preloader
Przejdź do głównej treści
87050025002373384d84101b351dd72c477e5d

87050025002373384d84101b351dd72c477e5d

Lechia uzupełniła grono spadkowiczów

Drużyna z Gdańska w strefie spadkowej znalazła się tuż przed końcem rozgrywek. Mogła się z niej wydostać gdyby wygrała w ostatniej serii gier w Niecieczy z Bruk-Betem. Tak się jednak nie stało i Lechia uzupełniła w ten sposób grono spadkowiczów z PKO BP Ekstraklasy.

Pogoń Szczecin w sezonie 2025/2026 przegrała oba spotkania z drużyną z Gdańska.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1951

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

murin77

murin77

(17836/18000) 24.05.2026 07:46
Jedyny plus wyniku wczorajszego meczu to taki, że remis wyrzucił Ległę z pucharów. Nie zasłużyła szma...ta na europejskie puchary jeszcze nie tak dawno była za naszymi plecami. Puchary im się zamarzyły ????????????.
murin77

murin77

(17836/18000) 24.05.2026 07:49
Co do Lechii to tam jest jej miejsce, ale tak na marginesie to Nieciecza po mistrzowsku pogoniła drużynki z trójmiasta do pierwszej ligi ????????????
1962

1962

(62481/72000) 24.05.2026 07:56
Wielu skazywało na spadkowicza Widzew, a tu Lechia się wylogowała. A to pech, tylko dlaczego nie jest nam przykro? hmmmm
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 24.05.2026 08:21
Szajsy będą miały teraz derby w 1 lidze wraz ze Świnkom i elegansio tam niech cichutko sobie grają Osobiście wolałem myśl o Srace że spadnie ,ale tutaj też radość u mnie zagośćiła jak ta banda która zamalowywała nam murale poleciała
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 24.05.2026 08:27
Hahahh brawa dla słoników, którzy stwierdzili, że świnia z Gdyni to za mało i zabrali jeszcze szajs z Gdańska, ogólnie Termalica pewnie szybciej wróci do ekstraklasy niż wyżej wymieniona dwójka ????
Landsberg

Landsberg

(94012/96000) 24.05.2026 08:36
Ktoś trafnie napisał: Będzie prezydenckie weto w sprawie spadku Lechii?
karlheinz

karlheinz

(5418/6400) 24.05.2026 08:48
Może słabi jako drużyna ale, jak dla mnie Bobcek>Angielski, Mena>Juwara, Kapic>Pozo
dariuszslodzinski1980

dariuszslodzinski1980

(1213/1600) 24.05.2026 09:14
Kurcze jak oglądałem ten później z odtworzenia to tak mi było szkoda, że tak łatwo pozbyliśmy Kurzawy. Jak widzę tych "naszych"anasow to od takiego np Ndiaya jest o 2 klasy wyżej. Chciałbym go z powrotem, ale raczej to jest niemożliwe
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 24.05.2026 09:31
Łzy w oczach moich. Radości.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 24.05.2026 09:37
Ja mam przeczucie, ze tu jeszcze nie koniec i może byc ciekawie w temacie Lechii
mark

mark

(124595) 24.05.2026 09:46
Arka i Lechia same sie zdegradowaly.Pogadam z moim przyjacielem Steven Spielberg aby nakrecil jakis Film o tym zbiorowym samobojstwie na polnocy Polski.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 24.05.2026 11:07
Ponadto nasze wyniki ze spadkowiczami istny dramat. Dwie porażki z taka Lechia... pamiętam achy i ochy nad Carverem jaki to świetny taktyk, zycie jest przewrotne, gosc jest na wylocie z ligi
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 24.05.2026 13:05
Zdecydowanie słabszym zespołem jest Piast ale jakie to ma znaczenie? Z naszego punbktu widzenia tj. animozji wobec Lechii dla nas lepiej ale ze sportowego puntku widzenia lepiej by spadł Piast. Taka prawda. A tak na marginesie należą się słowa uznania dla Niecieczy, że do końca uczciwie pracowali na swoje pieniąze. Chciałbym dożyć czasów kiedy wszyscy w Pogoni tak będą czynić - czyt. "Legenda Białegostoku".
murin77

murin77

(17836/18000) 24.05.2026 18:40
Landsberg Na bank będzie weto ????