preloader
Przejdź do głównej treści
870500fcc09eb42c359cfefe1d07d294296946

870500fcc09eb42c359cfefe1d07d294296946

Ława: Musimy i będziemy trzymać się razem

Przegrana oznacza, że sytuacja robi się coraz, coraz gorsza.

No niestety. Nie udało i sytuacja faktycznie robi się gorsza, ale mam nadzieję, że uda nam się z tego wyjść. Za tydzień mamy ważny mecz z Piastem w Gliwicach. Mam nadzieję, że wygramy i wtedy będziemy pchać się powoli w górę.

Co się nie udało? Początek był dosyć obiecujący.

Szczerze, to nie mam pojęcia, co nie zagrało w tym meczu. Wszyscy jesteśmy teraz w dużych, negatywnych emocjach i ja muszę przeanalizować to spotkanie na spokojnie. Szkoda tej porażki, wiedzieliśmy, że wygrana pozwoli nam wyjść z dołu, oddalić się od zespołów zagrożonych. Przegraliśmy i w tym dole zostaliśmy.

W przerwie meczu trener dokonuje szybkich zmian, bo to było konieczne. Wchodzisz i grasz bez obaw z Legią, wnosisz dobrą energię.

Zawsze staram się - jak wchodzę na boisko - dawać z siebie jak najwięcej, staram się tym pomóc drużynie. Dzisiaj może się to udało, ale nie mamy trzech punktów, więc trudno mówić o jakieś satysfakcji.

20 tysięcy kibiców na trybunach...

Zachowywałem się spokojnie. Wcześniej zagrałem z Lechią przy podobnej frekwencji i nie było to dla mnie problemem.

Mówisz o tym, że trzeba wygrać mecz z Piastem. To są tylko takie życzenia czy jednak jest mocna wiara w to, że szybko uda się Wam podnieść i widmo spadku oddalić jak najdalej od siebie?

Oczywiście ja, podobnie jak cały zespół, mamy taką nadzieję, że weźmiemy się w garść właśnie jako drużyna. Musimy i będziemy trzymać się razem i za tydzień pokażemy, że ten spadek nam nie grozi.

Piast jest zespołem, który również jest zaangażowany w walkę o utrzymanie, twardo grającym w meczach ligowych, ale ma mniej atutów niż Legia.

Jestem pewny, że nie będzie to przyjemny mecz, ale tak jak mówię, już nieważne teraz na kogo wychodzimy, ale zawsze musimy wychodzić na boisko, dawać z siebie 100 procent i punktować przede wszystkim.

profil-jpg

Źródło: GS24.pl Wyświetlenia: 3445

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (30)

oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 08.04.2026 08:36
O jest następna nowa gwiazda co zagrała parę minut i już sodowa do główki.
mark

mark

(124595) 08.04.2026 08:38
Jak się to czyta to czuć że to jeszcze dzieciak.Dlatego nie będę na poważnie traktować te jego myślenie i przemyślenia.Niech dalej dojrzewa może coś z tego jeszcze będzie.Za to taki Angielski to od początku swojej kariery w Szczecinie świetnie gadal lub gada za to na boisku to już całkiem źle to wygląda.
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 08.04.2026 09:07
Mamy nadzieję że weźmiemy się w garść? To raczej żarcik jakiś. Młody jesteś i jeszcze ciut masz marzenia ale prawda jest tak że twoi koledzy razem z pijakiem grosickim już spadli z ligi. Teraz zostało dograć sezon i urlopy. Po urlopach nowe kluby i się kręci. Mam nadzieję że pijaczyna też da se siana z byciem na boisku
Czad

Czad

(16319/18000) 08.04.2026 09:22
Jaki jest sens takich wywiadów? Co oni mają innego powiedzieć? "drodzy kibice w klubie jest kibel, jedziemy bez trzymanki bo zarząd lewituje dalej od Ziemi niż Artemis II, a trener nie ma jaj a my ambicji i umiejętności" ? Jadą więc sztampę która nudzi i irytuje.
Łubudubu

Łubudubu

(1205/1600) 08.04.2026 09:37
poproszę o wywiad z Tanem Keslerem w trybie pilnym.
Anathema

Anathema

(39729/48000) 08.04.2026 09:53
Normalnie Nowym z Psów zaleciało.. no to trzymajcie sie ramy
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 08.04.2026 10:01
jak tak teraz patrze to pozo chyba jedyny zawodnik ktory potrafi grac w pilke z tego calego szrotu,wielka szkoda moze gdyby ten gamon npc wystawialby w 1 skladzie tak jak należy to zycie innaczej by sie potoczyło
pawel

pawel

(64052/72000) 08.04.2026 10:59
Piast Was dojedzie mlody, nie macie szans. Uciekaj z tego habibowskiego chlewu poki mozesz. Nie marnuj sobie kariery.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 08.04.2026 11:10
@pawel na poprzedniego co nas prawie zdegradowal w zyciu slowka nie pisnales sprzedawdczyku
Kan Tesler

Kan Tesler

(4988/6400) 08.04.2026 11:40
Przepłacone piłkarzyki dalej robią sobie jaja z kibiców, nie dość że na boisku wyglądają tragicznie to jeszcze z bukami się ustawiają w prawie każdej kolejce. Ta seria Arki z Zagłębiem to czysty przypadek jest na pewno. Tak jak przypadkiem jest że cała Polska wczoraj wiedziała, że jak chcesz podwoić sobie pieniążki to graj czystą 1 na Arkę. Tyle lat a dalej ludzi w uja robią w biały dzień.. https://i.postimg.cc/fLkRdFhG/Zrzut-ekranu-2026-04-08-103330.png
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 08.04.2026 11:46
lecimy z ligi no chyba ze jakis kosta sie objawi i zrobi cud
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 08.04.2026 12:08
W garść ty się weź za robotę. Może mniej lansowania tego typu gwiazdeczek. Może kogoś co ma coś konkretnego do powiedzenia.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 08.04.2026 12:37
Zostawcie chłopca w spokoju, Kuba z Głosu Szczecinskiego (wczesniej wiele lat w GW) musi z kims zrobić wywiad, to nie vałka ze Daniel cos wrzuci albo nie wrzuci ... Kogo miał Kuba Lisowski zaprosić, Sama Drewniaka czy mistrza swiata w ruchaniu i gwłaceniu? To, że synek Ławki cos tam powiedział do telefonu, to nie znaczy ze odbija mu sodówka, proszę Was ... Nie tak dawno Kuba Lisowski robił wywiady z wchodzącymi do pierwszej druzyny Grosickim i Ławą seniorem.
Magu13

Magu13

(6894/9600) 08.04.2026 12:37
Jeszcze się okaże, że Dziczek nas spuści do 1 ligi i przy okazji siebie.
antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 08.04.2026 12:46
Dawać wywiad z Tanem Keslerem na pogonsportnet! To jest gość, który steruje klubem, a nie Deweloper Alex (ten ma tylko pieniądze i posty na X'ie). Chcemy dowiedzieć się, jaki ma plan na ostatnie mecze sezonu. Jak rozwinął nasz klub itd. Przedruk może zrobić BBC później, podając źródło tekstu.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 08.04.2026 12:52
Kogoś nieżle odkleiło wrzucając tutaj ten artykuł... lans na maxa. Tylko, że to nie jest talent ani na poziomie Kozłowskiego ani nawet nie poziom Przyborka. Kolejki klubów po niego nie będą. Ten sztuczny marketing robi mu tylko krzywdę, a nie pomaga. AH ... jak przyszedł obiecywał wprowadzenie normalności w klubie, a jest co raz większy cyrk i tylko cud uratuje nas przed spadkiem.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 08.04.2026 12:53
Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje Tak od początku sezonu, jest w Pogoni. Wieczny bełkot, co trzeba zrobić, ale wy tego nie robicie. Co się stało z tą drużyną, to dramat. Walka o spadek będzie, do ostanie kolejki. Czas pokazać cohones
pawel

pawel

(64052/72000) 08.04.2026 13:43
@krokodylbambi Ty to niereformowalnym typem jestes.. ????????. Mroczek = Habib A teraz Idz na forum cracovii klakierze I roberciku ????
pawel

pawel

(64052/72000) 08.04.2026 13:45
@krokodylbambi Sprzedajna swinio. Brales kase od mroczka I Adamczuka. Mam dowody. Poza tym jestes nozownikiem z cracovii. Zamilcz wiec cieciu sprzedajny ????
PogonMKS

PogonMKS

(16959/18000) 08.04.2026 13:47
Dla dobra chlopaka, wywiadow nie powinien udzielac tylko skupic sie na graniu. Talent ma czy go wykorzysta? sie okaze
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 08.04.2026 13:59
robercik to ty jestes specjalista od tabelek
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 08.04.2026 13:59
zniknal z forum robercik pojawil sie pawelek
PogonMKS

PogonMKS

(16959/18000) 08.04.2026 14:12
Swoja droga to dzisiaj sroda, wiec chlopaki maja wolne :D ciekawe jak tam greenwoody i reszta niesmiertelnych profesjonalnie pozytkuje ten czas :D Wincyj wolnego!
Romano69

Romano69

(17623/18000) 08.04.2026 14:37
Bracia, jeden z Was, Daro zapytał mnie w smsie, skąd biorę ten optymizm w związku z naszą drużyną? Po pierwsze z mojej wiary, o której już tutaj pisałem, po drugie z mojej natury, ogólnie jestem optymistyczny, a po trzecie, nie ma sensu przechodzić żałoby, przed zgonem. Zatem wierzmy, że nie spadniemy z ligi, wysyłajmy pozytywną energię, piszmy i mówmy dobrze do naszych zawodników, nie chowajmy żyjącego i cieszmy się każdym meczem. Pozdrawiam. R69
Transfer

Transfer

(33007/36000) 08.04.2026 15:33
nie żebym się czepiał młodego, ale to kolejny co nie wie, co się stało (Szczerze, to nie mam pojęcia, co nie zagrało w tym meczu). To bardzo proste - staliście i patrzyliście jak gra Legia, ,tylko i aż tyle. Brak zaangażowania, wychodzenia na pozycje, walka o piłkę itp. itd. Legia dopiero drugi mecz na wyjeździe wygrała.... Ale chciała a wy wręcz przeciwnie
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 08.04.2026 15:53
sprzedawczyka z bramki posadzic na lawie i zaczna wygrywac ale ten kaminski tez straszny jest a holewinskiego potraktowali jak smiecia moze w rezerwach kogos maja byle nie ten gamoń
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 08.04.2026 16:37
juwara ndaje i greenwood to wirtuozi przy angielskim agerze i cuiczu hah kogo oni nasciagali , cuicz mial 3 kontakty z pilka przez 45 minut
boczek

boczek

(7360/9600) 08.04.2026 16:39
Tu są potrzebne zmiany w wyjściowym składzie.Czaplinski i Ława do gry na ławkę Grosik i Grenwood.Dałbym też Cojocaru odpocząć i koniecznie musi grać Szalai.Może pora dać pograć Brzyskiemu czy Bieganskiemu?Zmiany napewno nie pogorszą tej żałosnej gry a młodzi widać że ciągną grę,ale nie ma grajka typu Kulu i hu. d.pa
James

James

(42127/48000) 08.04.2026 18:08
"weźmiemy się w garść właśnie jako drużyna. Musimy i będziemy trzymać się razem". Dobra zgoda. To teraz tak. Mam karnet na sezon. Przyszły sezon 26/27. Obojętnie czy się utrzymacie czy spadniecie- karnetu nie przedłużam. Wybiorę sobie kilka meczów i przyjdę na stadion i nie że z TOP zespołami. Klamka zapadła. Mu zaufałem trochę bo miał budować. A on na dobrą sprawę opierdzielił Kulu i Przyborka i po taniości chciał z Turkiem budować. Tak to, to nie teraz niech zbudują jakość i jak zobaczę to wtedy wejdę w karnet czy suba jak zobaczę, że coś buduje a nie tnie po taniości. #TrzymamySięRazem26/27.
mirekmikesz

mirekmikesz

(250/300) 08.04.2026 18:32
Że nie mamy już drużyny to chyba wszyscy już wiedzą. Budować coś na zgliszczach? Może warto,może nie. Jest pewne że tą ekipą nawet w 1 lidze będzie problem. Zresztą ilu zostanie? Ilu odejdzie? Znowu trzęsienie ziemii? Do czego to prowadzi? Za 2 lata mecze ze Świtem. Cierpliwość kibica ma granice. Dziwne że nie dają biletu powrotnego Tomassbergowi bo jego średnia jest co najmniej żenująca. Jaj wyzwolić w zawodnikach pokłady woli zwyciężania,woli walki? Może zacząć uczyć od początku? Od dokładnych podań, walki w wyskokach a nie tylko pozoracji, strzałów z każdej pozycji w okolicy pola karnego, dobrego przeglądu pola,szybkich powrotów po nie udanych akcjach, zdecydowania,gry do przodu,gry skrzydłami,większej aktywności w drugiej linii....i można tak wymieniać i wymieniać niedociągnięcia. Jak najemnicy nie chcą grać dla Pogoni to pogonić. Dać szansę młodzieży. Naszej młodzieży. Czapliński,Ława,Smoliński i jeszcze kilku znalazłoby się takich którzy oddadzą serce za Pogoń.