- Pracowaliśmy nad tym kilka miesięcy i mam nadzieję, że kibicom się spodoba. To będzie miejsce, gdzie fani Pogoni będą mogli wpaść na dobre jedzenie i różne rodzaje piwa przez siedem dni w tygodniu. Podczas meczów wyjazdowych planujemy strefy ze ekranami, grillem na zewnątrz i wewnątrz - tak, żeby kibice mogli wspólnie oglądać spotkania w klubowym pubie - mówił o planach dotyczących klubowej restauracji właściciel klubu.
Teraz, zgodnie z zapowiedzią, klub opublikował dwie wizualizacje tego miejsca w formie wideo. Znajdziecie je poniżej. Jak się Wam podobają?
Pracujemy nad stworzeniem restauracji na stadionie! ?️
— Pogoń Szczecin (@PogonSzczecin) October 23, 2025
Mamy dla Was pierwsze dwie wizualizacje. Jak Wam się podobają? ✨ pic.twitter.com/nX06Yj7hDe

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (0)
Brak komentarzy.