preloader
Przejdź do głównej treści
ali3

ali3

Kiedy Hussein Ali dołączy do drużyny?

Hussein Ali w ostatnich dniach zakończył swój udział w Mistrzostwach Świata, które rozgrywane są w Ameryce Północnej. Kiedy dołączy do zespołu Pogoni Szczecin?

Prawy obrońca Dumy Pomorza zaraz po zakończeniu sezonu w PKO BP Ekstraklasie rozpoczął zgrupowanie z kadrą narodową. Zanotował dwa mecze w Mistrzostwach Świata - z Norwegią i z Francją. W ostatnim, trzecim spotkaniu z Senegalem, zasiadał na ławce rezerwowych.

Teraz Ali otrzymał od klubu dwa tygodnie urlopu. Prawy obrońca Portowców ma stawić się w klubie i dołączyć do przygotowań 11 lipca.

W poprzednim sezonie Hussein Ali zanotował w barwach Pogoni szesnaście spotkań w których strzelił dwa gole.

profil-jpg

Źródło: Własne Wyświetlenia: 655

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (4)

bravoboss

bravoboss

(254/300) 28.06.2026 16:09
OK
TritumX

TritumX

(21098/24000) 28.06.2026 16:23
Ali to akurat plus. Nie dość, że swoim golem zapewnił nam utrzymanie w poprzednim sezonie, to jeszcze zaliczył Mistrzostwa Świata. Wiadomo, że z Irakiem nic wielkiego nie ugrał, ale dla obrońcy sama możliwość rywalizacji z zawodnikami pokroju Mbappe z Realu czy Dembele z PSG na wielkiej miedzynarodowej arenie to ogromna nobilitacja i potężny zastrzyk pewności siebie. Na pewno sie przyda w przyszłym sezonie.
Doker

Doker

(8201/9600) 28.06.2026 16:41
O ile powróci bo mimo braku sukcesu reprezentacji pewnie posypią się jakieś propozycje.
Lobo

Lobo

(42411/48000) 28.06.2026 16:42
Nikt na niego zbytnio nie stawiał gdy zawitał do naszej drużyny. Kilka spotkań w niepełnym wymiarze czasu. Wiadomo - konkurował z Linusem. Jednak pod koniec sezonu pokazał co potrafi. Szczególnie ten gol z dobitki - jestem pewien, że większość posłałaby piłkę wysoko nad bramką. On jednak uderzył bardzo precyzyjnie. Z pewnością będzie przydatny.