preloader
Przejdź do głównej treści
8705004ecd0bee8672103d2edb65155e8b464a

8705004ecd0bee8672103d2edb65155e8b464a

Kto i gdzie będzie przygotowywał się do startu sezonu?

Latem dominowały obozy przygotowawcze w Polsce. To się zmienia i tym razem większa ilość klubów wybiera kierunki zagraniczne. Aż sześć klubów PKO BP Ekstraklasy, w tym Pogoń Szczecin, wyjedzie latem do Austrii. Oprócz Portowców są to Cracovia, Górnik, Jagiellonia, Widzew i Wieczysta.

Inny zagraniczny kierunek obiera Legia Warszawa, która część przygotowań spędzi w ośrodku Adidasa, czyli swojego partnera technicznego, w Niemczech.

OBOZY KLUBÓW ESA PRZED SEZONEM 2026/2027

Cracovia - Austria (Ampflwang im Hausruckwald)
GKS Katowice - Bielsko-Biała i Opalenica
Górnik Zabrze - Austria
Jagiellonia Białystok - Austria (Hopfgarten im Brixental)
Korona Kielce - Busko Zdrój
Lech Poznań - Wronki
Legia Warszawa - Niemcy (Herzogenaurach)
Motor Lublin - Kępa
Piast Gliwice - Opalenica
Pogoń Szczecin - Austria
Radomiak Radom - Warka
Raków Częstochowa - Arłamów i Holandia
Śląsk Wrocław - Trzebnica
Widzew Łódź - Austria (Bad Erlach)
Wieczysta Kraków - Austria (Krems an der Donau)
Wisła Kraków - Wola Chorzelowska
Wisła Płock - Opalenica
Zagłębie Lubin - Opalenica

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3699

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 14.06.2026 10:33
O widzę że Amica w odpowiednim miejscu.
1962

1962

(62482/72000) 14.06.2026 10:36
Czyli Lech będzie u siebie we Wronkach.
19DDD48

19DDD48

(235334) 14.06.2026 12:42
Tan bierz się do roboty I ściągaj przede wszystkim dwóch nowych stoperów. Tu nie ma na co czekać. Jeśli nie zostawiacie Koutrisa to też lewego obrońcę... Bo Mendy to żaden gwarant a Borges na lewej to też duże ryzyko. Macie dużo do zrobienia a póki co cisza jak makiem zasiał. Chciaciaz jeden stoper powinien być już zaklepany... Nie ściemniejcie ze Szalai zostanie bo budżetu na jego pełną pensję nie mamy. Musiałby być duży komin płacowy między nim a resztą zespołu. A za tę kasę można dwóch lepszych sprowadzić.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 14.06.2026 15:49
Mistrz Polski Wronki, my Austria. Hmm... jak widać poziom sportowy nie zawsze idzie w parze z miejscem przygotowań. Ale nie czepiam się. Oby ta Austria była dla nas szczęśliwa...
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 14.06.2026 16:10
Korona i Śląsk to rzut beretem.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 14.06.2026 16:52
https://i.ibb.co/RpjDxdpC/Screenshot-2026-06-14-at-16-52-00.png Alex Haditaghi złożył propozycję kupna Świtu Szczecin - ustalił portal wSzczecinie.pl. Właściciel Pogoni Szczecin chciał przejąć drużynę z Północy miasta głównie dla jej licencji na występy w 2. Lidze. Przedstawiciele Świtu odrzucili ofertę kanadyjskiego biznesmena.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 14.06.2026 16:56
Dywaniarz mysli, ze wszystko mozna kupić. Taka ma mentalnosc sprzedawcy podróbek na targu pod Antalya w Turcji (gdzie się wychował). Po co inwestować w rezerwy aby na boisku wygrały awans, i za dwa lata były "legalnie" w tej 2giej lidze, nie? Lepiej być kolejnym ptakiem, miliarderem pniewy i innym "byznesmenem", który sobie kupi po prostu to co chce, a jak nie, to wyzwie cie od zdrajcow, pijawek i wrogów (pogoni oczywiscie, nigdy jego samego).
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 14.06.2026 18:59
Śmiech na sali. .chciał przejąć Świt. .a kasy nie ma na nowe transfery do Pogoni!! Wstyd mi za Pana...... Panie Alex!!!!!!