preloader
Przejdź do głównej treści
870500cb7faeef6f9edfd4945f91c44e910571

870500cb7faeef6f9edfd4945f91c44e910571

Koutris nie zostanie w Pogoni? Dostaje oferty z innych klubów

Leonardo Koutris otrzymał od Pogoni Szczecin ofertę nowej umowy. Zdaniem mediów w Grecji była ona pod względem finansowym niższa od tej kończącej się, a na takie warunki zawodnik ma nie chcieć przystać. Zdaniem sport-fm.gr piłkarz czeka na rozwój sytuacji i rozpatruje spływające oferty.

Te mają pojawiać się z kilku krajów, między innymi z Polski, Grecji i Cypru. Inny z serwisów informuje dodatkowo, że najkonkretniejsza oferta ma pochodzić z Appolonu Limassol, czyli trzeciej drużyny zakończonego niedawno sezonu na Cyprze.

Umowa Koutrisa z Pogonią Szczecin wygasa 30 czerwca. 30-letni dziś piłkarz reprezentował barwy Dumy Pomorza od stycznia 2023 roku. Od tamtej pory rozegrał dla Pogoni 133 mecze w których strzelił cztery gole i zanotował dwanaście asyst.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 13522

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (31)

tomjon

tomjon

(379/400) 10.06.2026 18:51
Słabo to zaczyna wyglądać...
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 10.06.2026 18:58
Znalazło by się kilku innych do odejścia. Generalnie konkretów w sprawie in/out jak na lekarstwo niestety.
kredens

kredens

(47307/48000) 10.06.2026 18:59
@tomjon wierze, ze na jego pozycje szukany jest zawonik przynajmniej od maja, zatem nie bylbym taki zle nastawiony.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 10.06.2026 19:01
Akurat jego czas dobiegł końca, podobnie jak Loncara czy Borgesa. Problem czy szukamy odpowiednio jakosciowe alternatywy na ich miejsce
marek9636

marek9636

(107074) 10.06.2026 19:03
Obrona jest u nas od dawna do zmiany + mniej Grochana boisku bo nie pomaga w obronie czym przysparza kłopotów lewym obrońcom.
ingin

ingin

(4542/4800) 10.06.2026 19:05
Na lewą stronę on albo Mendy, tak to wygląda, więc musi klub jednego z nich zakontraktować, chyba, że mają kogoś lepszego na celowniku. Osobiście wolę francuza, gdyż z lewej strony za dużo było wrzutek, krycie na radar i straconych goli, oczywiście Penny nie pomagał, ale faktem jest to najsłabsza część obrony
Matul

Matul

(4442/4800) 10.06.2026 19:11
@kredens może i szukany ale pewnie jeszcze nie znaleziony jak np trener przygotowania fiz :)
lero

lero

(74626/96000) 10.06.2026 19:13
Jego obecny poziom to max zmiennik z ławki, więc skoro obniżył jakość to i z wynagrodzenia wypada zejść a jak nie to trudno. Jego decyzja. Musimy podnieść jakość obrony na lewej flance i na środku a nie dalej mieć powtórkę z rozrywki.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 10.06.2026 19:21
Bracia i siostry po szalu, dawno mnie tutaj nie było, dużo złego się wydarzyło, byłem bardzo chory, znowu uciekłem przed kostuchą, muszę teraz dojść do siebie, przejść rehabilitację i nabrać ciała. Dziękuję, że mnie karmią swoimi obiadami Witkowi i Pawłowi. Niestety komornik napiera, pogoniłem go, straszy sądem, zalegam z opłatami na ponad 5 tysięcy. Proszę Was o wsparcie finansowe na konto,bądź zrzutkę, , a jeśli ktoś ma jakiś sprawny, stary laptop i może mi sprezentować, bo mój się spalił, to będę niezmiernie wdzięczny, bo piszę ze starego tabletu, który juz ledwo zipie. Dziękuję za wszystko. Życzę dobrej nocy. Pozdrawiam. R69 https://zrzutka.pl/rs63f5/
s23ryf

s23ryf

(743/800) 10.06.2026 19:25
Chyba rok temu pisałem tu, że nowy właściciel robi porządki i w ciagu 2 lat wymieni całą kadrę, sztab szkoleniowy i wszystkich pracujących w pozostałych działach pozasportowych. I słusznie, bo trzeba się pozbyć tych, ktorzy przyczynili się do przegranych w finale 2 maja ( i to dwukrotnie) a także oczyścic wszystkich kolesi po nestorze przedsiębiorczości. Wtedy bylem pełen optymizmu i nadziei nie wiedzialem jeszcze, że za sterami klubu stanęli jeszcze więksi piłkarscy analfabeci niż dotychczas, chociaż dostawałem takie sygnały. Po pełnym roku zarządzania klubu przez duet Alex i Tan muszę przyznać, że ich działania pod względem sportowym są wykonywane po omacku bez znajomości rynku piłkarskiego a dodatkowo brakuje obu Panom empatii a ich głównym narzędziem jest kalkulacja fiansowa. Póki co wygląda na to, że kadrowo (sportowo i organizacyjnie) klub wygląda gorzej niż przed przejęciem. Sztab i gracze jesli są wymieniani to na gorszych albo przrpłaconych zawodników a drużyny młodzieżowe i żeńskie chylą sie ku rozkładowi.
kruger73

kruger73

(37754/48000) 10.06.2026 19:32
Na lewej stronie jest Mandy i Borges. Na pewno nie są gorszą opcją od Koutrisa. Dramatu nie będzie, a nawet myślę, że jak Francuz odzyska formę to może jeszcze błyszczeć w naszej ekstra. Borges też miał kilka fajnych meczy i jest dość uniwersalny bo może zagrać na środku. No i Koutris ma z nich najsłabsze warunki fizyczne.
marcinnn

marcinnn

(44436/48000) 10.06.2026 19:40
I dobrze, Thomasberg ma jakieś dziwne jego uwielbienie, a on wali tyle baboli że głowa mała. Ilość straconych bramek w jaką on był zamieszany to masakra. Jego obecność na boisku, to praktycznie gwarancja, że padnie bramka, z akcji, która zacznie się od rejonu Koutrisa. Czas mocniej zacząć stawiać na Mendyego do rotacji z Borgesem plus szukać jakiegoś Aliego na lewą stronę, gdyby z Borgesa trzeba było skorzystać na środku obrony lub przytrafiła się kontuzja. Ma zdrowie chłopak, bo jest zawsze dostępny, ale poziomem już nie dojeżdża.
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 10.06.2026 19:47
Prawie 4 lata w Pogoni 4 gole i 12 asyst, wiem to obrońca więc ma bronić . No to ile goli padło dla rywali przy jego współudziale ? Przyznaję , mam do niego słabość , zwyczajnie po ludzku go lubię ale zjechał z jakością strasznie. Jego rola to żelazny rezerwowy więc czy powinien zarabiać 100 tys? Nie sądzę , kwota 10 tys euro to sprawiedliwe wynagrodzenie , jak nie pasuje to jedź na Cypr , ciepło prawie cały rok i zarobisz a za twoją pensję można ogarnąć rasowego obrońcę z inklinacjami na wahadłowego i młodszego z już na pewno nie takiego co przegrał dwa Puchary rok po roku i medale MP
Black Wars

Black Wars

(4393/4800) 10.06.2026 20:22
Koutris był to dobry i trafiony transfer , który w ostatnim sezonie przygasł. Jako rezerwowy byłby ok ale pewnie chciałby więcej grać i tu chyba kończy się współpraca między klubem i Leonardo. Fajny z niego człowiek i piłkarz. Dzięki za włożony wkład dla Pogoni. Powodzenia w dalszej grze u nas lub w innym klubie.
tomkotvitza

tomkotvitza

(575/600) 10.06.2026 20:22
Tylko nie on. Naprawdę, mamy sporo słabszych grajków, których możemy, a nawet powinniśmy się pozbyć. Np „legendy “.
mirekmikesz

mirekmikesz

(250/300) 10.06.2026 20:25
Na pozycję Kutrisa jest Mendy i Borges. Myślę że Mendy jeszcze nie pokazał całego potencjału a na pewno jest większą wartością dla zespołu. Wysoki,waleczny,myślący na boisku,potrafiący zagrać ofensywnie. W zamian za Kutrisa dobry środkowy jak w sprawie Szalaia się nie dogadają. Szukać jeszcze Greka na atak. Reszta ok. Loncar,Kutris,Juwara,Angielski,Ndaye,Smoliński,Kamiński szukamy nowego klubu. Środek mamy Ulvestad,Greenwood,Mukairu,Ława,Pozo,Dziczek,Acosta,Biegański i młodzież. Wystarczy. Boki Agger,Grosik. W zastępstwie Mukairu,Greenwood i młodzież. Mamy jeszcze młodzież i też trzeba jej dawać szansę gry,ogrywać. Tu jest prawdziwa oszczędność jeżeli już bez straty dla jakości drużyny.
Matul

Matul

(4442/4800) 10.06.2026 20:45
Dla tych co piszą, że jest Mendy i Borges, too jest tylko Borges. Mendiemu też 30 czerwca kończy sie kontrakt, dostał ofertę przedłużenia ale chyba też nie jest skory do podpisu ;) więc zostajemy z 1 LO (:
Rilzu

Rilzu

(2014/2400) 10.06.2026 21:49
Dzięki Bogu bo jego strona jest jak sito. Jak coś tam kombinuje z przodu to w obronie robią go jak dzieci albo odpuszcza czesto.
realista!

realista!

(30372/36000) 10.06.2026 22:30
Vahid w niedawnym wywiadzie w Radiu Szczecin mówił, że Koutris chciałby kontraktu na 3 lata a klub proponuje mu 2-letnią umowę. I bardzo dobrze. Dać Koutrisowi kontrakt na 3 sezony to byłoby wtopa konkretna! Pożegnać go i szukać kogoś lepszego, przede wszystkim w defensywie
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 10.06.2026 22:52
Jezeli Alexa nie stać na przedłużenie umowy z Koutrisem to napewno na jego miejsce sprowadzi jakościowego zawodnika. Ta, jasne... Będą emocje w następnym sezonie. Wiecie o czym mowa...????
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 10.06.2026 23:04
nie jest warty podwyżki, nie pamiętam ile dokładnie zarabia ale wolę jednak Mendiego i Borgesa
Alchemik

Alchemik

(59769/72000) 10.06.2026 23:58
Moim zdaniem mimo wszystko nie żal będzie gdy odejdzie.. Za słaby fizycznie (szybkościowo) i popełniające w obronie Wiele bramek padło z Jego strony!! Dzięki Leo i powodzenia!!
Masta

Masta

(77726/96000) 11.06.2026 00:17
Leo może odejść ale tylko jak weźmiemy kogoś tańszego minimum na tym samym poziomie.
MalmoFF90

MalmoFF90

(156/200) 11.06.2026 07:11
Koniec kontraktu: Mendy, Kutris, Kaminski, Smolinski Out: Juwara, Holewinski, Greenwood, Ndiaye, Bieganski, Holewinski, Paryzek, Wojciechowski, In: Dziczek —> Aż mnie odbyt zaczyna boleć jak o tym myślę że Tan Kesler, Mariusz Mowlik i Vahid Hadi Taghi mają być kolejny raz odpowiedzialni za transfery. Będzie dramat, zobaczycie, bardzie dramat!
zenon

zenon

(35531/36000) 11.06.2026 08:05
Też mnie nie przekonuje jako obrońca. Raczej w ofensywie więcej z niego pożytku. Jednak czy mamy kogoś na jego miejsce choć na ciut lepszym poziomie. Rozumiem że to zawodnik z czasów dobrobytu więc z tłustym kontraktem i dlatego odchodzi.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 11.06.2026 09:02
Mendy jest lepszy od Koutrisa... na filmach sprzed 6 lat.
pikolo

pikolo

(48369/72000) 11.06.2026 10:50
Co Wy macie z tym Mendy'm? Facet wzbudza aplauz przy każdym kontakcie z piłką, którego nie zbaboli. Po każdym dłuższym lub szybszym jego biegu są obawy czy nie poprosi o zmianę z powodu kontuzji. Do tego zdarzyło mu się już otrzymać kare dyscyplinarną od trenera. On już nic więcej z siebie nie wyciśnie. Maskotka, atmosferić, zmiennik na ostatnie 30 minut jak Grosicki, ale nie gracz do podstawowego składu!!! O ile w ogóle zostanie.
Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 11.06.2026 11:25
Oooo nareszcie jakaś dobra wiadomość! Papa... czas się skończył tego Pana ... pograł, zagrał, zarobił i szerokości - życzymy zdrowia... Zwolnić pensję - ogarnąć nowego młodszego...
marcinnn

marcinnn

(44436/48000) 11.06.2026 11:54
No właśnie na X ćwierkają, że Mendy też nie podpisze. No to już słabo. Znowu będą budować obronę od podstaw.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 11.06.2026 12:36
Romano69 Co to znaczy że komornik straszy Cię sądem ? Przecież komornik działa tylko i wyłącznie poprzez prawomocny wyrok sądowy z tytułem egzekucyjnym i klauzulą wykonalności wiec jeśli nie było prawomocnego wyroku w sprawie długów to nie może to być komornik i masz na myśli chyba jakiegoś windykatora terenowego należności ale to nie jest komornik. Taka moja przyjacielska rada jeśli moge tak to ujać Dodaj więcej zdjęć aktualnych Twojego stanu zdrowia jeśli to nie problem tak aby jeszcze bardziej uwiarygodnić zbiórkę bo nie wszyscy musza Cię znać i kojarzyć tym bardziej w realu.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 11.06.2026 15:08
Sport zjazd formy, to nie jest obrońca a pół skrzydłowy. Wystawianie jego i legendy razem to autostrada dla przeciwnika. Bez żalu papa