preloader
Przejdź do głównej treści
870500d36a4199818cdad2c0814405d3b7b64c

870500d36a4199818cdad2c0814405d3b7b64c

Koutris: Decyzja o przyjściu do Pogoni była jedną z najlepszych w moim życiu

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że przygoda Leonardo Koutrisa w Pogoni Szczecin dobiega końca. Lewy obrońca w swoich kanałach social media opublikował wpis z podziękowaniem dla klubu, jego pracowników i kibiców. Pełna treść poniżej.


Drodzy Portowcy,

Trzy i pół roku temu przechodziłem przez najtrudniejszy okres, nie tylko w mojej karierze piłkarskiej, ale i w życiu. Wtedy dostałem ofertę od Pogoni. Początkowo byłem sceptyczny, ale dołączenie do tego klubu okazało się jedną z najlepszych decyzji w moim życiu.

Pogoń dała mi możliwość ponownego cieszenia się piłką nożną, poznania ludzi, którzy stali się dla mnie rodziną, a co najważniejsze, ponownego cieszenia się życiem.

Chcę podziękować ludziom, którzy we mnie wierzyli, zaufali mi i sprawili, że stałem się częścią tego klubu. Wiedzą doskonale, kim są.

Ogromne podziękowania dla wszystkich trenerów, z którymi miałem do czynienia przez te lata. Dziękuję za zaufanie, stawianie mi wyzwań i pomaganie mi w rozwoju zarówno jako zawodnikowi, jak i jako człowiekowi.

Wszystkim fizjoterapeutom i personelowi medycznemu dziękuję za to, że zawsze byli przy mnie i pomagali mi być zawsze dostępnym.

A wszystkim pracownikom i wszystkim pracującym za kulisami klubu, dziękuję za wszystko, co robicie każdego dnia. Jesteście niewidzialnymi bohaterami tego klubu.

Do wszystkich moich kolegów z drużyny, dziękuję Wam z całego serca za to, że sprawiliście, że poczułem się ważny, że ​​od pierwszego dnia czułem się jak w domu, a co najważniejsze, że pozwoliliście mi być sobą. Osoba, którą widzieliście przez te wszystkie lata w szatni i na boisku, to Leo.

I na koniec, szczególne podziękowania dla Was, Portowcy. Jesteście sercem i duszą tego klubu. Dziękuję, że zawsze byliście, bez względu na to, gdzie graliśmy, w dobrych i złych chwilach. Dziękuję, że zawsze mnie wspieraliście. To znaczyło dla mnie wszystko.

Wyjeżdżam z wysoko uniesioną głową, wiedząc, że dałem temu klubowi wszystko, co miałam, całe serce, całą swoją pasję i wszystko, co mogłem jako osoba.

Jestem niezmiernie dumny, że ​​byłem częścią Waszej historii i dumny, że ​​mogę nazywać Szczecin moim domem.

Na zawsze będziecie mieli we mnie dożywotniego kibica.

Kocham Was wszystkich i będę za Wami tęsknić.

Pozdrawiam,
Leo

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6027

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (24)

kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 22.06.2026 23:27
LK ... różnie bywało.Raz było lepiej,raz gorzej,ale dzięki za grę w Pogoni.Jesteś normalny i fajny człowiek.Nigdy nie było z Tobą żadnych problemów pozaboiskowych.Powodzenia w dalszej karierze.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 22.06.2026 23:27
Dziękujemy i powodzenia
sektor4

sektor4

(15954/18000) 22.06.2026 23:28
Szacunek
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 22.06.2026 23:34
Dzięki za oddane serducho dla Pogoni, powodzenia w dalszej karierze Leo
bigulon

bigulon

(1358/1600) 22.06.2026 23:44
Kurcze mi szkoda Leo, że odchodzisz bo ambitny z Ciebie gość. Trochę ostatnio z formą był problem ale szacunek za te wszystkie lata. Pozdrawiam i życzę powodzenia i sukcesów sportowych.
kibol

kibol

(44373/48000) 22.06.2026 23:46
No powiem szczerze ,że kupiłeś Mnie swoją grą i serduchem. Za to można ciebie nazwać PORTOWCEM. Ten sezon już miałeś przeciętny ,ale wcześniej TOP ligi ,razem z Grosikiem robiliście robotę , między innymi przez ciebie Grosik został dwa razy ligowcem roku. Oglądanie ciebie było przyjemnością .Dziękuję i powodzenia LEO :)
K.O.

K.O.

(14268/18000) 22.06.2026 23:47
Dzięki za te lata w Pogoni. Szacunek Leo. Powodzenia.
LeoSz-ek

LeoSz-ek

(12916/18000) 22.06.2026 23:54
Równy z Ciebie gość Leo! Dziękujemy za lata spędzone w Pogoni i każdy mecz. Powodzenia w dalszej karierze i życiu prywatnym!
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 22.06.2026 23:56
Szkoda że nie udało się temu chłopakowi przejść do wiecznośći jako zdobywca wazonu PP Miał dwie szanse zapisać się złotymi zgłoskami w historii naszego Klubu Ale i tak zapamiętany chyba długo zostanie w naszej pamięci Zobaczymy jakiego wirażke na tą pozycję w zamian Kasztan sprowadzi ale coś czuje że będzie to jak zwykle "Zardzewiały do odrdzewienia "brylant
dariuszbarton

dariuszbarton

(1397/1600) 23.06.2026 00:00
Nie wiem czyja to decyzja żeby się pożegnać z Leo ale dla mnie jako kibica byłeś prawdziwym Portowcem gryzłeś trawę i często odwalałeś czarną robotę za naszego gwiazdora , powodzenia w innym klubie.
k0r

k0r

(77993/96000) 23.06.2026 00:07
Początek miałeś bardzo dobry... Ale miałeś nieszczęście trafić na czasy Legendy, na swojej flance. Mimo to powinineś zostać - solidny lewy. Jednak obecną politykę klubu trudno skumać. Dzięki za wszystko. Oby Ci się wiodło.
pawel

pawel

(64061/72000) 23.06.2026 00:12
Jeden z tych co gryza trawe wiec i ciezko bylo go nie lubic. Jakbym mial wybierac czy zostawic jego czy usmiechnietego mezczyzne z brzuszkiem to wybralbym Leo bo wiem, ze co sobota bedzie w skladzie a jego pomeczowa ocena bedzie 6 lub 7 z 10. Jednym slowem solidny walczak. Dzieki za gre I walke. Szkoda, ze nie podnieslismy razem pucharu. Powodzenia.
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 23.06.2026 00:18
Pięknie napisane. Dzięki za wszystko.
marcinnn

marcinnn

(44436/48000) 23.06.2026 00:25
Pomimo, że pod koniec nie prezentował już poziomu, którego Pogoń potrzebuje, to był naprawdę świetny pobyt w klubie. Na samym początku miałem wrażenie, że oglądam zawodnika z innego piłkarskiego świata i tak będę go pamiętał. Zawsze dostępny do gry i zawsze z całym serduchem na boisko. Wszystkiego dobrego Leo. Oby Ci się dalej wiodło jeszcze lepiej niż w Pogoni.
mark

mark

(124595) 23.06.2026 00:42
Jakby gdzies w przyszlosci mialoby cos mu nie wyjsc to zawsze moze wrocic do Szczecina a konkretnie do Swit Skolwin Szczecin,Powodzenia!
Gigi

Gigi

(9284/9600) 23.06.2026 01:28
Zabrakło oficjalnego pożegnania, przy pełnym stadionie! Kutris to prawdziwy Portowiec, zostawił mnóstwo serca dla tego klubu. Miewał lepsze i gorsze mecze, ale nie można mu odmówić zaangażowania.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 23.06.2026 02:51
Dzięki Leo. Czasem zawodziłeś, zwłaszcza kryciem na radar i unikanie walki o górne piłki, ale miałeś serce do gry w Pogoni i .., Grosika na skrzydle, który nie wracał i Cię nie asekurował. Uważam, że sprawdziłbyś się na boku pomocy. Powodzenia w dalszej karierze.
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 23.06.2026 03:13
Leo ująłeś mnie tym wpisem!!! Jak dla mnie Jesteś prawdziwym Portowcem!! Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów sportowych !!
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 23.06.2026 03:18
miło to słyszeć , no to powodzenia!
Kristofer Moltisanti

Kristofer Moltisanti

(29353/36000) 23.06.2026 08:05
Serducho do gry miał, ale żeby po tylu latach zdanie po polsku sklecić - to już go przerosło.
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 23.06.2026 09:05
@kristofer Nie oglądałeś kiedyś takiego wideo o portowcach-poliglotach? Leo mówi w różnych językach a na pytanie czy po polsku powiedział dobrą polszczyzną że dobrze to nie. W sumie trudny język i bez znaczenia w piłce i w szatni w Szczecinie.
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 23.06.2026 09:17
Kesler Out!!
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 23.06.2026 09:37
zapisales sie bardzo pozytywnie powodzenia w dalszej karierze
Transfer

Transfer

(33007/36000) 23.06.2026 16:38
mimo że nie zawsze dobrze bronił i trochę z jego strony wpadło, to zdecydowanie więcej było pozytywów w jego grze i tak po ludzku trudno go nie lubić - zawsze z energią i zaangażowaniem, będzie się go (mimo przegranych dwóch finałów PP) dobrze wspominało Trzymaj się!