preloader
Przejdź do głównej treści
8705006f95f7e3c11a72c35b2fa0df9eca3f5f

8705006f95f7e3c11a72c35b2fa0df9eca3f5f

Komunikat grupy Ultras Pogoń

Portowcy!

Oto jest dzień! Tak jak informowaliśmy Was w jednym z naszych poprzednich komunikatów, że szykujemy coś wielkiego, tak też dzisiaj ta "Wielkość" będzie przez nas prezentowana. 

Kibiców zasiadających na tak zwanej prostej czyli sektorach "A" prosimy dziś o współpracę i wyrozumiałość, słuchajcie poleceń osób odpowiedzialnych za oprawę. Nie stracicie dużo z części piłkarskiego spektaklu, a przyczynicie się do prezentacji czegoś co naprawdę zapadnie w pamięć. Dzięki za wyrozumiałość i do zobaczenia! 

AVE MKS!

 

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 12131

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 18.04.2026 12:52
brawo za prace :)
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 18.04.2026 12:53
Zgaduję, że chodzi o wielką i adekwatną do jubileuszu sektorówkę.
pawel

pawel

(64050/72000) 18.04.2026 14:38
Alex powinien zabronic tej patologii robienia opraw. Chyba, ze byly by o nim albo o Tanie. Wtedy OK. 75 lat Pogon Szczecinskiej i wystarczy. Teraz tylko i wylacznie Pogon Habibska!!! ????
mark

mark

(124595) 18.04.2026 14:50
To brzmi budujaco...Nie stracicie duuuuzooooo
kibol

kibol

(44375/48000) 18.04.2026 14:50
@pawel Ty jednak masz faktycznie bałagan pod kopułą
AdrianMKS

AdrianMKS

(9/50) 18.04.2026 14:52
@pawel ale ty głupoty wypisujesz... Zmień portal na pudełek.pl tam jest miejsce dla takich jak ty.
kibol

kibol

(44375/48000) 18.04.2026 14:56
Ogólnie po wybudowaniu nowego stadionu liczyłem że nasi ultras są bardziej kreatywni i będą wykorzystywać dach do opraw podwieszanych . Robi to super wrażenie. Szkoda
pawel

pawel

(64050/72000) 18.04.2026 15:06
@kibol Dlaczego? Bo kocham bossa za to, ze uratowal nasz klub!? Bo wielbie kazde slowo, ktore plynie z jego ust!? Oprawy powinny byc zawsze o Alexie albo Tanie bo tylko oni sa tego godni. Koniec!!!
pawel

pawel

(64050/72000) 18.04.2026 15:11
@AdrianMKS To, ze tesknisz za mroczkiem to Twoja sprawa. Ja uwazam, ze czasy Szczecinskiej patologij minely raz na zawsze. Alex zrobil porzadek i teraz chce razem z nim kroczyc ku niesmiertelnosci. Ty nie musisz...
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 18.04.2026 16:58
MAM APEL DO WSZYSTKICH, którzy dzisiaj będą kibicować na stadionie Pogoni. Doping przez pełne 90 minut, Bez względu jak się będzie układało na boisku. Zdołujmy Lecha psychicznie naszym dopingiem, Nasz doping ma ich walić jak obuchem w łeb. Zróbmy in w Szczecinie kocioł czarownic. Chcę zobaczyć ich przestraszone miny od 1 minuty łącznie z tym nadętym bucem ich trenerem. Możemy to zrobić dla Pogoni, więc zróbmy. Żeby niczego po meczu nie żałować.