preloader
Przejdź do głównej treści
8705000672af30d49bb8bab6d8326384bcddfe

8705000672af30d49bb8bab6d8326384bcddfe

Kolejne piłkarki opuszczają Pogoń

W czwartek na swoich profilach w social mediach zamieściły Alicja Dyguś i Zofia Giętkowska. Obie piłkarki były ważnymi w kadrze trenera Piotra Łęczyńskiego w ostatnich latach.

Zosi i Ali życzymy oczywiście wszelkiej pomyślności w dalszej części ich karier.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6613

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (25)

Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 05.06.2026 06:54
To już nie fala, a sztorm odejść! "A po nas kamień na kamieniu nie zostanie"
andrzej.avnt

andrzej.avnt

(244/300) 05.06.2026 07:02
Świetnie. Nowa pani prezes świetnie zaczyna. Powodzenia dziewczyny. Dobra decyzja z odejściem. Pod wodzą żony zaczeski nic dobrego z kobiecej pogoni nie będzie.
ttb

ttb

(41249/48000) 05.06.2026 07:49
Brak kasy?
19DDD48

19DDD48

(235334) 05.06.2026 07:56
Czyli kolejny rozbiór Pogoni się zaczyna.
mark

mark

(124595) 05.06.2026 08:07
Wszystko jasne,islamista postanowił rozwalić damska złota Pogon Szczecin.Moze któraś dziewczyna kiedyś wszystko nam opowie o zarządzaniu w Pogoni..
darecki73

darecki73

(45931/48000) 05.06.2026 08:08
No to można uznać, że sekcja kobieca została zaorana i z walki o medale zostaje walka o utrzymanie. A jeśli spadną, to sekcja żeńska zostanie rozwiązana. Biorąc pod uwagę, że rezerwy spadły do 4 ligi, a pierwszy zespół niemalże do ostatniej kolejki walczył o utrzymanie, to sportowe cele, zapowiedzi Alexa legły w gruzach. I najgorsze, że nie widać perspektyw na lepszy nowy sezon.
Robson

Robson

(8146/9600) 05.06.2026 08:08
Dziewczyny miały wyniki, w przeciństwie do profesjonalnych kopaczy. Może chciały trochę lepszych zarobków? Na to nie było zgody. Przecież oszczędzamy! O 30% tniemy koszty! AH , dokąd ty doprowadzisz ten klub?
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 05.06.2026 08:28
Ostatni bastion sportowej solidności tego klubu sypie się na naszych oczach, ale są oszczędności , no i ta drużyna taka mroczkowa była więc brawobossy muszą się cieszyć z tego.
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 05.06.2026 08:51
Robson Do takiej samej sytuacji co była w kovali czyli jeszcze większy burdel i ucieczka jak szczór.Jeszcze zrobi jeszcze większe zadlużenie niż było.On nie ma o nim czym pojęcia to odklejony od rzeczywistości mitoman co dorobił się na przekrętach finansowych a podobno już w pogoni zrobił bardzo mocną kreatywność księgową
Nik

Nik

(2568/2800) 05.06.2026 09:16
Pomijając fakt tego że kobieca Pogon to osobny twór, jest to mocno niepokojące co się dzieje w klubie. Obyśmy nie musieli za 4 lat zaczynać od najniższych szczebli rozgrywkowych
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 05.06.2026 09:33
Mozliwe ze Alex podliczyl kobieca Pogoń i wyszła na minus więc zwija ten biznes. Druga opcja to ta o której wiedzą Ci wewnątrz. Od tego czlowiek wszyscy uciekają...
yascoos

yascoos

(9438/9600) 05.06.2026 10:29
Wieczne pierd..., że kobieca piłka to nieporozumienie i wyśmiewanie. "Czytalność" artykułów o dziewczynach praktycznie zerowa. Ale jak można ponarzekać i powyzywać, to nagle k... sami fani kobiecej piłki nożnej. Was nie trzeba gnoić, wy się sami gnoicie. A w ogóle to spokojnie, jeszcze nie wiadomo dokąd one odchodzą, może po prostu do silniejszej ligi. I co wtedy napiszecie? Dominika z legendą to ogarnie!
1962

1962

(62481/72000) 05.06.2026 10:37
Zastanawiające są te odejścia z klubu, z którym zdobyto wicemistrzostwo Polski. Czy znajdzie się w końcu ktoś odważny, kto powie szczerze i otwarcie, co dzieje się w tym klubie, że kwas wylewa się aż poza ulicę Twardowskiego? Gdzie nie zajrzeć, tam jakiś smród, konflikty i niedomówienia. My kibice wymagamy transparentności w działalności naszego klubu i nie tylko w obrocie finansowym
Tomek P.

Tomek P.

(416/600) 05.06.2026 11:03
Zawodniczki odchodzą "w ciszy". Nie ma żadnej informacji na oficjalnych profilach klubu, żadnych! To jest żenujące i skrajnie nieprofesjonalne. Kolejna czerwona flaga w ostatnim roku: obnizenie poziomu sportowego meskiej sekcji, spadek rezerw, CLJ U19 z malymi szansami na powrot do Ekstraklasy, a teraz panie. To tylko kwestia czasu jak bedziemy zaczynac znowu od 4 ligi.
jerzy.szymanski

jerzy.szymanski

(1491/1600) 05.06.2026 11:28
Może problemem jest płeć , wszak kobiety w islamie mają ograniczone prawa, a piłka nożna to już za dużo
MalmoFF90

MalmoFF90

(155/200) 05.06.2026 12:44
Szkoda że nie ma oficjalnego komunikatu ze strony klubu. Vahid rozwalił sekcje kobiecą, rezerwy, U19 i doprowadził do strasznej obniżki jakości I zespoły. Dodatkowo masowo ludzie z klubu oraz sponsorzy odchodzą. To wszystko pokazuje jakim toksycznym człowiekiem ten Islamista jest. I ciekawy mnie czy grubas będzie miał jaja aby wycofać się oficjalnie z oferty, którą złożył ukraińskim drużyną (że mogą grać u nas na stadionie)? Skoro ich Prezydent wspiera grupy wojskowe które zamordowali w latach 1937 - 45 ponad 150.000 Polaków!!!
w3rtun

w3rtun

(95/100) 05.06.2026 13:52
Panie chyba nie przynosza zysku to prezesowi niepotrzebne, czyzby ostatni gasi swiatlo ?
mark

mark

(124595) 05.06.2026 14:14
Przypomne tylko ze ten islamista to nie szejk z Kuwejtu Omanu Kataru Arabii Saudyjskiej itd ktorzy wszyscy sa pro zachód,pro USA itd.Tu nam sie przytrafil Fan regimu islamskiego ktory morduje wlasna spolecznosc i finansuje islamskie sredniowiecze.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 05.06.2026 15:29
No cóż ... "bravo" grubasek, ktorego tak kocha czesc komentatorów (pozdrowki dla was) Na szczescie wiekszosc osob się budzi, mam nadzieje ze moje komentarze cos wnosza dla tych ludzi, ktorzy maja troche wiecej rozumu w glowie, że widza efekty i fakty, a nie wygenerowane w AI zakłamane, perfidnie fałszywe komunikaty PR tej świni z iranu Dzieki wszystkim ktorzy otwieraja oczy i maja odwage tutaj o tym pisac !!! <B>PS. Pogoń została przejęta szantazem (kryminał) - jednak to wyjdzie dopiero za kilka lat, a moze nigdy (jak to co robił ptak kiedys). Jak myslicie, czemu Mroczek oddal majatek warty kilkaset mln euro za darmo? I dlaczego nie ma go nigdzie w mediach? I gdzie był wtedy jak dochodzilo do transakcji (w Azji - bo musial sie fizycznie schowac).</b>
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 05.06.2026 15:49
Zobaczcie jaka jest hipokryzja, Mroczek i jego ekipa wyprowadziły upadły klub Pogoni z IV ligi do czołówki ekstraklasy (tak, było zadłużenie, ale wartosc nawet 2-3 zawodników to pokryła: Grek napastnik, młody Przyborek to już ponad 10 mln euro = 45.000.000 pln). Wszystkie kluby w Polsce maja zadłużenie, zobaczcie sobie Legia i Lech - zwykłe zapytanie do ChatGPT wam otworzy oczy. A świniak wszystko ROZWALA, podwyzsza ceny dla kibicow, ale to i tak nic przy tym, ze ... <B>WPAKOWAŁ NASZ KLUB, NASZE BARWY, NASZA JEDYNA KOCHANA POGOŃ SZCZECIN W KONFLIKT ŻYDOWSKO-ARABSKI !!!!</B> Podciera sobie swoją obleśną, spasioną d...ę naszymi barwami !!! I to jest OK? Jakby Mroczek to zrobił to byscie go zjedli żywcem albo spalili na stosie na Wałach Chrobrego.
Podróżnik

Podróżnik

(2795/2800) 05.06.2026 15:57
@mark ty jebni… jestes czy tylko udajesz co ? Spier…….swoja ideologie szerzyć gdzie indziej. Wogóle dziwię się że ktoś cię tu wogóle trzyma. Już dawano admistratorzy powinni cię pogonić stąd
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 05.06.2026 16:04
Może odchodzące dziewczyny nie uległy p. dyrektor i nie chciały zmienić makijażu?
DoktorQ

DoktorQ

(6750/9600) 05.06.2026 18:38
Kolejna zawodniczka odchodzi tym razem Iza Cook. Czas na reaktywację Olimpii Szczecin.
PawełSektor10

PawełSektor10

(2864/3200) 06.06.2026 10:59
Ali Dyguś osobiście podziękowałem za każdy mecz w barwach Pogoni Szczecin. Tak mi szkoda tego odejścia. Dziewucha z sercem, zawsze zostawiała kawał zdrowia na murawie. Będzie mi jej bardzo brakowało.
mark

mark

(124595) 07.06.2026 06:21
Poziom szczekania 0,0