowskiemu wypierdalač a 2 tygodnie temu świętowali drugie mistrzostwo z rzędu. Czasu potrzeba, aby pewne tematy poukładać. Dajcie czas
Cezar

Cezar

(11371/12000) 09.06.2026 19:17
@TritumX ten wpis o ambicji . . Ja myślę, że skoro ludzie tutaj nie doświadczyli żadnego sukcesu, to nie są w stanie wymagać, nie są tego nauczeni jak w Lazio czy w Poznaniu. Nie potrafią sobie tego nawet wyobrazić, zrozumieć- to wieczny zaścianek, który wykorzystują kolejni właściciele (zapowiedzi w okrągłych zdaniach przed kolejnym sezonem i w momencie uruchomienia sprzedaży całorocznych wejściówek, które sprawdziły się w poprzednim sezonie, heh). Tu wystarczy pierd o "prawdziwym kibicu"- tym posiadającym wejściówkę na cały sezon oraz, że prawie zajęli 5 miejsce. I po sprawie.
MalmoFF90

MalmoFF90

(156/200) 09.06.2026 19:26
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah Już żadna poważna redakcja z tymi hochsztaplerami nie chce rozmawiać. Super Express??!! Na tym samym poziomie jak Pudelek ;) Kur*a znalazło się dwóch inżynierów: Taner i Vahid. Wysprzedali Kulu, Gamboe, Przyborka (zawodników Mroczka) aby długi spłacić, rozjabali klub od wewnątrz, zniszczyli super stworzone struktury. O klockach mówi? Chyba o klockach swoje Pana Islamisty, to są jedyne klocki na których Turek się zna!! One Way Ticket dla was Panowie, won na targowisko do Teheranu!!
TritumX

TritumX

(21084/24000) 09.06.2026 19:32
@Cezar Masz rację, ale czas to wreszcie zmienić. Od czegoś trzeba zacząć, a nie ciągle pi@rdolić, infantylnie wierzyć w obietnice, dawać kolejny czas i sadzić farmazony o wiecznej przebudowie. Po 78 latach bez jakiegokolwiek sukcesu jedyną słuszną polityką w tym mieście powinna być polityka ZERA tolerancji dla miernoty, średniactwa i bylejakości oraz bezwzględnego tępienia każdego, kto na jakiekolwiek przejawy tej haniebnej kapitulacji się godzi.
marek9636

marek9636

(107074) 09.06.2026 21:49
@exk Sprzedaż wychowanków, scouting wyszukiwanie tańszych piłkarzy i sprzedawanie ich coraz drożej i reinwestowanie w coraz lepszych piłkarzy, naprawdę wam wszystko trzeba opowiedzieć?
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.06.2026 22:20
Klocek po klocku czy rewolucję to mi się niestety kojarzą całkiem z czym innym, z niczym dobrym ????. A tak na poważnie transfery nie wyszły za dobre, Mukairu, może Cuic sie sprawdzą, reszta raczej do wymiany albo na ławkę. Trzeba wzmocnień by myśleć o czymś więcej. Nawet trener to dla większości kibicow dalej zagadka, czy on sie nadaje by prowadzić nasz klub... Kesler widzi szklankę do połowy pełną czyli ze byliśmy blisko pucharów ale kibice raczej widzieli do połowy pustą czyli walke o utrzymanie do przedostatniej kolejki.
bigulon

bigulon

(1358/1600) 09.06.2026 22:47
Zacznijcie od drużyny szkoleniowców. Dobry trener od przygotowania fizycznego na wczoraj!!!. Trener bramkarzy do wymiany na lepszy model. Zespół skautów też na wczoraj!!!. I do tego dyrektor sportowy dobry dyrektor sportowy a nie jakaś wydmuszka!!!. Helebrand za przyzwoite pieniądze do wzięcia. Axel Holewiński za 100 tys euro plus 50% od następnego transferu wynegocjować i puścić go. Z Grosickim rozwiązać ten kontrakt i zaoferować inny powiedzmy 25000 zł miesięcznie (i tak za dużo). Drugi bramkarz zamiast Kamyka. Skrzydłowy plus środkowy obrońca plus kontrakt z Borgesem. Do roboty!!! Aaa i kucharza jakiegoś tylko nie tego od kebabów.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 10.06.2026 06:00
@TritumX przecież tu wszystkim jest dobrze tak jak jest. Nawet flagę sobie zrobili- zero tituli. Tzw kumaci nie kiwnęli palcem kiedy klub leciał w otchłań za poprzedniego właściciela, a w momencie przyjścia kolejnego najważniejszym było zawarcie układu/ów i podział łupów. Jest dobrze, o co Ci chodzi. Reszcie wystarczy rzucić hasło- "mogliśmy być w trzeciej lidze" (a teraz w czwartej) i jest po sprawie. Chciałeś więcej to Cię zbanowali tu już kilka razy. Widzisz trafionych kilkoma piwami i małpką ojców z dziećmi po przegranych meczach? To jest już w genach.
Forever young

Forever young

(1756/2000) 10.06.2026 07:14
Zderzyli się z rzeczywistością. Myśleli że z kasą szefa i "doświadczeniem" Tana zwojują ligę. Jeb, bang, taki ch.. Dobrze poznali ligę, życie w piłce. Byle zapał nie znikł i będzie dobrze.
exKaliny

exKaliny

(9137/9600) 10.06.2026 08:37
@marek9636 Słaby manager mówi pięknie o tym, co chce osiągnąć. Dobry manager mówi o tym, jak i kiedy chce to osiągnąć. Pogoń funkcjonuje w tak wymagającym środowisku konkurencyjnym, i w tak dynamicznie zmieniających się (niestety na trudniejsze) realiach ligowych, że by osiągnąć sukces sportowy "jutro", nie wystarczy działanie schematyczne albo proste ksero tego, co robią inni. Można oczywiście próbować wyciskać tę samą cytrynę w nieskończoność, testować najprostsze i oczywiste rozwiązania, bić pianę w socjalach, ale jaka jest szansa że w ten zaściankowy sposób awansuje się na pozycję, lub chociaż w pobliże pozycji lidera?... I kiedy, przede wszystkim? W szczególności, że mamy swoje unikalne, uśpione przewagi. A latami robimy w towarzystwie za ubogiego krewnego z prowincji. Tak, wolałbym usłyszeć z ust sterników Klubu nie tylko czy je dostrzegają i właściwie rozumieją, ale w jaki sposób chcą lokalne atuty wykorzystać, bezpośrednio albo pośrednio przełożyć na rozwój finansowy, sportowy, marketingowy. Budować trwałą wartość, zamiast jedynie ad hoc spinać budżet. Mental wiecznego lekarza, komunikaty wskazujące że ciągle znajdujemy się w finansowym post-kryzysie ale dzielnie walczymy z jego skutkami (po półtora roku bez mała) oznacza nic ponad wegetację oraz spoglądanie na plecy oddalającej się konkurencji, zamiast walki o trofea. Co to w ogóle jest za uwsteczniająca, wiecznie szukająca usprawiedliwień, narracja? AH chętnie porównuje się stylem do szefów wielkich korporacji, niech więc prowadzi Klub w stylu korporacyjnym, ambitnym, odważnym, nowatorskim, odpowiedzialnym. A jego najwyżej postawieni nominaci niech mówią w mediach o niuansach realizowanej strategii, o celach krótko i długoterminowych, o postępach w prowadzonych projektach, o sposobach radzenia sobie z konkretnymi wyzwaniami, o osiągniętych sukcesach i ich faktycznym przełożeniu na kondycję Klubu. Bo taka również jest ich rola, przynajmniej w poważnych organizacjach.
Bossman70

Bossman70

(19905/24000) 10.06.2026 09:06
Tani Keslerze żeby coś wygrać w piłce nożnej to trzeba mieć skład a nie skład "niewypału" , który w tamtym roku sami zorganizowaliście bez ładu i .... składu. Walka była do samego końca i 9 miejsce !!!!! Niesamowita skuteczna walka o puchary. BRAWO za słowa a nie czyny.
marek9636

marek9636

(107074) 10.06.2026 12:23
@exK miałeś to wszystko na pierwszej konferencji. Mamy wizję tego, gdzie chcemy być. Realizacja tej wizji zajmie od dwóch do pięciu lat. Inwestycja w perspektywniczych zawodników. Jak to zrobić budując scouting, ściągając młodych zawodników. Ścisłe przestrzeganie budżetu, nie wydajemy ponad to co mamy.Jedną z dróg jest partnerstwo z klubami na całym świecie. Na przykład w kwestii rozgrywania meczów towarzyskich w różnych miejscach. . Mamy również plany dotyczące wypożyczania piłkarzy wypożyczenie Atillia, sparing z Fenerbachce