preloader
Przejdź do głównej treści
8705003c8ea3162fcf16f17c14b443cd292925

8705003c8ea3162fcf16f17c14b443cd292925

Kibice Wisły przyjadą autokarami

Tamtejsze Stowarzyszenie Sympatyków Wisły Płock organizuje wyjazd do Szczecina na mecz z Pogonią autobusami. Koszt wyjazdu to 200 złotych i 45 złotych za bilet. Stworzono także specjalną promocję dla pierwszych dwustu osób, które się zapiszą i one za wyjazd zapłacą jedynie 100 złotych i 45 złotych za bilet.

Spotkanie Pogoni Szczecin z Wisłą Płock rozegrane zostanie w niedzielę 3 maja o godzinie 17:30 na stadionie im. Floriana Krygiera.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎POGOŃ WYJAZD AUTOKAROWY 03.05.2026 I Niedziela I GODZ. 17:30 2026 لمامه PN WISŁA WISŁA PŁOCK 1948 POGOŃ SZCZECIN Vs DLA PIERWSZYCH 200 OSOB: 100ZŁ 45ZŁ BILET DLA RESZTY OSÓB: 200ZŁ + 45ZŁ BILET ZAPISY STACJONARNE: PIĄTEK 16:00 18:00 SOBOTA 16:00 18:00 PONIEDZIAŁEK 15:30 17:30 WTOREK 16:30 18:30 ZAPISY BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W SIEDZIBIE SSKWP UWAGA! PRZY ZAPISACH OBOWIĄZUJE PRZEDPŁATA CALEJ SUMY ZA WYJAZD!‎”‎

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2414

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (4)

Sproket

Sproket

(379/400) 27.04.2026 14:26
200zl i do tego jeszcze bilet osobno xD oni w tych autokarach striptizerki beda miec? Nie wierze ze ~3h drogi z Plocka tyle kosztuje
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 27.04.2026 14:32
Oby wrócili z niczym :)
j27

j27

(22560/24000) 27.04.2026 15:07
490 km to autobusem 5,5-6 godzin jazdy +ze 2postoje
mirum

mirum

(1293/1600) 28.04.2026 05:30
I co znowu policja zamknie Twardowskiego na wniosek organizatora meczu ?