preloader
Przejdź do głównej treści
870500e28c5b9a479647ec4179600fa3dc7639

870500e28c5b9a479647ec4179600fa3dc7639

Konferencja bez Thomasberga

Niels Frederiksen: To był szalony mecz. Byliśmy dziś najlepszą drużyną w swoim wydaniu. Mieliśmy wszystko po naszej stronie Powinniśmy dużo wcześniej zabić ten mecz, bo mieliśmy wiele świetnych okazji. Później w końcówce cały obraz gry się zmienił. To, na co pracowaliśmy, mogliśmy stracić. W ostatnich dziesięciu minutach byliśmy zepchnięci do obrony. Ekstremalnie ciężko pracowaliśmy jednak i gratulacje dla mojego zespołu. To zasłużona wygrana. W pierwszej połowie zagraliśmy świetny mecz. Całościowo też i to dla nas bardzo ważne trzy punkty.

 

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 10429

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (41)

19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 18.04.2026 23:44
lech to Amica i tyle.zabierzcie Przegrywberga że sobą
darecki73

darecki73

(45953/48000) 18.04.2026 23:45
Wywalony z klubu??? Thomas, kupić ci bilet powrotny do Danii? Najgorszy trener w ostatnim dziesięcioleciu. Bezjajeczny nieudacznik.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 18.04.2026 23:45
Wyznawcy perskiego Jabby, duńskiego trefnisia i szrotu zwiezionego ze wszystkich zakatkow świata nadal wiją się w ekstazie uniesienia? Może znowu zapragną utaplać mnie w gnoju? Zawsze pomagało ulżyć, prawda?
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 23:46
Jprdle co za cyrk!!! To nie jest powążny klub.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 18.04.2026 23:46
Albo sam zrezygnował widząc jaką ma ekipę leni i nieudaczników.
Masta

Masta

(77726/96000) 18.04.2026 23:50
Tu nie idzie nic i nie pasuje do siebie nic. Trener może i dobry, ale tu się nie sprawdza, to jego 19 mecz dzisiaj, jakie widać światełko w tunelu, co my w ogóle chcemy grać i jaki jest pomysł tego trenera na Pogoń? Piłkarzy mamy słabych ale nie aż tak, że wyglądamy przy Lechu jak drużyna ze środka tabeli 1 ligi. Jeśli zarząd go zwolni, to nie przyjdzie i tak nikt nowy tylko Ozga/Grzegorczyk będą to ratować.
rodemzpogodna

rodemzpogodna

(3879/4800) 18.04.2026 23:51
Skończyła się cierpliwość prezesa do trenera? Swoją drogą taki zlepek przypadkowych grajków wymaga trenera wizjonera pokroju Kosty. Thomasberg jest trenerem o innej charakterystyce. Nie ma pomysłu na poskładanie tych puzzli. On z pewnością dobrze zarządza drużyną taką, którą sam sobie dobierze. Tego komfortu w Pogoni nie ma. I trzeba sobie zadać pytanie, czy uratuje nam Ekstraklasę?
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 23:53
Ja wiem, że to był lider i prawdopodobny mistrz. Zdaję sobie sprawę z tego, że Lechowi nie dyrektoruje taki amator jak Alex. A sztabem nie kierują dyletanci pokroju Keslera. Jestem świadomy tego, że mamy nieporównanie gorszy skład. Więc mam nadzieje, że to znak. Bo siedzi tu chłop już, kvrvva, ponad pół roku i nie zbudował nic. NIC! Nawet trenując Odrzankę Radziszewo(pozdrawiam), po pół roku prowadzenia powinno byłoby widać jakiś zamysł gry. Nie mówię o wykonaniu. Po prostu jakiś automatyzm, jakieś schematy. U Niego nie ma kompletnie żadnych efektów. Żadnego stempla. To wygląda jak WF w moich czasach: macie tu piłę i zejdźcie mi z oczu - przez następne 45 minut się nie znamy. Drużyna owszem, zagrała ofiarnie. Przeiebali, ale się nie położyli. Chwalić nie ma za co. Ale jobów ciskał w nich nie będę. Jednak On, jest zbędnym elementem w tym cyrku. Pytanie nie brzmi czy Go wypiedrolić, tylko czy zrobić to teraz, czy po sezonie. Niby nie zmienia się konia w trakcie wyścigu. Ale co zrobić gdy się okazało, że koń jest ślepy? Jak był przykładowy Czesław, to patrzyć na grę się nie dało. Ale przynajmniej było wiadomo, że mordujemy futbol z rozmysłem. U Niego nic nie wiadomo. Każdy mecz to komora maszyny losującej została zwolniona, i za chwilę się przekonamy w co dziś gramy. Zaczynam rozumieć dlaczego Go pogonili z tymi, faktycznie niezłymi na papierze, osiągami. Jeśli to był podobny jak u nas pragmatyzm, to nie jestem zdziwiony. Wspomniałem tu Czesława, ale wg mnie bliżej Mu do Rumaka. Też miał osiągi.
fan emigrant

fan emigrant

(23641/24000) 18.04.2026 23:55
Gonić ich w pizdu na czele grosickim
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 19.04.2026 00:04
A jeszcze dodam od siebie coś. Rocznica, Święto, Wydarzenie, A Ty AH w dresie z biedronki, jak Luj! Poszukaj w gwarze szczecińskiej, co to oznacza! Wstyd!
Masta

Masta

(77726/96000) 19.04.2026 00:09
@El Profesor Ale sorry o co Ci chodzi? Nikt nie zwalnia trenera (o ile go zwolnią) za dzisiejszy mecz tylko za całokształt i to co zbudował przez 19 kolejek w których nas prowadził, czyli co zbudował? chyba nic, bo nic nie widzę. A co do dzisiejszego meczu, większość spodziewała się porażki, ale nie tak, że wyglądaliśmy przy Lechu jakby to była jakaś drużyna z Bundesligi, podczas gdy wiele razy przegrywali w tym sezonie z podobnymi drużynami co my.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 19.04.2026 00:14
Kolendowicz wraca z urlopu? Kontrakt ma wciąż ważny. Bo kto inny przyjdzie w to szambo?
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 19.04.2026 00:15
@Masta O jakąś kulturę działania mi chodzi. Po pierwsze, zważ, że naprawdę niewielu wierzyło, że nie przegramy. Ta przegrana była oczywista i wkomponowana w plan. Sam marzyłem o zwycięstwie na Rocznicę, no ale cudów nie było. Niektórzy pesymiści nastawiali się na 0:5. Po drugie, nie wiem, czy zwolnią Trenera, ale takie zagrywki, jak brak Trenera na oficjalnej konferencji, to o czym świadczą? To jest jakiś żart! To jest niepoważne i dziwne z perspektywy tego , co idzie w świat. Tak się po prostu nie robi! Mogą sobie go opierdzielać do rana, ale PO konferencji prasowej!
Masta

Masta

(77726/96000) 19.04.2026 00:19
@El Profesor No ale ja się zgadzam, że to, że nie odbyła się konferencja jest nieprofesjonalne no i po prostu słabe.
k0r

k0r

(77991/96000) 19.04.2026 00:19
@El Profesor Amen.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 19.04.2026 00:21
"sztab szkoleniowy wciąż rozmawia z zarządem za zamkniętymi drzwiami. Piłkarze opuszczają szatnie, ale nie są skorzy do rozmów" Zarząd: https://i.postimg.cc/R04FWMDN/image-(9).jpg
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 19.04.2026 00:26
przecież tutaj nie było NIC, ani taktyki, pomysłu... i ten Gosicki, już mnie wkur.. za co ona ma ten kontrakt?! ten chłop zapomniał nagle jak się gra!!! kapitan kur... jego mać...
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 19.04.2026 00:30
to nie jest jego miejsce sry... nie z takim mentalem... gonić tego pozoranta jeszcze w tym sezonie
Desaix

Desaix

(8593/9600) 19.04.2026 00:32
Farmazon zebrania organizuje, do tej pory wystarczyło ponapinać się w mediach społecznościowych. I co niby przyniesie takie spotkanie skoro od listopada Titanic nabierał wody a orkiestra w postaci prezesa i zarządu grała koncert udając ślepych. Sport wymaga działania a nie wiecznego ogrywania kabaretu i pokazówek.
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 19.04.2026 00:34
Czyżby dymisja? Czasem lepiej późno niż wcale. A teraz Vahid , leć razem z po kwiaty i dobrą łychę dla Kolendy i sprowadzaj go z powrotem bo serio nikt inny tego nie ogarnie w tak krótkim czasie.Na eksperymenty był czas miesiąc temu. Z Keslerem też się rozstań. Możecie być kumplami, ale nie róbcie biznesów . I odpocznij od Xa bo rujnujesz ludziom zdrowie tymi wypocinami. Może i chciałeś dobrze, ale niszczysz ten klub i to piękne miasto -wspaniałych ludzi.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 19.04.2026 00:46
"sztab szkoleniowy wciąż rozmawia z zarządem za zamkniętymi drzwiami. Piłkarze opuszczają szatnie, ale nie są skorzy do rozmów" Zarząd: ???? ???? ???? ???? ????
pawel

pawel

(64050/72000) 19.04.2026 00:49
Alex sie zezloscil, ze Tomasz nie potrafi z najlepsza kadra wszechczasow walczyc o top2!! Slusznie boss!! Wreszcie!!! Tys nieomylnym jak w niegdys w Kavali... Moim zdaniem powinienes teraz wygnac niewiernego Tomasza a zatrudnic jako trenera kaszTana. On prawica Twoja jest wszakze i sila w nim drzemie nieludzka. Ave Habibi ????????????????
Mermann

Mermann

(29228/36000) 19.04.2026 00:55
Misiek1948 Jeśli TT poleci to z automatu z całym sztabem innej opcji sensowej nie widzę i nie ma.....ok do końca sezonu ewentualnie sztab może zostać biorąc pod uwagę sytuacje ale potem OUT taaa Kolenda ogarnie????‍♂️....tak jak początek tego sezonu "ogarnął" zresztą On musiałby wyrazić chęć powrotu a wątpię czy by się zdecydował na taki ruch Nikt poważny nie przyjdzie na 5 kolejek przed końcem i pewnie zakręcimy się koło asystentów albo Stolarczyka
pawel

pawel

(64050/72000) 19.04.2026 00:56
Brawo Boss!!!!!!!!!
Glenmore123

Glenmore123

(496/600) 19.04.2026 01:07
Ja nie wiem czy ten klub może być jeszcze bardziej skompromitowany? Mam 90% pewność że to był ostatni mecz TT u nas. Kompletny brak logiki. Jeszcze do niedawana murem za trenerem. Teraz nagle cyrk bo nie wychodzi na konfe bo spotkanie z zarządem się przedłuża. Taki wstyd na urodziny klubu. Ta parodia footballu serwowana przez te wkłady do koszulek i trenera parodystę nie trwa kur** od 2 kolejek tylko od końcówki zeszłego roku. A ta runda jest kwintesencją tej beznadziei. Nie bronię Thomasa ale teraz gdy jesteśmy w dupie i potrzebujemy znowu punktów w krakowie ci debile beda prawdopodobnie roszady na ławce robić i znowu tydzień z trenowania w dupe i znowu cholera wie co dalej. A już tego jego brak na konferencji- szczyt braku kultury.
TritumX

TritumX

(21096/24000) 19.04.2026 01:09
Mozna krytykowac trenera ale uwierzcie, z tym nedznym materialem ludzkim nasprowadzanym przez tych amatorow w zarzadzie to nie osiagnalby niczego zaden trener w Ekstraklasie. Zaden. Jakkolwiek ich nie ustawisz to i tak bedzie syf, jak masz wybor w napadzie miedzy Angielskim i Cuiciem, na skrzydle 38 letnie echo przeszlosci bez formy a w pomocy nie masz wyjscia tylko grac promowanym na sile 16 letnim chlopcem to jak ma byc dobrze? Wynik w ogole nie odzwoerciedla gry i tego co dzialo sie na boisku a to frajerstwo powino sie cieszyc ze nie wylapalo czworki albo piatki bo Lech na ich szczescie widzac ze nie ma nawet podstawowego zagrozenia zaczal sciagac kluczowych graczy od 60 minuty... Mial byc sezon przejsciowy a nie zbudowalismy nic i jestesmy w punkcie wyjscia. W sumie to w jakim punkcie wyjscia, zrobilismy dobre 3 kroki wstecz w rozwoju i zaoralismy wszystko co funkcjonowalo. Wszyscy won, od zarzadu rozpoczynajac, przez sztab, na 80% wiezy Babel konczac.
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 19.04.2026 01:11
Ilość kretynów na tym świecie mnie przeraża, gdzie byliśmy rok temu w tabeli a gdzie teraz? Nie załapaliśmy się do pucharów. Wystarczyło tego nie rozwalać i z taką średnią punktową jak w ostanich latach po tylu kolejakch bylibyśmy w czubie. Jakby Mroczek sprzedał Kulurisa i Przyborka też byśmy mieli 30 mln zaległości mniej, ale może w zamian za tą zgraję przyszliby jacyś ambitni zawodnicy. Broni się tylko Mukairu, kilka przebłysków formy miał Pozo. Koniec. Katastrofa. Nawet 17 latkowie z tej rzekomo skorumpowanej akademii z rzekomo promowanymi po znajomościach chłopcami grają lepiej niż te wynalazki. W tej drużynie nie ma ani grama ambicji, odwagi, woli walki. Brwobossy jesteście żałosnymi nieudacznikami. Spadać do rowa, wiecie czyjego. Tam jest wasze miejce. Tam jest wasz dom. Miejsca tam dużo starczy dla was wszystkich. Bo istniejecie tylko w necie.Nikt kogo spotykam ma stadionie. Nikt z kim rozmawiam o Pogoni nie kupuje tego typa. Czasem się zastanawiam czu nie jesteście wytworem sztucznej inteligencji, ale nie to niemożliwe, AI nie stworzyłoby czegoś tak żalośnie niedorzecznego.
Zbyszek

Zbyszek

(5526/6400) 19.04.2026 01:23
TT zawalil ze skladem , to ze druzyna gra slabo I Grosik to jego wina I jego czeste zmiany w ustawieniach robia chaos w druzynie, ilez tak mozna, pewnie Grzegorczyk dogra do konca sezonu I jakos utrzyma druzyne w lidze. Tak powinni zaczac mecz z cracovia : Coja Acosta Lancar Szalai Borges ( Koutris) Ulvestad Bieganski Agger. Ława Grosik Mukairu (Greenwood)
marek9636

marek9636

(107057) 19.04.2026 01:27
@Misiek1948 no tak wystarczyło nie rozwalać. Teraz tylko nie ma gościa, który zdobył tylko 28 goli w zeszłym sezonie. Grosicki nie ma całkiem formy Koutri, Leo to cienie samych siebie . Z pierwszej jedynastki odszedł tylko Kurzawa z Niecieczy, Gambo i Kulu. Klub, był w plecy co sezon 10 milionów zł. Wystarczyło tylko nie rozwalać tej machiny. I co ci takiego wielkiego rozwalili. Gdyby nie Kulu sezon temu miałbyś to samo, przypudrowane napastnikiem w topowej formie.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 19.04.2026 01:59
Misiek1948 Kolenda to ogarnie? co już zapomniałeś jak Kolenda to ogarnął w tym sezonie??? Taką krótką pamięć masz ? tylko mi nie mów i nie przytaczaj że byli kilka miejsc wyżej niż teraz gdy zwalniali Kolendę już nie wspominając o pucharach Zresztą jak już to z Kolendą wtedy powinni cały sztab zwolnic bo ten sztab to się tak buja i żadnej odpowiedzialności chowając się za 1 trenerem i udając że ich nie ma jak nie idzie....
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 19.04.2026 02:15
Czyżby zmiany w Klubie??? Ktoś wreszcie zauważył, że TT to niewypał!!! OBY!!
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 19.04.2026 03:40
Poyebana akcja jakaś. Pogoń dzisiaj przegrała, bo miała zdecydowanie mniej jakości, a i tak niewiele brakowało, by zremisowali. Jakiekolwiek nerwowe ruchy obecnie mogą Pogoni tylko zaszkodzić. Niestety wygląda na to, że takie są wykonywane.
Giermko

Giermko

(5251/6400) 19.04.2026 06:18
A miało być tak pięknie a . . . . . . wyszło jak zawsze . . . . ekstraKLAPA .
mav2002

mav2002

(9338/9600) 19.04.2026 07:54
Szkoda że Pogoń nie zagrała od początku tak jak ostatnie 10 minut...
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 19.04.2026 08:10
Hahahahahaha
Big Lebovski

Big Lebovski

(123/200) 19.04.2026 09:37
Myślę że błąd z Thomasbergiem był taki że przyszedł tu sam bez swojego sztabu trenerskiego a do tego była to jego pierwsza praca za granicą.... Jakikolwiek trener tutaj nie przyjdzie musi przyjść ze swoimi ludźmi,musi mieć do nich zaufanie a nie dostawać wspolpracowników z przydziału....
1962

1962

(62489/72000) 19.04.2026 09:43
Jeśli piłkarze nie chcą trenować pod wodzą jakiegos trenera to co robią? Sabotują mecz, bo właściciel ich nie zwolni, a trenera tak. Alex powinien wypijerdolic TT już po meczu z Legią, może wczorajszy mecz wyglądałby inaczej, a wynik korzystny dla nas.
1962

1962

(62489/72000) 19.04.2026 09:46
Sytuacja w tabeli jest zła, ale nie tragiczna. Zespoły za nami też przegrywają mecze. Myślę. że wystarczą nam 3-4 punkty do pewnego utrzymania się, co nie znaczy że jest się z czego cieszyć. Kolejny sezon do doopy
Tomi87

Tomi87

(3072/3200) 19.04.2026 10:55
Przez ostatnie 10min to ten je...ny bułgar leżing uprawiał
El Poyo Loco

El Poyo Loco

(10207/12000) 19.04.2026 12:40
Z tej mąki już chleba nie będzie...
mark

mark

(124595) 19.04.2026 17:04
Że nie posłali żadnego zastepce?to już całkowite olanie wszystkich