preloader
Przejdź do głównej treści
870500f2c63ffb594a18edcf324eaa2261abb4

870500f2c63ffb594a18edcf324eaa2261abb4

Loncar w jedenastce kolejki

Loncar to jedyny wyróżniony zawodnik Dumy Pomorza po 28. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Oprócz niego w jedenastce znaleźli się przedstawiciele GKS-u Katowice, Motoru Lublin, Widzewa Łódź, Lecha Poznań, Arki Gdynia, Wisły Płock, Zagłębia Lubin, Górnika Zabrze, Legii Warszawa i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2960

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (18)

antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 14.04.2026 11:22
No i fajno, w pełni zasłużył. Prosimy o więcej takich występów!
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 14.04.2026 11:43
Ndiaye też w jedenastce kolejki ;)))
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 14.04.2026 11:44
A już tak na serio - Loncar zasłużył i zawsze miło się czyta, jak Portowiec w takim zestawieniu się pojawia.
1962

1962

(62490/72000) 14.04.2026 12:05
Danijel nam odżył. Pokazał, że warto było na niego stawiać.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 14.04.2026 12:41
Pamiętam jak Angielskiego chciał wyrzucić ten właściciel Sivassporu, i wcale się mu nie dziwe. Piłkarze tego pokroju, powinni być podpisywani na max 6mscy. Absolutnie marny facet, z tych wszystkich transferów to udał sie tylko ten, z którego na poczatku najbardziej sie smiano, czyli Paul Mukairu, Kellyn Acosta i Mendy mentalnie. Do tego Węgier, ale on jest wypożyczony, ewentualnie Saddam jeszcze. Reszta to gruz.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 14.04.2026 12:41
Co się stało Grosickiemu ? To nie możliwe żeby chłop grał tak fatalnie, wydaje mi się ze tam jest zgrzyt z Thomasbergiem.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 14.04.2026 12:43
@AntyRedaktorek Żeby dobrze grać na kacu, to trzeba być młodym! ;)
LeoSz-ek

LeoSz-ek

(12916/18000) 14.04.2026 12:57
Gratulacje! Tym bardziej, że z tym ostatnio posucha u nas. Oj... chciałoby się jeszcze zawalczyć o coś więcej w tym sezonie niż tylko o utrzymanie...
lero

lero

(74645/96000) 14.04.2026 13:04
@El Profesor ten Ndiaye miał być u nas a ten od nas miał iść do Motoru ale są podobni, to chyba ich pomylili :))) Szkoda!!!
lero

lero

(74645/96000) 14.04.2026 13:06
Brawo Loncar. Graj tak do końca sezonu, to może przedłużą Ci kontrakt.
1962

1962

(62490/72000) 14.04.2026 13:07
Nie przesadzałbym z nadużywaniem alkoholu czy innych używek przez Grocickiego, Żeby to było przyczyną, to jeszcze pół biedy. Jest coś gorszego. On swoją postawą pokazał, że nie zasłużył na miano Portowca, wymuszając od Alexa szantażem swój kontrakt. Tą ,,zagrywką,, wydał o sobie świadectwo człowieka bez godności i honoru, jednocześnie zdradzając swoje wcześniejsze obietnice i przyrzeczenia. Poza tym próbował poróżnić cały zespół, co m.in bylo przyczyną naszych ostatnich niepowodzeń. Nie wiemy co zadziało się w klubie po przegranym w fatalnym stylu meczu z Legią, ale drużyna pokazała, że jest monolitem i potrafi się zjednoczyć bez udziału jej byłego lidera-kapitana. Wstyd Kamilu, wstyd. Tak się nie kończy kariery, bo ludzie nie będą pamiętali tego co kiedyś, lecz to jak postąpiłeś na koniec marnując dorobek klubu budowany przez ostatnie lata. Przykro to pisać, ale takie są realia, które napisał sam zawodnik
Nieznany

Nieznany

(2239/2400) 14.04.2026 13:22
Powiedzmy sobie szczerze. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Tak samo nasi obrońcy. Mam wrażenie że mamy teraz okres cieszenia się z czegokolwiek. Kończę dobrze grał? Ta to był poziom taki jaki powinien reprezentować. Teraz czy go utrzyma? Co do innych Acosta staje się uniwersalny i lepiej zagrał niż nasz Viking na prawej stronie plus widziałem że często przechodziliśmy o zgrozo płynie na 3 obrońców gdzie Borges był Wykorzystany. Środek pola? Natan to śpiew przyszłości ale musi grać. Duńczyk pokazał że potrafi szarpać. Nasza 18 to wychodzi że nam się diament trafił który trzeba dobrze dopasować bo gdy Oczy patrzą na Angielskiego on tam się urywa. Mecz z Piastem był poprawny, to był Piast które anty futbolu w PkO. Teraz czas na egzamin
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 14.04.2026 13:50
@lero Kurczę... jak są tacy podobni, to może ich podmienimy?... I ćśśś, nikomu potem ani słowa...
lero

lero

(74645/96000) 14.04.2026 14:54
@El Profesor :) jak nie spadniemy, to po meczu z Motorem nożna spróbować. Niezły jest a nasz często nie łapie się do podstawy, Niby podobni a inni.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 14.04.2026 17:54
Okazało się, że to dzięki gladiatorowi z zakolami drużyna zdobyła trzy punkty. Teraz leszek i po trzy punkty. Co im didżej w zbroi zagra przed meczem? Stawiam na "Jesienny wiatr" grupy Sedes. Jprd.
Kosmyt

Kosmyt

(134/200) 14.04.2026 19:14
Lončar powalczył jak twardziel w tym meczu, zastanawia mnie on. Miał wiele słabych meczów, ale raczej postrzegam go właśnie jako walczaka. Przychodził z lepszego od Pogoni klubu i nie spełnił oczekiwań. Szkoda, po sezonie zdaje się że odchodzi. Ale na teraz potrzebujemy walczaków, nie "Greenwoodów". Biegański bardzo pozytywnie się pokazał w meczu, stawiałbym na niego w podstawowej "11". Borges na lewej daje radę, tam jego miejsce. Pociągnąlbym dalej pomysł z Acostą na prawej obronie,występ bardzo poprawny. Ulvestad klasa jak zawsze. Dalbym szansę Juwarze na skrzydle na podmęczonego rywala, może odpali jak za pierwszych meczów u nas, po zsyłce jaką odbyl. Grosicki był fatalny w Gliwicach, to niedopuszczalne co wyprawiał. Mukairu to walczak i ma zmysł do bramek, mimo swoich ograniczeń. Musimy stawiać na tych którym się chce, nie na tych którzy na papierze mają jakość. W tej lidze trzeba zapierdalać, to podstawa.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 15.04.2026 10:18
Loncar I Ulve świetny mecz. Reszta trochę lepie niż zazwyczaj, ale to nadal dalekie od formy oczekiwanej. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że w następnym sezonie obu już u nas nie będzie, bo gdyby było inaczej to raczej mieliby już umowy… a w ich miejsce kolejni nieśmiertelni..
mark

mark

(124595) 15.04.2026 17:29
Wszyscy że starej gwardii sa ok! A Loncar jest bardzo ruchliwy,gra w obronie i ataku,świetnie. Tyle że przeciwnikiem musi być słaby przeciwnik.Z Legia I Lechem to już inna liga