preloader
Przejdź do głównej treści
8705006dac5e303097ba4ab734d4cb185809ac

8705006dac5e303097ba4ab734d4cb185809ac

Klub z Grecji złożył ofertę Koutrisowi

Zdaniem jednego z największych portali sportowych w Grecji Sport24.gr, ofertę kontraktu obecnemu zawodnikowi Pogoni Szczecin złożył klub Asteras Tripolis.

Asteras do końca walczył o utrzymanie na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Grecji i w ostatniej kolejce udało im się to wywalczyć. Zawodnikiem tego klubu jest znany w Szczecinie Konstantinos Triantafylloupulos.

Umowa Koutrisa z Pogonią wygasa za niewiele ponad 2 tygodnie. Greckie media podawały już, że nie zostanie przedłużona, ale Pogoń Szczecin wciąż tego nie potwierdziła.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6440

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (19)

Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 15.06.2026 07:16
@Daniel A kiedy jakieś wieści o transferach in? Na ten moment nie wygląda to zbyt kolorowo… No chyba, że pan złotousty zabronił, to nie będę naciskał.
Bosayerba

Bosayerba

(727/800) 15.06.2026 07:31
ok to temat transferów przychodzących chyba mamy już zamknięty, a przynajmniej w tym sezonie. Teraz pytanie, kiedy nowe koszulki?
darecki73

darecki73

(45931/48000) 15.06.2026 07:51
Jeśli Thomas chce uparcie grać 4-4-2, to Koutris jest dobrym kandydatem na lewą pomoc
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 15.06.2026 08:10
A ja się zastanawiam czy to on też nie chce już wrócić do kraju. Ma oferty, kluby podobnej jakości jak Pogoń (też walczyli do końca o utrzymanie). Do tego klimat: słońce, dobre jedzenie i picie. Nie zdziwiłbym bym się, jakby to był już taki plan przed zakończeniem kariery pograć w domu w przyjemniejszych okolicznościach. Czy tu czy tu nie ma szans nic osiągnąć, a tak przynajmniej nie musi cieszyć się że przez tydzień jest ciepło i czekać na ten tydzień kolejny rok. Nie jest to ironia, raczej stwierdzenie rzeczywistości.
pawel

pawel

(64058/72000) 15.06.2026 08:16
Tak jak przy wiekszos naszychi kopaczy nie byloby to absolutnie zadnym problemem bo jest bardzo przecietny. Nie byloby jednak tylko wtedy gdyby zastapil go ktos lepszy bo musimy sie rozwijac. Czy kaszTan zastapi go kims lepszym ?? Tu mam juz powazne watpliwosci....
MalmoFF90

MalmoFF90

(158/200) 15.06.2026 08:33
Ciekawy jestem co nam kanadyjski Islamista i jego pseudo dyrektor sportowy, KaszTan, w tym okienku ugotują. To że nie potrafią pokazali nam już w zeszłym sezonie. Ciekawy jednak jestem jak bardzo będziemy się teraz ośmieszać i jakie gwiazdy będą ściągane do klubu aby stworzyć kolejny rok nieśmiertelności. Habibi i Turek to niestety największe zło które mogło się nam trafić. ,,Welcome to the Year of Bullshit 2.0 - Trust in the process."
pikolo

pikolo

(48369/72000) 15.06.2026 08:39
To, że zawodnik, któremu za... 2 tygodnie kończy się kontrakt dostaje oferty jest całkiem normalne. Zgodnie z przepisami Leonardo już pół roku temu mógł podpisać umowę z innym klubem /vide Dziczek z Pogonią/. Skoro tego nie zrobił tzn., że ofert "nie do odrzucenia" nie miał. W Jego wieku oprócz kasy liczy się także długość kontraktu i kilka innych tematów. Nie wiem czy Koutris ma rodzinę, a jeśli tak to w jakim wieku dzieci. Nie wiem też czy bardziej czuje się Grekiem czy Brazylijczykiem. Od dziecka grał w Grecji, więc ta Brazylia w CV to raczej tylko dzięki któremuś z rodziców. Z drugiej strony przypadek Podolskiego wskazuje, że nie musi to być takie oczywiste. Gdybym miał pewność, że zastąpi Go ktoś lepszy to nawet okiem bym nie mrugnął na jego odejście. Jednak dotychczasowe doświadczenie z duetem Mowlik - Kesler każe z rezerwa podchodzić do ich "wzmocnień".
Gigi

Gigi

(9284/9600) 15.06.2026 09:14
@Pogoń Fan fo'Life Spytaj też Daniela jaka pogoda będzie w Lipcu. Panowie, ogarnijcie się z trochę. Jak Daniel będzie wiedział to napisze, po co miałby czekać?
Holik82

Holik82

(470/600) 15.06.2026 09:16
Czekamy na rozwój sytuacji z transferami. Jest trochę tych nierozwiązanych spraw - co z umowami zawodników, którym kończą się kontrakty: Kutris, Loncar, Smoliński, Kamiński? Co z Naszymi asami: Juwara, Greenwood, Ndiaye, Angielski? A przede wszystkim co z transferami do klubu? Każdy czeka jak na szpilkach na jakieś wieści. Dajcie w końcu jakieś konkrety.
1962

1962

(62482/72000) 15.06.2026 10:16
Gdyby się zdecydował przejść do Grecji, to Pogoń nic nie zarobi. Po co było czekać z przedłużeniem kontraktu? Po części to szkoda Koutrisa. Mógłby zostać u nas.
19DDD48

19DDD48

(235334) 15.06.2026 10:21
Może ta cała walka o brak kontroli finansowej coś miała na celu.... bo póki co widzimy kolejny "rozbiór" zespołu.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 15.06.2026 10:22
@Gigi Oj dowcipas z Kolegi. Przecież całkiem niedawno to przerabialiśmy: TRANSFERY LUBIĄ CISZĘ - takie motto już było, więc chyba nic dziwnego że z czystej ciekawości zapytałem? Nie pomyślałeś, że istnieje ewentualność, że odgórnie zakazano pisać o tym kto przyjdzie, dopóki nie zostało klepnięte? A przy okazji: @Daniel a jaka pogoda będzie w lipcu?
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 15.06.2026 10:24
@Karol Batman Podobna jakość to walka o utrzymanie :))). Sportowcy chyba w większości piją wodę to nie wiedziałem że w Grecji jest lepsza. Dzięki szczypta dobrego humoru w poniedziałek rano jest najważniejsza.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 15.06.2026 11:11
za 4 dni przygotowania a oni nie maja zastepcy dla buryty :))
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 15.06.2026 11:27
W kontekście braku informacji nt. transferów do Pogoni informacja więcej niż słaba. Jednak jako zmiennik lepiej, gorzej ale daje radę. Nie mamy na ten moment wielu alternatyw dla Koutrisa. Tak mi się przynajmniej wydaje.
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 15.06.2026 11:32
Być może nadal negocjują i stąd brak konkretnych informacji. Żeby nie wyszło jak z Gamboą ze pozbeda się zawodnika bo za drogi a potem ściągną gorszego za tą samą wypłatę lub nawet drozszego
marek9636

marek9636

(107074) 15.06.2026 12:12
Po pierwsze nie dogadanie się z Koutrisem, wynika z tego jaki chce on kontrakt. On chce na 3 lata, a klub mu nie chce dać tak długiej umowy. Po drugie dalej niektórzy za przeproszeniem pierd**** o jakimś Mowliku. Co ma Mowlik do naszych transferów, skoro od stycznie mamy scoutów, którzy wyszukują piłkarzy? Siedzicie na tej stronie codziennie i dalej nic nie wiecie o klubie, chociaż wiadomości macie podawane na tacy.
lero

lero

(74621/96000) 15.06.2026 12:41
W temacie transferów nic nie wiecie a ja wiem, że... brak wiadomości to dobra wiadomość. Co do Koutrisa, to jak widać nie ma lepszych propozycji niż nasza bo gdyby miał, to już dawno by go nie było. Jak się lepszej nie doczeka, to podpisze to, co mu Alex proponuje.
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 15.06.2026 15:46
Leonardo prawdopodobnie porozumie sie z Pogonią! Koszty kontraktu uzgodnione natomiast długość kontraktu jeszcze nie i od tego zależy czy zostanie czy nie ..tak mówią ..wiewiórki....