Wspólnie z partnerem wydarzenia – telewizją CANAL+ i siecią kin Helios serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, bez względu na wiek, na poniedziałkowy mecz! Na mocy wzajemnego porozumienia w wybranych kinach w Polsce zostaną wyemitowane spotkania wyjazdowe lokalnych drużyn. Zatem w tym przypadku to kibice Portowców po raz kolejny będą mieli okazję przeżyć piękną przygodę, śledząc poczynania Pogoni na kinowym ekranie! Zabierz rodzinę, przyjaciół, kumpli, by wspólnie kibicować naszej ekipie!
Mecz rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, o godzinie 19:00. Obejrzysz go w kinie Helios Outlet Park ul. Struga 42 (Prawobrzeże).

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (0)
Brak komentarzy.