preloader
Przejdź do głównej treści
870500d16cc7eab90892d280c0ea982862214b

870500d16cc7eab90892d280c0ea982862214b

Kluby pytają o Ndiaye

Jesienią Ndiaye grał więcej, zanotował w Ekstraklasie 765 minut na boisku i strzelił jedną bramkę. Wiosna to tylko 100 minut z czego 90 w meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, a 10 kolejnych zebrał wchodząc z ławki w meczach z Piastem, Lechem i Cracovią. W dwunastu pozostałych meczach był jedynie rezerwowym, a jeszcze częściej znajdował się poza kadrą meczową.

Według słów Alexa Haditaghiego piłkarzem interesuje się kilka klubów, między innymi saudyjska Al-Ula w której gra Efthymis Koulouris. Do listy klubów, które pytały o jego sytuację dodać można klub z Portugalii i ze Szkocji.

Właściciel klubu zdradził, że piłkarz trafił do Pogoni za kwotę 50 tysięcy euro, a jego kontrakt ma być jednym z najniższych w całej Ekstraklasie. Wydaje się jednak, że zmiana otoczenia mogłaby mu jedynie pomóc w regularnej grze.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6854

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (23)

Tajuyy

Tajuyy

(2845/3200) 28.05.2026 08:40
Wyciągnąć jak najwięcej za niego i dzięki że wpadłeś;)
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 28.05.2026 08:54
Tu się nie ma co zastanawiać, pogonić póki ktoś jeszcze go chce. Ten transfer to najlepszy obraz warsztatu pracy Pana Kesslera.
mark

mark

(124595) 28.05.2026 09:02
Wystarczy siedzieć w Pogoni na ławie i już jest zainteresowanie z całego świata..
Czacha

Czacha

(5132/6400) 28.05.2026 09:11
Hmm, jak kupiony za 50k EUR i grał za miskę ryżu, to ten transfer nie był zły
darecki73

darecki73

(45936/48000) 28.05.2026 09:13
Przychodzi Dziczek. Mor nie będzie miał miejsca w składzie. Lepiej go sprzedać, cokolwiek na nim zarobić
kruger73

kruger73

(37754/48000) 28.05.2026 09:19
Takie ryzyko to ja rozumiem. Zawodnik nie odpalił ale jeszcze można na nim zarobić.
19DDD48

19DDD48

(235334) 28.05.2026 09:24
Taki zawodnik to nie dziwota że pytają ;) Oby chcieli kupić. Jak będzie chętny to sprzedać na jego pozycji mamy wybór do tego przychodzi Dziczek. Lepiej kasę przeznaczyć na wzmocnienie innej pozycji... przede wszystkim potrzebujemy ŚO!
Szczecin 4

Szczecin 4

(6714/9600) 28.05.2026 09:50
Niech go biorą za cokolwiek, nawet za darmo. Nie wiem czy ten statysta przebiegł w jakimkolwiek meczu więcej niż 2 kilometry.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 28.05.2026 09:55
Totalny niewypał. Obok Juwary i Grenwooda trzeci, najsłabszy nabytek Pogoni w tym sezonie. W zasadzie trudno cokolwiek o nim napisać pozytywnego. Człowiek o którym zapomnimy 72 godziny po jego odejściu a po roku nikt nie będzie nawet pamiętał, że taki ktoś by w historii Pogoni.
Granotowo-BordowyLolo

Granotowo-BordowyLolo

(2172/2400) 28.05.2026 10:00
Acha... czyli Pan szanowny Habib potwierdził, że nabrał szrotu po taniości mimo, że mydlił nam oczy przed sezonem jakie to zrobił wspaniałe międzynarodowe transfery... To Krzysiu czerwona kartka Kamiński jest warty na Transefermarkt w chwili obecnej 100.000 euro. Żart - jak Pan szanowny Habib znowu zrobi takie transfery (o ile zrobi, bo przecież po co skoro mamy takie gwiazdy) w tym okienku, to w przyszłym sezonie polecimy z ligi. Wyszło szydło z Habiba i potwierdziło się, że ma mentalność bliskowschodniego straganiarza - tanio kupić szrot i jeszcze na nim zarobić sprzedając naiwnym turystom.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 28.05.2026 10:19
Czy napewno o naszego Ndiaye pytają? ???? Sprowadziliśmy nie tego Ndiaye ( w Motorze jest lepszy)co trzeba , nie tego Greenwooda( w Marsylii jest ten właściwy( co trzeba i nie tego Mendyego ( Real ma odpowieni model) co trzeba.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 28.05.2026 10:26
Oddać jak najszybciej.
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 28.05.2026 10:48
Ale będą mieli na nim bicie. Kupili za 50 tys sprzedadzą pewnie za 250 tys, Przebije Mariana za którego dali 175 tys a sprzedali za 250 tys wszystko w euro. Oby im się tylko nie spodobało takie przycinanie na tandetnych piłkarzach bo ryzyko kupna niewielkie a nawet jak nic nie pokaże to z przebitka sprzedadzą .
marek9636

marek9636

(107076) 28.05.2026 10:51
@Granotowo-BordowyLolo od początku była znaba cena Ndiaye, Grecy podawali. Kup na kluczową pozycje piłkarza za 50 tysi=> ogłoś sezon nieśmiertelności, narażając sie na pewną szydere. Jak sie nie ma kasy i scoutingu to buźka cichutko, a nie świrować
Transfer

Transfer

(33007/36000) 28.05.2026 11:11
w sumie nic dziwnego, obecnie mamy kilku na jego pozycję, a skoro się nie sprawdził a i z ławki nie robi różnicy, podziękować i zarobić. Ważne żeby nie schować kasy w skarpetę tylko poszukać kogoś lepszego w miejsce odchodzących
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 28.05.2026 11:28
W odbiorze był bardzo dobry, lecz niestety wiele miał ograniczeń. Ale to fajny chłopak życzę wszystkiego najlepszego.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 28.05.2026 11:29
Dziczek to też już zaraz bedzie zgredem. Ja bym się tak nim nie jarał, zobaczymy jak wypadnie na tle Acosty i Ulvestada.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 28.05.2026 11:57
Dobry chłopaczyna, prawdziwy lider, mówił dzień dobry w windzie i często chodził na siłkę. Może babci zanieść zakupy do domu ze sklepu. Na takich piłkarzach możemy się wzbogacić. Niech idzie w świat, inne kluby na nim skorzystają ;) PS.Mam nadzieję, że dzial scoutingu i Alex wyciągną lekcję z zatrudniania takiego szrotu, zarobek rzędu 50 tysięcy euro to nie zarobek. W mojej ocenie, Boss zachowuję większą wstrzemięźliwość na X itp, rozbudowują poszczególne działy i mam nadzieje, że to przyniesie owoce w przyszłosci.
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 28.05.2026 12:23
@Daniel z całym szacunkiem.. po co rozwijać temat jak to zostało powiedziane w wywiadzie z panem Alexem????? A tak co do tego pilarza za 50 tys. euro i jako uzupełnienie to nie wypadł jakoś zle...no może na słabą 4.... Ale jeżeli będzie okazja na sprzedaż to jestem za!
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 28.05.2026 12:56
Dziwne to były wzmocnienia. Nagle żaden nie nadaje się do gry. Wróćmy do naszych młodych Polaków.
marek9636

marek9636

(107076) 28.05.2026 14:33
@alchemik bo codziennie musi być artykuył na takim portalu. Jakby Daniel czekał z prawdziwymi newsami do wrzucenia, to ta strona by umarła. A tak wszedłeś, poklikałeś i zostawiłeś komentarz
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 28.05.2026 18:27
Nie tylko kluby pytają. Ja też się pytam. Co ten chłop u nas robi ?
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 28.05.2026 18:36
podobało mi się u niego czytanie gry w grze obronnej... no i to chyba na tyle, kilka podań jakichś miał... czy jest za słaby ? nie wiem