preloader
Przejdź do głównej treści
8705009db16ab5442dad81e64665c4bc5304dc

8705009db16ab5442dad81e64665c4bc5304dc

Komplet punktów dla Legii, Pogoń na deskach...

Od samego początku to drużyna z Warszawy dyktowała rytm meczu. Podopieczni trenera Papszuna z każdą minutą coraz bardziej się rozpędzali i przejmowali kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Portowców było stać jedynie na pojedyncze zrywy, które nie przekładały się na realne zagrożenie. Zdecydowanie groźniej było pod bramką Cojocaru - po jednej ze składnych akcji Legii świetne okazje mieli Bichakhchyan i Adamski, jednak na ich drodze stanął rumuński bramkarz Dumy Pomorza, a także Keramitsis, który w ostatniej chwili wybił futbolówkę spod nóg napastnika z Warszawy.

Portowcy wyglądali na kompletnie zagubionych. Brakowało pomysłu w ofensywie, a w defensywie pojawiało się zbyt wiele błędów. Legia grała swobodnie i konsekwentnie budowała przewagę, co w końcu przyniosło efekt w 32. minucie. Rajović wykorzystał błąd Cojocaru i dał prowadzenie gospodarzom. Był to gol, który od dłuższego czasu wisiał w powietrzu. Na domiar złego w końcówce pierwszej połowy kontuzji doznał Mendy. Do przerwy Legia była zespołem wyraźnie lepszym i w pełni zasłużenie prowadziła.

Druga połowa zaczęła się w najgorszy możliwy sposób. Adamski łatwo ograł Keramitsisa w polu karnym Pogoni, a następnie dograł do Rajovicia, któremu pozostało jedynie dostawić nogę i skierować piłkę do siatki. Koszmar granatowo-bordowych trwał, a warszawiacy z każdą kolejną akcją tylko się napędzali. Do ostatniego gwizdka Pogoń nie była w stanie wykreować żadnej sensownej akcji ofensywnej. Warto odnotować jedynie strzał Koutrisa z dystansu, który trafił w poprzeczke. Cały mecz można podsumować w kilku słowach - dramat, smutek i brak perspektyw.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:2 (0:1)
0:1 - Rajović 32'
0:2 - Rajović 47'

Pogoń Szczecin: 77. Valentin Cojocaru - 4. Leonardo Borges, 13. Dimitrios Keramitsis, 22. Danijel Loncar, 23. Benjamin Mendy (Koutris 46') - 3. Kellyn Acosta (Cuic 58'), 8. Fredrik Ulvestad, 90. Sam Greenwood (Agger 73'), 18. Paul Mukairu, 11. Kamil Grosicki (Jacek Czaplińśki 83') - 24. Karol Angielski (Ława 46')

Legia Warszawa: Otto Hindrich - 7. Paweł Wszołek, 91. Kamil Piątkowski, 8. Rafał Augustyniak, 12. Radovan Pankov, 23. Patryk Kun - 44. Damian Szymański, 22. Juergen Elitim, 21. Vahan Bichakhchyan (Urbański 60') - 9. Rafał Adamski, 29. Mileta Rajović (Krasniqi 90+1)

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4488

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (103)

antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 06.04.2026 19:31
„Jesteś tak silny, jak twoje najsłabsze ogniwo.” Pogoń: 16 marca - 34 pkt. / 23 maja ?? pkt.
Bosun_AT

Bosun_AT

(4321/4800) 06.04.2026 19:31
Oczy krwawią, serce płacze … Tu już nie ma czego zbierać. Realnie z naszym kalendarzem i meczami Piastem, Lechem, Sraxą czy też Jagą i Zagłębiem jesteśmy obok Arki i Słoni głównym kandydatem do spadku. Ciężko mi w to uwierzyć ale projekt nieśmiertelność ma wielką szansę na wcielenie w życie (nie wiem tylko czy o taką nieśmiertelność tu chodziło). Stoimy nad przepaścią i żadne półśrodki już tutaj nie zadziałają. A i na koniec warto wspomnieć o Kożukaru - to już nawet nie ręcznik, zajebał 2 juniorskie bramki w 2 meczach to co odp...dala to woła o pomstę do nieba.
ns29909

ns29909

(40251/48000) 06.04.2026 19:31
Z tą ekipą nieudaczników z Grosickim na czele spadek z ESY zbliża się nieuchronnie. Na szczęście Alex wie co robi. Spuszczanie się opanował do perfekcji. Scenariusz z Kavli coraz bardziej realny.
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 19:31
W najgorszych latach biedy, kiedy przyjeżdżała Legia i czekaliśmy na planowy fpiedrol, nie graliśmy takiego góvvna. A trzeba dodać, że wtedy w zasadzie zawsze L była nad nami w tabeli. Wtedy bez większych nadziei gdy wychodziła nasza zbieranina, to pokazywała, że przegrywamy ponieważ jest fatum i mamy denny skład. I taka jest kolej rzeczy. Ale o ten remisik zawsze walczyliśmy. Dziś przyjeżdża 15 drużyna w tabeli, my już dawno przełamaliśmy fatum. A ta banda iebanych najemników, ma wywalony nabiał po całości. Od pierwszej minuty, do ostatniego gwizdka. Tam nie było nawet pozorowania chęci. Ten mecz to była potwarz.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 19:31
gamonie myslaly ze nasciagaju szrotu i beda zarabiac melony na naszej pogoni lecicie z ligi patalachy
Anathema

Anathema

(39729/48000) 06.04.2026 19:31
Koniecznie trzeba wygrać u siebie z Płockiem i Katowicami i cos przywieźć z delegacji co oczywiste proste nie będzie. Bo jak polecimy to czeka klub kolejna brutalna weryfikacja, obstawiam ze przez kilka dobrych lat możemy sie nie pozbierać I myślę ze znów będziemy szukać właściciela bo wiadomo ze gruby sie zawinie. Kibiców tez to określić bo o takiej frekwencji będzie można zapomnieć nawet jak bilety będą po 20 zl to 6-7 tys to będzie sufit.
Darq Rain

Darq Rain

(7557/9600) 06.04.2026 19:31
Łatwo ograć dziś Pogoń. Czeka nas trudna walka o utrzymanie. Ciężko się ogląda takie mecze. To wszystko wygląda źle, na każdej pozycji, do tego nie trafione transfery piłkarzy jak i trenera... Wyrazy współczucia dla kibiców będących na stadionie
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 06.04.2026 19:32
Tomas . Te gwiazdorzy tak się dziś starały że zwikszylbym ilość dni wolnych. Najlepiej cały tydzień plus dzień meczowy . Po co tych chłopaków tak męczyć ?
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 19:32
Gang Olsena
Robinho

Robinho

(15814/18000) 06.04.2026 19:32
Piękny prezent na zająca zafundowała nam te melepeta bez pisanek
Anathema

Anathema

(39729/48000) 06.04.2026 19:32
A Thomasberg do wywalenia. Kompletnie nieporozumienie ten gość jest
adasko2901

adasko2901

(9374/9600) 06.04.2026 19:32
Co ja widze? Widze Pogon w I lidze. Rozgonic tych pilkarzykow Dzieki Tan Dzieki Tomek i caly sztab zyebaliscie te druzyne w 1 sezon Pogratulowac!!!!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 19:32
a temu szmaciarzowi na bramce niech sie cbś przyjrzy bo to nie przypadek co on odpierdalaa
mark

mark

(124595) 06.04.2026 19:33
Zasłużone zwycięstwo Legii,trzeba niestety napisać.Pogon coraz gorszą i gorsza.
hypio

hypio

(10594/12000) 06.04.2026 19:33
Ptak - Gondor - Haghitagi
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 19:33
Dograć sezon do końca i zacząć wszystko od początku od czwartej ligi bo z tym rozhukanym megalomanem, oszołomiastym beduinem i tak się to tak skończy. Oszczedzimy sobie kupę wstydu i obciachu. Nie ma tu żadnych rozbieżności z tym, co było za wczesnego Ptaka.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 19:33
Wesolych Swiat zyczy Pogon Szczecin, mamy nadzieje ze prezent sie wszytkim podobal. Po niesmiertelnosc!
Siders

Siders

(14502/18000) 06.04.2026 19:33
Grosicki zabieraj Grosicką i z daleka od Pogoni. I tak w 1 lidze nie będziesz chciał grać w Pogoni. To samo spasły prezes ze swoim ccyrkiem.obeoznym won z Pogoni
r4dzio

r4dzio

(8365/9600) 06.04.2026 19:33
Walczymy o najwyższe cele. Tylko młodzi na plus
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 19:34
Trener do wyjeb… w trybie natychmiastowym! Połowa składu to samo po zakończeniu sezonu niezależnie czy spadniemy czy nie. Kesler z zakazem transferów, zatrudnić prawdziwego Dyrektora Sportowego. Alex zajmij się klubem zwłaszcza od strony sportowej zamiast tworzyć nic nie dające (a wręcz ośmieszające klub) poematy, poezje w necie. Z drużyny która przez 5 lat była w Top 4 zrobiłeś z Tanem ekipę (bo nie drużynę), która stała się jednym z głównych kandydatów do spadku. Witaj „roku nieśmiertelności”.
ns29909

ns29909

(40251/48000) 06.04.2026 19:34
Ocenić któregoś piłkarza Pogoni na więcej niż 1 punkt to profanacja futbolu.
Głos rozsądku

Głos rozsądku

(1264/1600) 06.04.2026 19:34
Thomas OUT. Proszę o zwrot środków za karnet natychmiast! Kpina, zero pomysłu na grę, zero walki, spadek pewny niestety
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 19:34
To nie jest żadna drużyna, oni nie potrafią na boisku walczyć, bronić, kreować sytuacji bramkowych. Drużyna nieudaczników z trenerem na czele. Wszyscy się posrali i wyglądają na zrezygnowanych, pogodzonych z losem. A tu jest o co walczyć i trzeba walczyć do ostatniej kolejki. Ale nie z tym trenerem, on nie ogarnia drużyny, nie ma żadnego pomysłu i wpływu na zespół!
alex

alex

(48588/72000) 06.04.2026 19:34
100 minut gry,1 strzał celny.Powiedzieć masakra to mało
absolutniezachodniopomorski

absolutniezachodniopomorski

(17733/18000) 06.04.2026 19:34
Bardzo słaby mecz. Nie chodzi już nawet o wynik, ale my po fatalnym kiksie Cojo nie byliśmy w żadnym momencie blisko remisu. Bez Linusa, a przede wszystkim Pozo, który był wyraźnie na fali wznoszącej nie wyglada to optymistycznie. Czeka nas bardzo trudna końcówka rundy, oby z utrzymaniem. W poniedziałek kolejny mecz o wszystko.
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 06.04.2026 19:34
Niestety płonne nadzieję z tym trenerem na cokolwiek . Nie widać niczego w tym burdelu . To nie jest zespół . ,a którego stworzenie on też odpowiada . Banda przepłaconych gwiazdeczek czeka tylko na dni wolne i wypłatę . Mecze nie bardzo ich interesują
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 19:35
Cencik Menopauzę przechodzi inni go wspierają i uja grają
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 19:35
A z Piasem za tydzien gramy BEZ OBROŃCOW xD Potem Lech w Szczecinie A potem już wakacje dla naszych wynalazków
zxx

zxx

(3293/4800) 06.04.2026 19:35
Pogoń zlana w Lany Poniedziałek u siebie zLegłą,wtyd panowie kopacze!!!
kibic_słoik

kibic_słoik

(4466/4800) 06.04.2026 19:35
Szrot Habibiego i KaszTana jeszcze słabszy niż zazwyczaj, jedna sytuacja w meczu domowym i to w doliczonym czasie gry. Za tydzień w ryj w Gliwicach i strefa spadkowa wita - a jeśli ta przypadkowa zbieranina tam trafi, to już całkiem załamią się pod presją i się nie wygrzebią. Legendarny, nieśmiertelny sezon.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 06.04.2026 19:35
szczerze - jak spadniemy to się nie zdziwię... ale może będzie to zaletą bo postawi się bardziej w klubie na młodzież... na pewno część zaciągu Kesslera odejdzie z Pogoni z Greenwoodem na czele... słabo to wygląda i ewidentnie wina leży po stronie trenera.. trzeba było im dać więcej wolnego. Mi się wydaje , że TT to takie dziecko w mgle w tym klubie, Alex powinien z nim pogadać i się pożegnać
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 06.04.2026 19:35
Niech ten thomasberg już wypierdala! Najlepsi w ataku Ława i Czapliński siedzą na ławce bo musi grać ten pet greenwood albo inny wirtuoz angielski... On w ogóle nie ma pomysłu na ten zespół. Gra wygląda co raz gorzej. On nie wierzy w młodych Polaków, jak to Duńczyk bo ten frajerski naród ma Polaków za nic... Jak wszedł ława i Czapliński to mukairu w końcu miał z kim grać i w 10 min pokazali więcej niż przez cały mecz. Kurfa krew mnie zalewa... Niech już przyjdzielepie Misiura, chłop że Szczecina z doświadczeniem za granicą, robi z Wisłą płock puchary a ma skład jeszcze gorszy niż my.!!! Ciuc to jest statysta pierfffolony, niech w ataku gra mukairu bo nikogo lepszego nie ma, Czapliński i ława w pierwszym składzie a opel co najwyżej z ławki na ostatnie 15min !
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 06.04.2026 19:35
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/nawalka-chcial-wyrzucic-z-kadry-czterech-pilkarzy-kulisy-afery-w-reprezentacji/298812 Z nim autostrada do 1 ligi.
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 06.04.2026 19:35
Najlepszy był doping Widzew Łódź i Wisła Kraków co za pajace z młyna.
exKaliny

exKaliny

(9138/9600) 06.04.2026 19:35
Bez wiary i bez wyniku. L to stara... się bardziej.
OLO

OLO

(952/1200) 06.04.2026 19:36
Dyrektor sportowy oraz trener do natychmiastowej dymisji. Greenwood, Loncar, Mendy, Ndiye, Juwara i kliku innych dobsprzedania po sezonie.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 19:36
Kolendowicz był tańszy i lepszy.
Pereiro

Pereiro

(9517/9600) 06.04.2026 19:36
Elegancko s.pietdolony mecz. Na stojąco , bez pomysłu i agresja po 9po 90 minucie . To się nie mogło udac
Tomka

Tomka

(1286/1600) 06.04.2026 19:36
Przykre ale prawdziwe, następny sezon gramy w I Lidze. Na chwilę obecną nie widać nadzieji na lepsze jutro. Kolejne 3 mecze w kwietniu to 0 pkt bo niby z kim Koszmar
ROSS

ROSS

(54427/72000) 06.04.2026 19:36
Niestety ten zlepek pol szrotu pol pilkarzy razem nie potrafi grac. Kazdy na papierze cos tam soba reprezentuje ale na boisku to juz stypa. Lawa i Czaplinski chyba najlepsi na na boisku. Wlasnie wlanczamy sie w walke o spadek. Jezeli sie utrzymamy to widze 2 opcje. Pol skladu OUT albo trener OUT.....
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 19:36
Bez zbędnej skromności. Przedmeczowy typ co do składu bez pudła. https://i.postimg.cc/2SbCsRQs/f38d73a0-e8ea-4f40-8666-0f961e6745ed.png
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 19:37
Zlani na luzie bez spiny i bez nerwów sobie krawaty wywieżli 3 punkty
Spokojny

Spokojny

(2835/3200) 06.04.2026 19:37
Nie ma drużyny. Tan out, sztab out to pierwsze ruchy. Jak tu jest pogonsportnetreklamanareklamie. Tak tak pogoń 1 liga. Bbt i pogoń na dziś 1 liga.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 19:37
A pytanie takie do naszych pławiących się w galarecie z wazeliny, pociesznych i rozanielonych brawobossów o miętowych oczach z fundamentalnymi zaburzeniami odbioru i postrzegania rzeczywistości, tkwiących twardo w swoich przekonaniach jak widły w gnoju. Dalej będziecie udawać, ze nie ma słonia w pokoju?
tomsonszczecin

tomsonszczecin

(1907/2000) 06.04.2026 19:37
Niezły mecz Pogoni jeśli zaczęło się oglądać po 90 minucie. Ło Matko Boska jaką żenada. Jedyny plus fajne wejście Czaplińskiego.
semik

semik

(1631/2000) 06.04.2026 19:38
Beznadziejna gra Pogoni, jałowy bezzębny trener. Ten Acosta to jakiś sabotażysta. Ogólnie jak spadniemy to nie będzie niespodzianka.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 19:38
Nadają się do tarcia chrzanu tylko że sezon na tarty chrzan właśnie się skończył.
szpila

szpila

(7802/9600) 06.04.2026 19:38
Oby po tym meczu wypierd... tego pseudo trenerzyne ......
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 06.04.2026 19:39
TRAGEDIA !!!!
ALI

ALI

(25077/36000) 06.04.2026 19:39
Inni stawiają na drugich bramkarzy po blamażu a my ciągniemy z cyganem. Już coraz dziwniej wygląda ta jego gra .
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 19:39
<b>Przez 90 minut na bramkę Otto Hindricha oddano dokładnie jeden celny strzał. Było to uderzenie z dystansu Sama Greenwooda.</b> Czyli jednak Greenwood znów w wyjsciowej 11-ce (na Piasta).
"Dzieci płaczo"

"Dzieci płaczo"

(1343/1600) 06.04.2026 19:39
Tylko czekać jak Pers po spadku do I ligi odleci na dywanie szukając kolejnego naiwnego.
Robson

Robson

(8151/9600) 06.04.2026 19:39
Jak ich nazwać? Fiiiuuuty do szczania!
PogonMKS

PogonMKS

(16959/18000) 06.04.2026 19:40
Nie Pogon, bo tam Pogoniarzy to nie bylo poza jakimis wyjatkami. To jest zbieranina od tana keslera, wypiora piniadze, swoje zgarna i zawina zagiel. To nie jest normalne aby w ciagu kilku miesiecy rozwalic druzyne ktora przez ostatnie 5 sezonow najnizej zajmowala 4 miejsce i grala dwa razy w finale pucharu. Przypomne slowa prezesa przed sezonem, ze walczymy o miejsca 1-2. Wiec jezeli jeszcze kiedykolwiek ktos z was zacznie sie ludzic ze wizja tych kocpoluchow ma cos zwiazanego z pilka to niech popatrzy na slowa i zestawi to z obecna druzyna. Oni nawet nie wiedza dla kogo i po co graja.. w sumie to juz brazylijska Pogon bardziej walczyla niz nasi niesmiertelni(dodam ze wtedy tez byl grosik:) takich chichot losu :) niedlugo 4 liga, bo kto sie na bledach nie uczy i wciaz popelnia te same, bedzie do znudzenia przechodzil to samo az sie nauczy. a przypomne SZCZECINSKA ALBO ZADNA.to bylo nasze haslo po tych wszystkich perypetiach ze zlotoustym ptakiem bekdasem, gondorem a teraz persem. KESLER WON Z POGONI!!
Bzyku

Bzyku

(12252/18000) 06.04.2026 19:40
W słabym meczu dwóch słabych drużyn wygrała ta, której się chciało. U nas powinny kary dyscyplinarne polecieć za ten mecz. Takie wuwalenie jajec na tak ważny mecz to skandal. Młodzi Ława i Czapliński mieli więcej udanych zagrań, dryblingów i pokazywania się do gry niż większość starych wyjadaczy. Z taką grą nie zasługujemy na ekstraklasę.
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 19:41
Padlina
chorazy83

chorazy83

(804/1200) 06.04.2026 19:41
Nie rozumiem jak to jest wchodzi dwóch młodych Ława i Czapliński i raz że nie tracą piłek i widać że chcą, akcje idą do przodu a cała reszta oddaje mecz , bo to nie oni byli dobzi tylko my fatalni. Przebiegliśmy 110 km to dramat przegrywając mecz , nie było chęci odrobienia,presing. Dawno tak słabej Pogoni nie widziałem.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 19:41
Tomkowi też już bilet na Prom trzeba zakupić albo jeszcze szybciej Falowmee do granicy wywieżć i powiedzieć Na Ra !!
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 19:42
TT i wszyscy out... Tutaj trzeba ratownika. TT ustala skład chyba z Księżycowym Ludkiem... Cyrk
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 06.04.2026 19:42
Trener,który przegrywając mecz w przerwie ściąga nomonalnego napastnika i za niego wpuszcza juniora pomocnika poddał w tym momencie mecz.Jeśli jutro nie nastąpi zmiana trenera to na 99,9% spadamy do 1 ligi.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 06.04.2026 19:43
Jak u siebie nawet remisu nie umiemy z Legią wyciągnąć to z kim te punkty ? tu każdy wygląda lepiej od nas. U nas wygląda jakby duża część zespołu nie chciała tu grać z Duńczykiem na czele.
tomsonszczecin

tomsonszczecin

(1907/2000) 06.04.2026 19:43
Nie wiem czy to trener kompletnie nie nadaje się do naszej ligi, czy to nowi piłkarze są tacy słabi. Jestem jednak przekonany że z Kolędą bylibyśmy wyżej w tabeli. Co nie znaczy że za nim tęsknię. Choć może trochę jednak tęsknię, bo chociaż w obronie było podobnie chusteczkowo, to w ataku coś się działo.
mark

mark

(124595) 06.04.2026 19:43
A teraz duuuzo wolnego...
Masta

Masta

(77724/96000) 06.04.2026 19:43
Spadniemy.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 06.04.2026 19:43
Kibicem się jest, a nie bywa. Niestety kibic wpadł w pułapkę i nabył dwupak, teraz przyjdzie obejrzeć kolejne g i nazywać się wiernym, jprd.
chorazy83

chorazy83

(804/1200) 06.04.2026 19:44
Trzeba więcej Polaków a nie najemników, dawać tym młodym grac. Cojocaru to nie potrafi zagrać kilku dobrych męczy bo albo mu dwa razy za kołnierz wrzucają albo piastuje do własnej bramki. Dzisiaj też ta pierwsza bramka ehhh. Nie ma rywalizacji na tej pozycji i czuję się za pewny.
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 06.04.2026 19:44
Alex kogo Ty sprowadziłeś przez 12 miesięcy żeby ktoś zasłużył na pierwszy skaład ? Kaaaarwa żadnego zawodnika żeby być zadowolonym w 100 % !!! Mukairu ? Śmiech na trybunach , że śmierdziele z Legii byli lepsi od naszych. Szkoda słów. Stado baranów na wypasie to mało powiediane !!!
Michal991

Michal991

(7464/9600) 06.04.2026 19:45
Dzięki FRAJERZY , dzięki waszej ofensywnej piłce wygrałem grę w kręgle. ????
mario.nowy

mario.nowy

(18232/24000) 06.04.2026 19:45
Banda nieudacznikòw jesteście Amatorami cała Polska z was sie śmieje ze taka słaba Legiunia wam wpi.... spisciła !!!!
Anathema

Anathema

(39729/48000) 06.04.2026 19:45
Dziczek bedzie jeszcze żałował ze podpisał kontrakt w trakcie trwania sezonu
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 06.04.2026 19:45
Alex ....do choooooja Pana my chcemy rozgrywającego i drugiego Koulourisa !!!!!
Zbyszek

Zbyszek

(5526/6400) 06.04.2026 19:48
Cojacaru to straszny recznik, Thomasberg tez reczni a nie trener, polowa druzyny to poziom 5 ligi
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 19:48
Thomas, pakuj się zardzewiały nieudaczniku. Nie jesteś w stanie ogarnąć ekipy, kryzysu. Nie masz pomysłu, jaj, wpływu na piłkarzy. Alex, Tan ale znaleźliście tam „trenera”. Zresztą kopaczy (nie mylić z piłkarzami) też nam fajnych zafundowaliście. Jaką takimi wyborami wystawiacie sobie ocenę?
Marcin_W

Marcin_W

(148/200) 06.04.2026 19:52
Oczekuję dymisji całego sztabu. Im szybciej, tym lepiej.
elfinno

elfinno

(6611/9600) 06.04.2026 19:52
Wypierdalać wszyscy
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 06.04.2026 19:52
Wszyscy tutaj wieszczą odejście Persa w razie spadku ... kompletnie nie używacie logiki - nawet będąc w 1 lidze i tak Pers na tym zarobi bo moda na Pogoń jest - tym bardziej na nowym stadionie , w naszym mieście nie brakuje pikników. Dlatego Pers zostanie no chyba , że spuści Nas jeszcze niżej w co wątpię - czeka go dużo pracy bo na już jest trener do wymiany, sztab i połowa składu - czas stawiać bardziej na młodych wychowanków i szukać Polaków do składu typu Dziczek - zrobić balans bo z tą zbieraniną szrotu typu Greenwood albo Acosta niestety nie zajedziemy wyżej nawet jak 2 liga polska
jaro111

jaro111

(10297/12000) 06.04.2026 19:53
Niech ktoś na konferencji spyta się Alexa co sądzi o grze drużyny (tylko niech nie pytają tego pseudo trenera -bo on nie ma nic do powiedzenia w temacie!)
Nowy

Nowy

(9751/12000) 06.04.2026 19:53
totalne dno było ale tylko do zejścia Grosika, ten gość ciągnie tę drużynę do spadku, terminarz jest okrutny i tylko kupa szczęścia może nas uratować przed spadkiem
Zbyszek

Zbyszek

(5526/6400) 06.04.2026 19:53
Thomasberg I polowa druzyny to poziom 5ligi, z tymi grajkami laden trener nie da radu, bez pomocy I obrony nie ma druzyny
Czad

Czad

(16319/18000) 06.04.2026 19:55
Zapełniając stadion przy takiej szmirze nie zasługujecie na nic więcej, bo po co zmieniać coś co wg zarządu "działa"?
lupus

lupus

(1899/2000) 06.04.2026 19:57
Takiego gówna to już dawno nie widziałem. Jesteśmy kandydatem nr.2 do spadku . Zespół bez jaj,wiary i zaciętości o byt. Cały zespół wygląda jakby się im nie chciało.
Nowy

Nowy

(9751/12000) 06.04.2026 19:57
w ataku jest coraz słabiej ale obrońcy to same błazny a największy to Borges chociaż i Keramitsis z Loncarem wiele mu nie ustępują i ostatnio za dużo wpadek bramkarza
Robson

Robson

(8151/9600) 06.04.2026 19:57
Dwóch obrońców się"wykartkowało". Wy nawet nie jeźdzcie do Gliwic. Kto ma grać na obronie? Tan
kęsik

kęsik

(32788/36000) 06.04.2026 19:57
Powiedzmy to sobie otwarcie; to był okropny piach w naszym wykonaniu. Rozumiem przegrać po walce, coś próbując grać ale my nie graliśmy kompletnie nic. Wyglądało to tak jakby ci piłkarze wczoraj się pierwszy raz spotkali na boisku i dzisiaj grali pierwszy mecz w życiu, wyglądali jak banda amatorów, która ma problem nawet z tym aby celnie podać piłkę. I to w zasadzie wszyscy bez wyjątku. Grosicki kolejny mecz tragedia, dlatego byłem przeciwny przedłużaniu kontraktu. Miał jak zawsze dochodzić do formy meczami ale zaraz się sezon skończy a formy nie będzie. Dojdzie ale chyba do I ligi. Weszli młodzi Ława i Czapliński i pokazali więcej niż Greenwood przez pół sezonu.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 19:58
Można przegrać z każdym , pod warunkiem że się walczy , walczy , i jeszcze raz walczy. Ale kim my mamy grać.... Retoryczne pytanie , bo każdy widzi kogo nam zakontraktowano. Wszyscy to melodia porzeszłości , po kontuzjach , wypaleni... Nawet prostych schematów gry nie mamy . Co my trenujemy , skoro nic z tego nie widać na boisku. Do tego spadek formy totalny u większości. Pogodzili się z losem...sami już nie wierzą w utrzymanie. O trenerze nic nie można powiedzieć....powoli musimy znowu szykować się na mecze z Puszczą i Stalą.
Suez

Suez

(1567/1600) 06.04.2026 19:59
Trener zawalił mecz składem. Obrona to totalny random....wpuszczanie Greenwoda to totalny sabotaż :( Dlaczego nie gra Biegański i Smoliński? Gorsi od Acosty i Greena nie będą a za to płuca wyprują w meczu....młodzi pokazali, że chcą grać i wygrywać a nie człapać i pozorować grę. Niestety nie ma w tym zespole liderów i zgrania żeby ciągnąć ten wózek do przodu. Z taką grą raczej 1 liga... ;/
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 06.04.2026 20:03
Fajna była ta seria Pogoni w ekstraklasie. Dziękuję. Dobranoc.
bigulon

bigulon

(1358/1600) 06.04.2026 20:03
No dramat. Na tle również słabej cwelki tak zagrać. Ta liga to chyba ustawki bo nie umiem tego inaczej wytłumaczyć
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 06.04.2026 20:03
Czapliński miał dziś więcej pozytywnych zagrań w te kilkanaście minut niż Angielski , Culić, Agerr, Grenwood, Grosicki razem wzięci w całej reszcie spotkania . Potężna kasa wydana na piłkarskich emerytów i darmozjadów . Młody przynajmniej dziś nakrył ich czapką .
martines79

martines79

(21666/24000) 06.04.2026 20:03
Z Greenwoodem w składzie gramy w 10, a z TT na ławce bez trenera. Za kadencji tej duńskiej mamei kompletnie nie mamy pomysłu na grę,każda formacja biega jak dzieci we mgle. Wypier.ilic go póki jest jeszcze co ratować,może na koniec efekt nowej miotły da nam utrzymanie,bo z nim pewny spadek.
Anathema

Anathema

(39729/48000) 06.04.2026 20:05
Jeszcze tylko łzawe wypowiedzi naszych herosów i zlote myśli trenerskiego guru i można sie rozejść. Oni mają kompletnie wywalone i mam podejrzenie że niektórym spadek jest nawet na rękę
tomsonszczecin

tomsonszczecin

(1907/2000) 06.04.2026 20:06
Podsumowując czas boskiego Alexa: Wielki PLUS za wyciągnięcie Pogoni z długów, Plus też że mimo długów sfinansował też transfery. Koniec plusów Minusy 1. Za dużo wpisów w mediach społeczniosciowych 2. Wszystkie decyzje personalne od kaszTana po trenera nie trafione. 3. Transfery to porażka choć na papierze niektóre były obiecujące np. Greenwood. Wychodzi mi na to że nasz złotousty boss nie zna się na Footballu i daje się manipulować ludziom pokroju tana kesslera. Mam nadzieję że się utrzymamy i w nowym sezonie przynajmniej środek tabeli bo w nieśmiertelność tej ekipy jakoś nie chce mi się wierzyć.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 20:07
nie moge sie doczekac skladu z piastem co ten npc wymysli na obronie zostal borges i loncar XD
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 06.04.2026 20:09
Perski król Midas. Czego się nie dotknie, to zamienia w gówno.
Spanky

Spanky

(15475/18000) 06.04.2026 20:11
Tu nie ma komu ogarnąć tego burdelu. Ciężko w to uwierzyć, ale tak słabego trenera nie mieliśmy chyba od dekady. Pomijam jakość sprowadzonych zawodników, ale ci którzy już byli grają o poziom niżej. Tutaj nic się nie zgadza począwszy od transferów, taktyki, selekcji aż po mental zawodników. Alex you better act now, in 2 or 3 weeks it will be too late.
1969

1969

(37259/48000) 06.04.2026 20:16
Widzę ciemność i w zasadzie pogodziłem się ze spadkiem. Nie dlatego, że dziś przegrali, tylko jak przegrali. Duński dynamit okazał się niewypałem.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 06.04.2026 20:20
Mecz o życie a nasze piłkarzyki chodzą sobie po boisku. Pierwsza połowa, perełka wieńcząca pracę nowego trenera i nowych władz Pogoni - 3 podań zespół nie był wstanie wymienić w środku pola. Cudowny wynalazek Tanów kończy grę po 40 min., teraz dla MISZCZA przerwa półroczna. Angielski nie ma prawa pojawiać się na boisku, bo nie jest piłkarzem. Nie umie nic. Bramkarz nie potrafi założyć na łeb czapeczki i wpuszcza farfocla (widocznie po 2 sezonach bramkarze w Pogoni automatycznie powinni mieć rozwiązywane kontrakty, taki klimat). Pogoń jest pozbawiona woli walki , jest tragiczna jakościowo, co oczywiście jest zasługą nowych władz. Jestem tylko zdziwiony dlaczego kibice chodzą na mecz na poziomie 2 ligi i przepłacają.
boczek

boczek

(7360/9600) 06.04.2026 20:24
Przygotowania do nowego sezonu zawalone, drastyczne zmiany w środku pola i teraz są tego skutki.Nie robi się takich wielkich zmian bo teraz są tego efekty, Gamboe powinni zostawić ale też nietrafione transfery i trener który punktuje w kratkę.Grosicki do rezerw i tam jest jego miejsce Czapliński 1 skład, Mendy, Juwara, Angielski, Ndiaye out
Glenmore123

Glenmore123

(496/600) 06.04.2026 20:28
Ja to pier**le nie włączam tego gówna z piastem za tydzień nie ma opcji po prostu. Trener jest do zwolnienia w trybie natychmiastowym jeśli chcemy o coś walczyć w tym sezonie. Państwo Grosiccy zabierać łapy od Pogoni i do-wi-dze-nia bo jeszcze nam sekcje kobiecą rozwalicie. Połowa piłkarzy po sezonie- do-wi-dze-nia. Panie dyrektorze Tanie- do widzenia nie pozdrawiam i trzymaj się od naszej Pogoni z daleka. Panie Haditagi to jest skandal co Pan zrobił z naszym klubem. Pluje Pan w twarz kibicom którzy przychodzą na stadion jak idioci i oglądają takie gówno.
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 06.04.2026 20:49
Wszyscy obwiniają ,od finału PP, że słabo gra w kadym spotkaniu Grosicki !!!!! Kaaaarwa mać czy on sam gra ? Dzisiaj było więcej zawodnikó , którzy zagrali tragicznie i gorzej Kamila ale "glusie" za marne wyniki i słabą grę Pogoni tylko jego obwiniają albo jego żonę. Czy Ty kibicu masz żonę ? A co Twija żona zrobiła żeby Pogoń nieprzegrała z obslizgłą Legią ?
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 06.04.2026 20:51
Pogoń przegrywa bo Alex ma takich nieudaczników, którzy sprowadzają takich zawodników , że walczymy o utrymanie a nie o puchary , o których było głośno przed sezonem.
Pikuś

Pikuś

(8441/9600) 06.04.2026 21:05
Ta strona spada na psy. Omówienie meczu, a w niej nie ma informacji kto dostał żółte kartki, ilu widzów oglądało mecz itd. Autorze tego pseudo-omówienia Marcelu Kozłowski pamiętaj, że w dziennikarstwie najważniejsze są fakty.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 07.04.2026 03:54
Ręcznik na bramce ciąg dalszy! No ale skoro broni jakieś inne strzały tzn że jest dobry co nie? Hahahahaha a wisienką na torcie jest nasz trener wuefista... a jeszcze niedawno mnie za to minusowaliście :) przecież ten gośc nie wie co się dzieje i kompletnie oszalał ze składem, miał tyle czasu aby to poukładać a on w każdym meczu coś zmienia i do dziś nie widać tu niczego... dno