preloader
Przejdź do głównej treści
870500deab55c23fe657902480bebe95cc008b

870500deab55c23fe657902480bebe95cc008b

Koutris: Chciałbym zostać w Szczecinie

- Wiedzieliśmy jak ważny jest ten mecz, ale mieliśmy jeden cel, aby przyjechać tu i zgarnąć trzy punkty. Z taką myślą i nastawieniem trenowaliśmy cały tydzień. Liczyło się tylko to, aby przyjechać tu i zgarnąć pełną pulę. Myślę, że rozegraliśmy dobry mecz z rywalem, który grał trochę inaczej niż inni. Dobrze zarządzaliśmy meczem, mogliśmy zapewnić sobie wygraną nawet wcześniej. Na koniec najważniejsze jest jednak, że wygraliśmy, że zdobyliśmy trzy punkty i zostajemy w lidze. My jesteśmy jednak Pogoń Szczecin i dla nas utrzymanie nie powinno być głównym celem. Sezon ułożył się jednak tak, że musieliśmy o to walczyć. Cieszymy się, że ten sezon powoli kończy się z utrzymaniem - mówił Koutris zaraz po meczu.

Piłkarze Pogoni Szczecin mogli liczyć w piątek na ogromne wsparcie dużej grupy kibiców Dumy Pomorza, którzy wypełnili sektor gości na stadionie Miedziowych.

- Wiemy, że nasi kibice to nasza największa siła i nasze największe wsparcie. Zawsze możemy na nich liczyć. Cieszymy się, że nasi kibice przybyli tu w takiej ilości i nas dopingowali. Najważniejsze, że na koniec mogli cieszyć się z naszej wygranej i teraz mogą z uśmiechem wracać do domu. To samo zadanie musimy wykonać w kolejną sobotę na naszym stadionie, aby dobrze zakończyć te rozgrywki - mówi dalej lewy obrońca.

Koutris to jeden z tych piłkarzy, których przyszłość w Pogoni wciąż nie jest pewna. On sam zapewnia jednak, że chciałby zostać w Szczecinie.

- Nie mogę odpowiedzieć konkretnie na pytanie o kontrakcie, bo dalej nie wiem jak się to potoczy. Wszystko może wydarzyć się w nadchodzących dniach. Mam nadzieję, że bez różnicy na rozstrzygnięcie, wydarzy się to szybko, bo tylko to będzie dobre dla obu stron. Chciałbym tu zostać. Spędziłem tu do tej pory 3,5 roku. Dobrze czujemy się tu z rodziną, dobrze nam się żyje w Szczecinie, a mi dobrze gra się w Pogoni. Potrzebna jest chęć dwóch stron i zobaczymy co przyniosą najbliższe dni - dodał.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4931

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (28)

oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 15.05.2026 21:26
Ale my niechcemy jeśli mamy się rozwijać.Bay bay bez żalu.
mark

mark

(124595) 15.05.2026 21:27
Jestem za !
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 21:28
Jak tam Kutra zostawiamy ?Jak się czuje dobrze i sam deklaruje chęci to może by się przydał Kontuzje na wielu pizycjach w tym sezonue pokazały że kadra musi być duża A i doświadczeni zawodnicy też Nie będxiemy przecież na każdy sezon zmieniać 11 stki Moim zdaniem podpisać powinni na nst rok Chociażby w charakterze zmiennika
szaman5

szaman5

(10887/12000) 15.05.2026 21:29
@oblabla4 idiotą jesteś
Atmofrag

Atmofrag

(6880/9600) 15.05.2026 21:32
niestety gość robił już tyle błędów + przegraliśmy przez niego ważne mecze wiec czas się pożegnać
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 21:35
W tym wypadku hmm. Ciężko jednoznacznie powoedzieć. Bezdyskusyjnie Mendy out. Drogi, chofowity, nie daje realnych liczb i nie potrzebnie tylko motywuje rywali by pokonać mistrza świata. Borges mnie zawiódł. Ali zaskoczył- pozytywnie w ostatnich meczach. Linus widać, że potrzebuje czasu po kontuzji. Argumentem za pozostaniem w klubie Koutrisa to .... Keramitsis. Po prostu dobrze jest mieć rodaka w drużynie. A Kermit mimo iż popełnia dużo błędów to bezdusyjnie się rozwija i lepiej by trzymał się dojrzałego rodaka niż tych niewypałowych rozrywkowiczów. Potrzebujemy wzmocnień obrony i wahadeł. Więc jeśli nie ma szans na zakontraktowanie lepszego Greka do naszej wieży babel, to zostawmy Koutrisa na zasadzie 1+ 1 z opcją przedłużenia po stronie klubu.
Pogodniak77

Pogodniak77

(5654/6400) 15.05.2026 21:36
I takich potrzeba zawodników co utozsamiaja sie z miejscem i drużyna a nie wyrobnikow, ja jestem za zostaniem. Koutris obok Walqvista , Ulve grał w miarę równy sezon moze nie na 5 z plusem ale mocna 4 bym mu wystawił. Napewno trochę brakuje mu cm czasami we własnym polu karnym ale to zawodnik który nie boi sie podawać piłkę do przodu, dośrodkowac. To nie typ zawodnika ja Szalai gdzie 80 proc wycofuje piłek do bramkarza gra zachowawczo do boku.
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 15.05.2026 21:37
Jest chętny, ambitny. Zostawmy Go.
mark

mark

(124595) 15.05.2026 21:42
Tak jak nigdy nie przepadalem za Mendy tak dzis pokazal pare fajnych pilek! W sumie dobry zawodnik na 15 min,tez cos ???? Za to Grosicki totalne dno,moze na normalne 5 min jeszcze wystarczy animuszu..
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 15.05.2026 21:45
Szaman 5 Ty za to cweelem
Landsberg

Landsberg

(94008/96000) 15.05.2026 21:52
Musisz zostać na 1+1 rok. W szatni potrzebni są gracze z tożsamością nawet gdybyś miał być żelaznym rezerwowym to jesteś tu potrzebny na przyszły sezon. Do widzenia Greenwood , Angielski , Juwara , Smoliński , Kamiński , Lonczar Do przemyślenia Cojo i Borgers
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 15.05.2026 21:52
Jako rezerwowy może zostać.
Landsberg

Landsberg

(94008/96000) 15.05.2026 21:58
Szalai zjechał strasznie z formą ze swego prajmu dlatego w bundeslidze tylko dwa mecze i wypozyczenie , Tam juz nie pogra. To drwal na 3/4 ligi wybitny , Z dobrymi rywalami wkręcany w murawę ale na ekstraklasę wystarczy . Jesli dobrze się czuje po tym pół roku i zejdzie z oczekiwań to może grać
Mermann

Mermann

(29228/36000) 15.05.2026 22:03
Jeżeli chcemy grać o coś więcej niż to co w tym sezonie to dajmy sobie z nim spokój i ściągnijmy lepszego lewego obrońcę który przede wszystkim umie bronić, kryć i ustawiać się w defensywie Dzięki za te lata Kutris ale jestem na NIE bez urazy;)
Mermann

Mermann

(29228/36000) 15.05.2026 22:06
Landsberg Szalai ma ważną umowę z Hoffenheim wiec to z nimi musimy gadać jak coś
mario.nowy

mario.nowy

(18232/24000) 15.05.2026 22:25
Chcesz zostać to przestañ podawać do tyłu ciągle grasz 1 na trzy mecze dobrze
kibol

kibol

(44374/48000) 15.05.2026 22:38
Ten sezon miał w sowim wydaniu najsłabszy ,ale cała drużyna grała poniżej oczekiwań , może na tle lepszych wróci do swojej formy. Ja bym go zostawił. Tym bardziej że mu zależy to i pewnie jeszcze trochę zdrowia zostawi na boisku
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 15.05.2026 22:44
Z Leo jest taki problem, że chociaż bardzo go lubię to mam wrażenie, że w tym sezonie bardzo mało dawał Pogoni na boisku ;/ najlepsze połączenie miał z Kulu bez niego jego gra wygląda słabo niestety ;/
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 15.05.2026 23:05
Za dużo transferów żeby znów nie było. Zostawić go na 1+1
lero

lero

(74629/96000) 15.05.2026 23:53
Przedłużyć kontrakt. Leo jest zaaklimatyzowany w Szczecinie i w klubie. Miał gorszy sezon to fakt ale nie on sam a cała drużyna. Jak zostanie podniesiona jakość zespołu, to on też go podniesie i będzie na poziomie na jakim grał w poprzednich sezonach.
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42698/48000) 15.05.2026 23:58
Leo , fajnie byloby ciebie miec tu dluzej w Szczecinie, jesli tak dobrze sie tu czujesz, ale musisz dawac wiecej i byc lepszy. Powodzenia!
Carrlito

Carrlito

(2865/3200) 16.05.2026 01:41
Powinieneś zostać Leonardo. Portowcu jesteśmy z tobą i liczymy na ciebie ❤️‍????
darecki73

darecki73

(45944/48000) 16.05.2026 01:52
W tej chwili na lewej pomocy gra Ława. Ale to nie jest jego naturalna pozycja. Widziałbym tam właśnie Koutrisa. Grosik to już przeszłość, nie mamy tam naprawdę lewoskrzydłowego. Koutris by się tam nadawał.
malina79

malina79

(10917/12000) 16.05.2026 07:57
My potrzebujemy bardzo dobrego lewego obrońcy,żeby się rozwijać to musimy zrezygnować z kogoś koutris/ Borges. Za borgesem przemawia to że jeszcze zagra jako lewy środkowy obrońca ,ale ostatnie mecze pokazują że jest strasznie surowy.Nie wiadomo co z mendym bo minut napewno nie wybiegał.Trzeba czekać na decyzje dotyczące wzmocnień.Na pewno do pożegnania juwara,ndyie,Anglik, Karol angielski,loncar koniec umowy,Smoliński musi zmienić klimat,cojo jak znajdzie się kupiec
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 16.05.2026 09:45
Jeżeli Pogoń nie zamierza zrobić lepszego transferu wydaje się, że warto dać mu szansę. Mecz z Zagłębiem był chyba jednym z najlepszych w Jego wykonaniu w tym sezonie. Wyglądał lepiej niż Borges.
marcinnn

marcinnn

(44443/48000) 16.05.2026 10:17
Mendy wczoraj wszedł na kilka minut i pokazał ile poziomów jest nad Koutrisem kilkoma zagraniami. Leo fajny chłopak, ale już za słaby na Pogoń jeśli mamy o coś walczyć.
mygreg

mygreg

(980/1200) 16.05.2026 13:17
Oceniając tak czysto po ludzku, to na pewno sympatyczny gość, identyfikujący się z barwami klubowymi i zaangażowany na boisku. Natomiast tak czysto piłkarsko, trochę niski jak na obrońcę, z bojaźliwą manierą cofania się w pole karne przed atakującymi graczami przeciwnika. Jedna z najgorszych statystyk straconych goli w lidze jest niestety także jego udziałem. Mam wrażenie, że Leonardo lepiej czuje się w ofensywie, jak w defensywie, może okazałby się wartością dodaną grając wyżej
xander2013

xander2013

(4114/4800) 16.05.2026 13:37
Jeden z nielicznych, który wytrzymał presję Grosickiego. Pseudo kapitan spalił głowę choćby takiemu Macie i Kowalczykowi. Jak dla mnie Koutris powinien zostać.