preloader
Przejdź do głównej treści
870500f0807478ecc759c55a7c7c5b09816da0

870500f0807478ecc759c55a7c7c5b09816da0

Loncar najlepszy w meczu z Piastem!

OCENY ZA MECZ Z PIASTEM

zawodnik ocena punkty
Loncar 8,02 10
Ulvestad 7,88 8
Mukairu 7,76 6
Cojocaru 6,98 4
Borges 6,88 3
Biegański 6,79 2
Szalai 6,77 1
Acosta 6,75  
Ława 6,21  
Agger 5,41  
Czapliński 4,68  
Smoliński 4,41  
Angielski 4,21  
Ndiaye 4,11  
Grosicki 3,45  


KLASYFIKACJA PIŁKARZA SEZONU

zawodnik punkty
Cojocaru 88
Grosicki 83
Ulvestad 77
Keramitsis 62
Wahlqvist 54
Mukairu 46
Juwara 43
Pozo 41
Przyborek 34
Huja 33
Szalai 28
Greenwood 27
Borges 22
Loncar 19
Ndiaye 17
Molnar 17
Koulouris 16
Koutris 15
Biegański 10
Ława 9
Mendy 7
Czapliński 6
Kamiński 3
Ali 3
Angielski 3
Acosta 2
profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3110

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (17)

1962

1962

(62490/72000) 14.04.2026 09:51
Brawo Danijel. Był wszędzie, uratowal nasz zespół przed utratą dwóch bramek, jego piękne, dalekie podanie otworzyło Mukairu drogę do bramki. Sprowokowanie rzutu karnego też było jego dziełem. Czyżby powrót do formy? Ulve przyzwyczaił nas do pełnego zaangażowania i było widać, jak umiejętnie kieruje drużyną. Mukairu robi z piłką takie rzeczy, że mało który z Piasta wiedział o co chodzi. Podobali się też Agger, Biegański, Acosta, nawet Angielski powalczył oraz sprytny, waleczny Natan. Linia obrony pokazała, że nie pęka, choć było kilka takich grożnych sytuacji. Ogólnie do momentu wejścia Grosika, wszystko funkcjonowało na tip-top. Na mecz z Lechem powrócą Kermit i Koutris, a być może Ali. Bedzie więcej wariantów do zmian i roszad.
martines79

martines79

(21666/24000) 14.04.2026 09:54
Angielski to jest jakas pomylka. Przeciez to kopia Parzyszka,Maniasa,Cifciego, Kostorza. Totalna bezproduktywnosc,z nim w skladzie gramy w 10.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 14.04.2026 09:56
przykre, że nasz eks reprezentant nawet po wejściu na kilkanaście minut nie zrobił nic pożytecznego, a z jednego nietrafionego podania poszła bardzo groźna kontra.... ech, ręce opadają. Posiedział na ławie większość meczu i jakoś świat się nie zawalił, a takie coś "fan kluby" Grosika sugerowały. Pogoń gra i daje radę, choć do hurraoptymizmu duuużo brakuje. To dopiero pierwszy krok, w sobotę trzeba zagrać jeszcze lepiej
pikolo

pikolo

(48369/72000) 14.04.2026 10:03
Najlepiej wypadli zawodnicy, którzy walczą o nowe kontrakty. Może podpisujmy umowy na rok. Stabilności składu nie będzie, sukcesów pewnie także zabraknie, ale zaangażowania nie powinno.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 14.04.2026 10:13
Brawo Daniel wczoraj wyglądał jak prawdziwy wojownik na boisku i pociągnoł do walki swoim zaangażowaniem i Bordza i Acostę Janek zostawił mnóstwo zdrowia ,kopali go grał twardo i gryzł trawę Szalai zagrał jak na kierownika zespołu prxystało Widziałem chęci ,walkę i gdyby tak było od początku wiosny to o utrzymanie nie musieli byśmy się martwić Moim zdaniem pokazali wczoraj Prezesowi że potrafią być drużyną i że paru z nich należą się nowe kontrakty Czas ryszyć do gabinetów panie Alex i póki czas ogarnąć jeszcze lepszą motywację
Kan Tesler

Kan Tesler

(4987/6400) 14.04.2026 10:26
@rusnak wqrwiony bo Pogoń wygrała. Gość jest tak zaślepiony nienawiścią do nowego właściciela( zakochany w poprzednim) , że życzy Pogoni porażek i spadku żeby na końcu oświecić wszystkich jakim to jest ekspertem i że - a nie mówilem? XD
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 14.04.2026 10:29
No niestety, przykład Grosickiego pokazał wyraźnie Prezesowi, że nie warto za wcześnie przedłużać kontraktów :-/
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 14.04.2026 10:44
Ogólnie oceny sprawiedliwe. Chociaż moim zdaniem ciut za nisko Janek Biegański. Ładnie czyścił środek, dał dużo spokoju, no i ambicja. Według mnie powinien dostawać więcej minut.
Kan Tesler

Kan Tesler

(4987/6400) 14.04.2026 10:53
Ja bym dodał, że nieżle wypadł na prawej obronie Acosta. Pokazał że jest zawodnikiem wszechstronnym/zadaniowcem. Nie jest tak łatwo przestawić się z środka pola na bok obrony. Co do Alexa to nikt mu pomników stawiać nie będzie. Pogoń gra najgorszy sezon od lat. Jednak teraz najważniejsze jest utrzymanie się, wyciągnięcie wniosków popełnionych w pierwszym sezonie jako właściciel (trochę tego było/jest) i marsz w górę w następnym. Zawodników z zimowego okienka ocenimy już w nowym sezonie. Mam też nadzieję na jakieś zmiany w sztabie szkoleniowym, a zwłaszcza w medycznym i odpowiedzialnym za przygotowanie fizyczne...
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 14.04.2026 10:54
Brawo Panowie! Smutne, że ten przedłużony kontrakt “legendy”, choć jeszcze nawet nie wszedł w życie, już wygląda na fatalny ruch.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 14.04.2026 11:05
@Kan Tesler dokładnie tak, teraz najważniejsze jest utrzymanie.
marek9636

marek9636

(107057) 14.04.2026 11:10
5 najemników w topce z tego meczu i 8 na 10 w topce na koniec sezonu nieźle
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 14.04.2026 11:24
Ciekawe ile ostatecznie rezerwowy Grosicki kosztuje klub. Czy to najdroższy rezerwowy w Polsce? Co on sobie zrobił na koniec kariery z pomocą kolegów, to jest naprawdę przykre. Przedłużyłby po cichu kontrakt na starych warunkach, to by nikt na niego teraz nie najeżdżał. Kończyłby karierę z godnością, stopniowo zmniejszając swoją rolę w drużynie, bo taka jest kolej rzeczy w tym wieku. Tacy gracze dostają też mniejsze pieniądze w ostatnich kontraktach. Jemu natomiast ktoś podpowiedział, że przyszły kontrakt, dostaje się za przeszłe zasługi. Tylko że dzięki temu obecnie ciąży na nim ogromna presja, a twarz może odzyskać, jedynie dając w przyszłym sezonie liczby na poziomie, co najmniej z zeszłego. Dasz radę Kamil? Ja wątpię. Przede wszystkim to już raczej ani Tomasz, ani żaden trener, nie ustawi zespołu pod niego, a bez tego, jaki zwykłemu szeregowemu piłkarzowi, będzie bardzo ciężko nawet się do tego wyniku zbliżyć.
silentscream

silentscream

(118590) 14.04.2026 11:38
Mnie najbardziej boli to, że Grosicki jak idzie to jest na pierwszej linii, jak nie idzie to zamiast motywować zespół to wrzuca te swoje dołujące farmazony, albo stara się usprawiedliwiać przez kolesi (vide Radzio). Prawdziwy kapitan choćby maszyna stanęła, żagle porwał wiatr, załoga zdychała z głodu i szalał sztorm nie ma prawa się poddać, jego obowiązkiem jest trzymać załogę w ryzach i motywować do ciężkiej pracy aby przetrwać.
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 14.04.2026 13:19
Grosicki z Greenwoodem do rezerw i idziemy po puchary :)
ttb

ttb

(41249/48000) 14.04.2026 14:17
I pomyśleć, że najlepszym transferem Tana jest nieoddanie Loncara do wieczystej.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 14.04.2026 23:14
Brawo Loncar i Ulve, Dokladnie taka pierwsza dwojke ocenilem i tak pisalem. Było tez kilku z dalszych miejsc, co zaslugiwalo na uwage i docenienie, generalnie zbytnich roznic nie widze. Poza koncowka: Ostatni to powinien byc Angielski, ale jakos "rezerwowi" zostali nizej ocenieni, niz tez co powinien po 20 minutach schodzic , a w zasadzie w ogole nie wychodzic na plac !