preloader
Przejdź do głównej treści
870500d77337dd6f5909e60f15ac262ee4f306

870500d77337dd6f5909e60f15ac262ee4f306

Kolendowicz opowiedział o Pogoni w rozmowie z Majdanem [WIDEO]

Jest orędownikiem ofensywnej piłki i tę fazę gry ceni najbardziej, ale wie, że piłka nożna to gra kompleksowa. Gościem Radka Majdana w podcaście "Cały ten Majdan" jest Robert Kolendowicz. Były trener Pogoni Szczecin opowiada w tej rozmowie o najtrudniejszym momencie w jego trenerskiej karierze, o współpracy z Kamilem Grosickim, o tym, kiedy wróci do pracy a także o tym, czego najbardziej brakuje w środowisku trenerskim.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5715

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

Anathema

Anathema

(39734/48000) 30.05.2026 07:29
Rozmowa dwoch prawdziwych portowcow. Podziękuję, nawet tego nie włączam. A ty Majdan dozgonne dzięki za akcje z Grosickim
mark

mark

(124595) 30.05.2026 08:02
Co trzeba spelniac aby byc prawdziwym portowcem? Nigdy nie pracowac w stoczni lub porcie,sportowo wszystko przegrac co bylo do wygrania,opuścić Szczecin w poszukiwaniu lepszych pieniędzy.I moze coś jeszcze czego nie wiem..
Miru

Miru

(6180/6400) 30.05.2026 08:21
Kolendowicz Poznaniak, Grosicki bohater Białegostoku ale na młynie to bohaterzy i prawdziwi Portowcy. Żyję w innym świecie. Na miano bohatera trzeba sobie zasłużyć dla miasta i klubu!!!.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 30.05.2026 09:15
Mam nadzieję, że nasz boss, doświadczony biznesmen już się dowiedział, że legenda w szczecinie oznacza tyle, co nic. Po akcji z kontraktem, takie osoby powinny być wydalane z klubu. Chłop otrzymuje nowy kontrakt i nagle jakieś wirusy, ból stopy w samolocie itp. Po takich występach jak ostatnio powinien wracać z wyjazdu pieszo, ewentualnie rowerem. Oby nadchodzące czasy były bardziej przemyślane przez włodarzy, a szczególnie nadchodzące okienko transferowe, żeby tacy ludzie jak zaczeska, nawet nie siedzieli na ławce.
szpuli

szpuli

(7792/9600) 30.05.2026 09:17
To już wiadomo czemu teraz Grzegorczyka pogonili....
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 30.05.2026 09:57
Odchodząc od tej popierdółki pana z przeszczepem na głowie (szkoda, że nie ma w pakiecie przeszczepu mózgu) jeżeli Kolendowicz nie znajdzie pracy w zawodzie w nowym sezonie w ekstraklasie bądź I lidze to będzie tylko potwierdzeniem, że jest kiepskim trenerem. Można było kupić tłumaczenie, że zwolnienie w trakcie sezonu utrudnia znalezienie od razu nowego klubu ale po sezonie gdzie w wielu klubach jest duża fluktuacja kadr to już nie. No więc Panie Kolendowicz przyglądamy się i oceniamy. W najgorszym wypadku może Radzio załatwi jakąś fuchę "eksperta" medialnego w Canal Plus.
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 30.05.2026 11:48
....czeka na klub, który spełni jego wymagania....No to se poczeka a później "wybierze" Termalice, Stal Rzeszów albo Polonie Bytom
darecki73

darecki73

(45936/48000) 30.05.2026 12:17
Niektóre fragmenty rozmowy nawet ciekawe. Interpretacja jak komu pasuje
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 30.05.2026 12:48
Czas jaki minął od momentu utraty miejsca pracy w Szczecinie Roberta Kolendowicza dowodzi jak jest oceniany na rynku jego zawodu. Poza informacjami medialnymi o wiarygodności nawet nie ocierającym się o poziom fake newsów jak np. że zostanie trenerem Rakowa nie zauważyłem nawet śladowego zainteresowania jego osobą. No chyba, że Resovia Rzeszów czy Sokół Kleczew są zainteresowane. Ale akurat tymi klubami w ostatnim czasie interesowałem się niewiele. PS. Radosław Majdan, przyjaciel "Legendy Białegostoku" co grzmiał medialnie o krzywdzie jaka dzieje się człowiekowi po zaocznym gimnazjum. Pomagając mu załatwić nowy kontrakt za 200 tyś. złotych oraz 2 miliony złotych grantu za podpisanie umowy udowodnił jakim jest "Portowcem". Nie dokończę nawet co naprawdę myślę o jego postawie bo musiałbym używać słów niecenzuralnych a jednak staram się tego raczej unikać...
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 30.05.2026 14:03
Wspaniałe podejście do Grosickiego , indywidualne , a i tak z kamilkiem przepieprzyłeś dwa finały , udział w Pucharach Europejskich i medal , co z tego , że doskonale znałeś panie Robercie jego podejście do sportu skoro w każdym ważnym meczu Kamilek znikał ? Może nie trzeba było klepać się po plecach gdy wracał z wakacji bez formy tylko potraktować jak każdego innego. Szczytem głaskania się , po wiecie czym , było , że kamil zrezygnował z wielkich pieniędzy żeby grać w Pogoni. No ja to pamiętam inaczej. Wolał siedzieć na trybunach , nawet się na ławkę nie łapał a dalej ciągnąć kasę , stracił Mistrzostwa z Kadrą bo jednak kasa była ważniejsza. Nie mówię , że to złe ale po co zakłamywac po czasie rzeczywistość? Ciąg na kasę jaką Kamil ma poznaliśmy na przełomie roku więc nie mów panie trenerze , że on to z miłości zrobił do Szczecina. Nie miał opcji na Zachodzie i złapał jelenia w Polsce.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 30.05.2026 14:43
No Poznaniak to fakt, ale nie czy ludzie zdają sobie sprawę ile ludzi ze Szczecina pochodzi czy ma korzenie w Wielkopolsce. Akurat ja nie. Można a nawet trzeba ich nie lubić ale na szacunek zasługują. Choćby za to że przetrwali i dali radę pod najgorszym zaborcą i wygrali powstanie jako jedyni w historii Polski.
mark

mark

(124595) 30.05.2026 16:01
Jeśli ktoś jest z Poznania lub Poznaniak to oznacza że to musi być nie głupi chlop! Taka prawda! W interesach w samych superlatywach mogę się o nich wyrażać,niestety o Szczeciniakach nie specjalnie.Ja jestem fanem inteligencji i poziomu a nie miejsca urodzenia!