preloader
Przejdź do głównej treści
870500fa508dc4919905257fe4cba80ce80dcc

870500fa508dc4919905257fe4cba80ce80dcc

Ława: Fajniej się schodzi do szatni po golu przed gwizdkiem

- Rywale stali nisko w obronie, piątką z tyłu. Ciężko było się przebić. Na szczęście w końcówce pierwszej połowy zdobyliśmy gola ze stałego fragmentu gry, a w drugiej już to poszło - mówił zaraz po meczu Natan Ława. - Fajniej się schodzi do szatni przy wyniku 1:0, gdy strzelasz tuż przed przerwą. Rywali to dołuje i cieszymy się z tego gola i pierwszych bramek Filipa Cuicia.

Po przerwie Wisła Płock starała się o wyrównanie, ale Pogoń przetrwała trudny moment i strzeliła kolejne bramki.

- Cieszymy się, że udało się strzelić drugą i trzecią bramkę. Dzięki temu zdobywamy bardzo ważne trzy punkty. Teraz kierunek Białystok i tam też powalczymy o trzy oczka - dodaje młody pomocnik. - Wiadomo, że piąte miejsce daje puchary. Naszym celem nadrzędnym jest się utrzymać. Teraz oby tylko dalej punktować i zobaczymy co się stanie na koniec sezonu. Wiadomo, że w Białymstoku będzie to ciężki mecz, ale mam nadzieję, że pokażemy się z jak najlepszej strony i postaramy się o punkty.

profil-jpg

Źródło: własne/fot. Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 1588

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (5)

fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 03.05.2026 22:35
natanku jestes najwiekszym odkryciem sezonu w szczecinie
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 03.05.2026 22:38
.. tak w ogole to chłopak po meczu gdzie grał sobie z mistrzem świata na boisku pojechał do domu i dostał zjebki od mamy, że pokój nie ogarnięty, klocki Lego na podłodze, zadanie domowe z matmy nie skonczone, a jutro na 8:00 sprawdzian z biologii :) W której on jest klasie, 2 liceum? :)
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42701/48000) 03.05.2026 23:06
Dobre nastawienine Natan do kolejnego meczu w Bialymstoku. Nie duzy z ciebie chlopak, ale fajnie sie patrzy na ciebie kiedy grasz z taka lekkoscia.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 03.05.2026 23:06
Przestańcie mońcić mu w głowie. Jeszcze nic konkretnego nie pokazał, a co niektórzy widzą w nim przyszłą gwiazdę.Czapliński dostaję dużo mniej szans na grę i dzisiaj zanotował asystę ...
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16571/18000) 04.05.2026 00:03
Okaż się godnym Ławy seniora a będzie dobrze. Wygrajcie na Podlasiu!