preloader
Przejdź do głównej treści
8705009479fff317f7f8114eb2e2df9124692e

8705009479fff317f7f8114eb2e2df9124692e

Kiedy kluby Ekstraklasy zaczynają przygotowania?

Piłkarze Pogoni Szczecin w klubie na pierwszych badaniach stawią się w piątek 19 czerwca. Wcześniej od nich przygotowania zaczną zawodnicy GKS-u Katowice, Górnika Zabrze, Wisły Kraków, Zagłębia Lubin, Motoru Lublin i Wieczystej Kraków. Tego samego dnia co Portowcy treningi wznowią zawodnicy Wisły Płock.

Klubem, który jako pierwszy rozpocznie przygotowania do sezonu 2026/2027 jest GKS Katowice. Zawodnicy tego klubu na zajęciach stawią się już w poniedziałek, czyli jutro.

Najdłuższe urlopy mają zawodnicy Korony Kielce. Oni pierwsze treningi zaplanowane mają na 24 czerwca.

KTO I KIEDY ZACZYNA PRZYGOTOWANIA?

15.06 - GKS Katowice
17.06 - Górnik Zabrze, Wisła Kraków, Zagłębie Lubin
18.06 - Motor Lublin, Wieczysta Kraków
19.06 - Pogoń Szczecin, Wisła Płock
20.06 - Legia Warszawa
21.06 - Radomiak Radom
22.06 - Cracovia, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Piast Gliwice, Raków Częstochowa, Śląsk Wrocław, Widzew Łódź
24.06 - Korona Kielce

 

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1879

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

Holik82

Holik82

(470/600) 14.06.2026 08:21
Zostało parę dni do startu przygotowań. Czekamy na jakieś ekscytujące wiadomości z klubu, bo już dosyć tego sezonu ogórkowego.
Holik82

Holik82

(470/600) 14.06.2026 08:34
Panowie Redaktorzy, czy moglibyście opisać temat informacji, która krąży po X, że podobno Pogoń była zainteresowana przejęciem Świtu Szczecin. Czy to prawda?
darecki73

darecki73

(45931/48000) 14.06.2026 08:55
Z tym Świtem to prawda. A wystarczy żeby te Pogoń i Świt dogadały się i były klubami partnerskimi. Skoro rezerwy spadły z 3 ligii, to młodych zdolnych możemy przecież wypożyczać do Świtu. Oba klubu na tym zyskają i młodzi piłkarze także. Tylko musiałaby to być umowa partnerska, dobra dla każdej strony, a nie tylko dla Pogoni bo coś sobie Alex i/lub Tan coś wymyślili
Matul

Matul

(4442/4800) 14.06.2026 10:09
Alex wpadł na pomysł przejęcia licencji Świtu by ogrywać rezerwy w 2 lidze :D ponoć pytali też o stal stalowa wola, ale tam przepisy stają na drodze i jedyna opcja to było przejęcie Świtu. W jednym klubie bajzel mają i wakaty na stanowiskach to jeszcze drugi by rozwalili, dobrze, że nie doszło do tego :)
darecki73

darecki73

(45931/48000) 14.06.2026 12:08
Nie potrafili utrzymać rezerw w 3 lidze, a teraz chcą przejąć Świt, by tam ogrywać młodych, zdolnych lub powracających po kontuzjach. Ze Stalą Stalowa Wola im nie wyszło. Bliżej przecież do Gorzowa. Warta to średniak 3 ligi, a Stilon Gorzów gra dziś finał baraży o powrót do 3 ligi (z rezerwami Rakowa). Może niech Alex próbuje coś załatwić w Gorzowie??? Tym bardziej, że Szczecin i Gorzów żyją zer sobą dobre, w zgodzie.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 14.06.2026 12:37
Zresztą w drugą stronę też fajnie byłoby nawiązać stałą współpracę z klubem z czołowych lig europejskich słynących z bardzo dobrego szkolenia juniorów (kluby holenderskie, francuskie, hiszpańskie, portugalskie). W ramach tej współpracy moglibyśmy wypożyczać młodych zdolnych piłkarzy z takiego klubu, czerpać od takiego klubu wzory szkolenia a w ramach czegoś dla nich zagwarantować im prawo pierwokupu naszych wychowanków - po wyrównaniu oferty z innego klubu.
Andre

Andre

(19176/24000) 14.06.2026 14:44
Alex łapy precz od klubu z mojej dzielnicy Świtu. Jednego klubu nie potrafisz ogarnąć, a już co się drugi marzy? Rozjeb... A później zostawić na dnie? Chyba cie pojeb.. Wahid. Łapy precz. To nie twoje prywatne miasto.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 14.06.2026 15:53
Rzeczywiście ogrywanie młodych Świcie jest optymalnym rozwiązaniem. Podoba mi się ten pomysł Panowie!
UltrasDąbie

UltrasDąbie

(6180/6400) 14.06.2026 17:54
Pogoń powinna współpracować z każdym klubem w naszej okolicy! Mamy dużo szkółek i zdolnych piłkarzy w naszym mieście. Skończyć z układami nadzianych tatusiów którzy chcą pchać na siłę synka który ledwo potrafi kopnąć piłke !!!!
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 14.06.2026 18:52
Panie Alex ..bież się za porządki w Klubie a nie łapiesz się Prawdziwie szczecińskiego klubu !! .. Czy nie lepiej nawiązując zdrową współpracę między klubami. .SZCZECINSKIMI.....????? A nie znowu te pisadła na ..X... Weż się za wzmocnienie drużyny Pogoni Szczecin !!!! .... A co z Kobiecą drużyną???? Lepiej tym się zająć na własnym podwórku.. niż czatować na ,,,X..