Miło nam poinformować, że Maja Sztramska podpisała swój pierwszy profesjonalny kontrakt z kobiecą sekcją Pogoni Szczecin. Umowa została zawarta na okres dwóch lat.
Maja urodziła się 25 kwietnia 2009 roku. Zawodniczka ma już za sobą występy nie tylko w Centralnej Lidze Juniorek (CLJ), ale także w pierwszej drużynie kobiecej Pogoni Szczecin. Zawodniczka zaliczyła oficjalny debiut w pierwszym zespole Pogoni Szczecin w meczu Pucharu Polski. 17 października 2025 roku jako zaledwie 15-latka weszła na boisko w 55. minucie wygranego 9:0 meczu przeciwko rezerwom GKS Katowice, zmieniając Alexis Legowski.
Potencjał piłkarki dostrzegają nie tylko trenerzy klubowi, ale również szkoleniowcy reprezentacji narodowych, co potwierdzają powołania do juniorskich kadr Polski. Maja Sztramska ma już na swoim koncie występy w reprezentacji kraju do lat szesnastu. Co więcej, jej boiskowe poczynania zaowocowały także powołaniem na zgrupowanie kadry narodowej U-17 prowadzonej przez Paulinę Kawalec.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (4)
Ekspert77
Alchemik
WielkiPiotr
saintsinner