preloader
Przejdź do głównej treści
87050025c244b56e00c12430fbdafb7b58c4de

87050025c244b56e00c12430fbdafb7b58c4de

Linus Wahlqvist z wizytą w Szkole Podstawowej nr 69

Konkurs "Pogoń z Klasą" zaproponowaliśmy Wam w połowie listopada. Jego celem było zachęcenie młodzieży do wspólnego kibicowania i przeżywania sportowych emocji na żywo. Laureatami zabawy zostały trzy szkoły, które zakupiły najwięcej biletów na spotkanie Pogoni Szczecin z Zagłębiem Lubin, ktore odbyło się 24 listopada. Wśród nich - na pierwszym miejscu - znalazła się szczecińska podstawówka numer 69.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 69 bardzo często goszczą na meczach Dumy Pomorza. W placówce, w okolicach daty urodzin naszego klubu, regularnie odbywa się również "Dzień Pogoni Szczecin", w trakcie którego uczniowie i nauczyciele mogą manifestować swoje przywiązanie do granatowo-bordowych barw. 

Tych nie zabrakło w SP nr 69 także przy okazji naszej wtorkowej wizyty. Sala gimnastyczna, na której zostali ugoszczeni nasi przedstawiciele, była pięknie ozdbiona, a wielu uczniów pojawiło się na spotkaniu w koszulkach Dumy Pomorza. Zrobiło to na nas bardzo duże wrażenie! W wydarzeniu wzięli też udział przedstawiciele Stowarzyszenia "Pogoń Walcząca", a także były prezes Stowarzyszenia Oldbojów Pogoni im. Floriana Krygiera, Zbigniew Piasecki.

Oczywiście głównym punktem naszej wizyty była rozmowa uczniów z Linusem Wahlqvistem, a także wspólne zdjęcia i autografy. Szwedzki defensor opowiedział uczestnikom wydarzenia o swojej sportowej drodze, a także miał okazję zapoznać się z granatowo-bordowymi tradycjami panującymi w SP nr 69.

 

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej nr 69 za ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas. Na pewno jeszcze do Was wrócimy!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2007

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

mark

mark

(124595) 22.04.2026 20:32
W jakim jezyku rozmawiać Linus z dziecmi?
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 22.04.2026 20:39
Pewnie po syngalesku gadał a może trochę po angielsku :) Brawo Linus.
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 22.04.2026 20:39
Prawdziwy kapitan, pan Linus ????
48

48

(3985/4800) 22.04.2026 21:44
@mark po niemiecku, jak to u was w "niemczech"
mark

mark

(124595) 22.04.2026 22:20
48 bohaterze uj wie czego,typuje ze jeździsz polskim autem,w reku trzymasz polski telefon,ubierasz sie w polskie ciuchy i buty..To musi do siebie wszystko pasowac.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 22.04.2026 23:59
Oto @mark Poznajcie @marka Na pełnej piź.. parze!!! Najpierw pieprznął durnowaty wpis odnośnie języka, ale zapomniał, że... każdorazowo wchodzi do nas w Polsce po niemiecku, z niemiecką flagą. Mimo iż wielokrotnie deklarował, że od stadionu Pogoni to go tylko prawie wyłącznie płot dzieli... nic tylko przeskoczyć. Ale! Gdy ktoś ("48"), adekwatnie do jego logów coś tam delikatnego napisał... to się @mark odpalił, jak stary Passal w dieslu i rzęzi w swej nienawiści o polskości. Weź Ty się verdammt ogarnij. Czy jak to się tam u was szprecha...
mark

mark

(124595) 23.04.2026 00:23
Z glupota sie nie walczy,glupote sie omija ???? Z ciebie taki profesor jak zemnie Marsjanin.Nie zamierzam przed 0,0 z czegoś się tłumaczyć, opluwanie innych jest tutaj głównym nurtem. Jeszcze raz się mogę spytać w jakim języku Szwed rozmawiał z dziecmi?
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 23.04.2026 00:52
i właśnie dlatego @marka należałoby omijać szerokim łukiem Jak Ci się żyje tam na Marsie, co?
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 23.04.2026 00:56
Ja się NIE odnosiłem do pierwszego Twojego wpisu @mark tylko do drugiego o treści (cyt.): "bohaterze uj wie czego,typuje ze jeździsz polskim autem,w reku trzymasz polski telefon,ubierasz sie w polskie ciuchy i buty..To musi do siebie wszystko pasowac." Czego znowu nie rozumiesz? Łagodny Baranku Porozumienia i Komunikacji? <sarkazm, bo nie ogarnie>
mark

mark

(124595) 27.04.2026 07:10
Nienawidzę nieudancow którzy są niedowartosciowanymi 0,0 w życiu,stąd wielkie nicki..Pozostaje choć napompowany nick