preloader
Przejdź do głównej treści
8705007bfbfc4f748ac2055c8c0d60beccd72e

8705007bfbfc4f748ac2055c8c0d60beccd72e

Klubowy kucharz odchodzi z Pogoni

- Kilka tygodni temu podjąłem decyzję, że po 5 latach odchodzę z klubu. Nie ukrywam, że napisanie tych kilku zdań jest dla mnie trudniejsze, niż myślałem. Przez te lata ten klub stał się ogromną częścią mojego życia i codzienności. To była droga pełna wyzwań, ciężkiej pracy, ale przede wszystkim niesamowitych doświadczeń. Dziękuję Kiero bo to od Ciebie się wszystko zaczęło - pisze Łukasz Rogowski. - Przez te 5 lat miałem okazję przeżyć rzeczy, o których wcześniej nawet bym nie pomyślał. Setki godzin pracy. Tysiące kilometrów przejechanych z drużyną po całej Polsce. Europejskie puchary. Dwa finały Pucharu Polski. Dwa brązowe medale. Mnóstwo chwil, które zostaną ze mną już na zawsze. Dziękuję wszystkim zawodnikom, członkom sztabu, pracownikom klubu i każdej osobie, z którą miałem okazję współpracować przez te lata. Dziękuję kapitanowi Kamilowi Grosickiemu za wsparcie i wiele rozmów. Dziękuję wszystkim za zaufanie, rozmowy, wspólne wyjazdy, śmiech i wszystkie momenty, które tworzyły codzienność tego miejsca. Odchodzę z poczuciem wdzięczności i dumy, że mogłem być częścią tej historii. Wiem, ile pracy, czasu i serca zostawiłem w tym miejscu, dlatego zamykam ten rozdział ze spokojną głową i ogromnym szacunkiem do wielu osób ale z pewnością nie do wszystkich. Dziękuję za 5 lat. 

Może być zdjęciem przedstawiającym wieszak na ręczniki i budrysówka

Łukaszowi Rogowskiemu dziękujemy za lata pracy na rzecz Pogoni Szczecin i życzymy powodzenia w dalszej realizacji planów zawodowych i prywatnych.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 8477

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (21)

19DDD48

19DDD48

(235334) 04.06.2026 07:54
Powodzenia. Wygląda na to że to chyba nie była do końca Twoja decyzja.
pawel

pawel

(64058/72000) 04.06.2026 08:17
Teraz kaszTan bedzie musial tez i w kuchni pracowac. Pilkarze moga zatem spodziewac sie diety opartej na kebabach. Oby mu tylko starczylo czasu na przygotowanie fizyczne i akademie no i oczywiscie na kolejne nuklearne transfery robione razem z mariuszkiem....
mark

mark

(124595) 04.06.2026 08:45
Decyzję podjął sam i to już dawno temu.A więc już od dawna coś mu śmierdziało co nie pozwalało dalej tu pracować.Jedynie rozmowy z wielkim piłkarzem i człowiekiem wszystko mu slodzily...No to mam mieszane uczucia co do tego kucharza.Jemu imponował Grosicki a mi nie!
ingin

ingin

(4542/4800) 04.06.2026 08:50
To nawet kucharz z tej łajby spływa? Do tej pory nie zauważyłem w zasadzie żadnego przyjścia nowego pracownika tylko odejścia. Nasz zawsze wygadany prezes lub jakiś jego wice mógł by z łaski swojej napisać choć jedno zdanie że rozmowy kwalifikacje trwają i jest kwestia czasu kiedy uzupełnia wakaty. Jeden tweet a obraz będzie inny. Bo ten jest niepokojący
mark

mark

(124595) 04.06.2026 08:53
Kto wie czy nowym kucharzem nie będzie ktoś z Turcji?
darecki73

darecki73

(45931/48000) 04.06.2026 08:54
Coraz więcej odejść z Pogoni. Zaczyna mnie to niepokoić. Coś chyba złego dzieje się wewnątrz klubu
ingin

ingin

(4542/4800) 04.06.2026 09:04
Patrząc na to z drugiej. Od lat były nawoływanie na tym forum by skończyć z familijna atmosfera w klubie więc mamy to co większość chciała
1962

1962

(62481/72000) 04.06.2026 09:38
Z doświadczenia wiem, że jeśli kucharz odchodzi, to jest dobra wiadomość. Nie znam jego kuchni, ale 5 lat żywienia sportowców, to kawał czasu i gdyby był kiepskim kucharzem, to nie przetrwałby aż tyle. Żywienie sportowców, to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie, tym bardziej, że menu trzeba dostosować do różnorodności kulinarnej obcokrajowców. Co jest przyczyną odejścia pana Łukasza, pozostanie tajemnicą. Jedno jest pewne, o jego następcę będzie trudno. Powodzenia
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 04.06.2026 10:00
Wszyscy won a kto w zamian, o to jest pytanie do Perskiego Księcia
Spanky

Spanky

(15475/18000) 04.06.2026 10:10
Większość meczów ruszali się za wolno pewnie za dużo schaboszczaków było.
Carrlito

Carrlito

(2865/3200) 04.06.2026 10:23
Każdy ucieka od wariata Alex ogarnij się i zacznij szanować ludzi i ten klub.
andrzej123x

andrzej123x

(2164/2400) 04.06.2026 10:23
A teraz co Panie Hagitagi zatrudnisz Geslerową czy może Amaro? Ręce opadają. Rozwałki cdn.
1962

1962

(62481/72000) 04.06.2026 11:22
Sory uciekło mi część tekstu i zmieniło to sens mojego komentarza.. Z doświadczenia wiem, że jeśli kucharz odchodzi, to NIE jest dobra wiadomość.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 04.06.2026 12:00
Czyżby ciocia legendy została dyrektorką zarządzająca kuchnią?
marcinnn

marcinnn

(44436/48000) 04.06.2026 12:39
Spoko facet z niego i dobrze wykonywał swoją robotę. Miałem okazję próbować tego co wychodziło z jego kuchni i było to naprawdę smaczne. Jednak kucharz, to z pewnością nie jest stanowisko, na które problem będzie znaleźć godne zastępstwo.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 04.06.2026 14:14
Pisałem jakis czas temu, ze alex robi czystki tak aby nic nie wypływało z klubu, NIC !!! <B>To jest jak wrogie przejecie kraju, cała stara administracja do wywalenia, nie wazne kompetencje, chodzi o to aby spiac pajęczyna swoich wiernych i lojalnych ludzi!</b> Nie ma sie co dziwic, jest wiele osob ktore tez zostały wyrzucone (ehem ... "rozwiazano umowe za porozumienien stron"), ale nikt o tym nie informuje w socialach ...
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 04.06.2026 17:00
Dla oszczędności będą w Turyście jedli.
pyrzyce

pyrzyce

(1074/1200) 04.06.2026 17:42
Ja w drugim odcinku "Jak rozpętałem II wojnę światową" byłem kucharzem, czarna przegrywa czerwona wygrywa. Ludzie oszalałem - złożę swoje CV
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 04.06.2026 18:47
No pięknie napisane i od razu wiadomo, o co chodzi: "zamykam ten rozdział ze spokojną głową i ogromnym szacunkiem do wielu osób ALE Z PEWNOŚCIĄ NIE DO WSZYSTKICH". To tam musiało być grubo...
zbysznik

zbysznik

(130/200) 05.06.2026 00:29
Wróble ćwierkają, że atmosfera w klubie jest nie ciekawa.
mark

mark

(124595) 05.06.2026 08:33
100% islamista w Szczecinie,Alptraum!