preloader
Przejdź do głównej treści
870500a9bf094f85f3d8da27ff3b9e338176f9

870500a9bf094f85f3d8da27ff3b9e338176f9

Media: To on będzie nowym trenerem Pogoni!

Trzęsienie ziemi w Pogoni Szczecin! Z posadą trenera pożegnał się Thomas Thomasberg. Według informacji portalu Meczyki.pl na stanowisku zastąpi go znany hiszpański szkoleniowiec - Oscar Garcia! Do niedzieli był związany z Ajaksem Amsterdam.


Dziś wiadomo już, że w Szczecinie dojdzie do rewolucji. Klub pożegnał popołudniu Thomasa Thomasberga. Nowym szkoleniowcem zostanie Oscar Garcia. To Hiszpan, który był już wcześniej łączony z Pogonią. Znajdował się w trójce faworytów obok Igora Jovicevicia i Thomasa Thomasberga i to właśnie na Duńczyka zdecydowano się we wrześniu 2025 roku, ale kontakty z Garcią zostały utrzymane.

53-latek prowadził w ostatnim czasie Ajax Amsterdam. Został zatrudniony w marcu, przechodząc z drużyny rezerw, w miejsce Freda Grima, który zastępował w listopadzie ubiegłego roku Johna Heitingę, który z kolei przejmował pałeczkę po Francesco Fariolim w maju 2025 roku.

Hiszpan poprowadził holenderskiego giganta w dziesięciu meczach. Zanotował bilans pięć zwycięstw, dwa remisy i trzy porażki, a Ajax zakończył rozgrywki na piątym miejscu. W niedzielę klub poinformował, że rozstał się z Hiszpanem za porozumieniem stron, gdy ten miał obowiązujący kontrakt jeszcze przez kolejny rok i był już dogadany z Pogonią.

- Oscar dołączył do drużyny Ajaxu U23 w trudnym momencie. Wkrótce potem potrzebowaliśmy go przy pierwszej drużynie i to też nie była łatwa sytuacja. Dziękujemy za jego wysiłek i życzymy mu wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie jego kariery - powiedział w oświadczeniu dyrektor techniczny Jordi Cruyff.

Garcia ma bogate CV: Chivas, OH Leuven, Stade Reims, Celta Vigo, Olympiacos, RB Salzburg czy Brighton.

Według naszych informacji sprawa jego przyjścia do Pogoni jest przesądzona. Hiszpan jest już w Szczecinie i na dniach ma rozpocząć pracę w klubie. Przyjdzie wraz ze swoim sztabem.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: Meczyki.pl Wyświetlenia: 8236

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (55)

kredens

kredens

(47306/48000) 22.06.2026 18:34
Czy leci z nami pilot?
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 22.06.2026 18:35
Na papierze dobra decyzja.Czas pokaże czy ogarnie ten nasz ciepły kur.... dla piłkarzyków i armi na ławce trenerskiej. Powodzenia i oby jemu się udało w naszym klubie.
kęsik

kęsik

(32786/36000) 22.06.2026 18:37
Gwarancji że będzie lepszy niż Tomasz absolutnie żadnych.
MarcinStargard

MarcinStargard

(1295/1600) 22.06.2026 18:38
Robić transfery do klubu. Przygotowania do sezonu się rozpoczęły i kopacze muszą się zgrać ze sobą.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 22.06.2026 18:42
To byłby hit!
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 22.06.2026 18:42
Brawo Boss. Popieram !
Matul

Matul

(4442/4800) 22.06.2026 18:44
@MarcinStargard jeśli zmieniali trenera to pewnie niedługo będa transfery in, w końcu teraz pod nowego trenera będa ;)
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 22.06.2026 18:48
Trochę często zmienia te kluby :( no cóż zobaczymy , trzeba trzymać kciuki - na pewne decyzje nie mamy wpływu.
TritumX

TritumX

(21082/24000) 22.06.2026 18:50
Plotki o nim pojawialy sie juz zanim Thomasberg zostal trenerem Pogoni. Lista pracodawcow niby soldina tylko ze facet od dobrej dekady zmienia klub praktycznie co rok - dlaczego? 2010–2012 – FC Barcelona U-19 (Hiszpania) 2012–2013 – Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2013–2014 – Brighton & Hove Albion (Anglia )2014 – Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2014 – Watford F.C. (Anglia )2015–2017 – Red Bull Salzburg (Austria)2017 – AS Saint-Étienne (Francja )2018 – Olympiakos Pireus (Grecja) 2019–2020 – Celta Vigo (Hiszpania) 2021–2022 – Stade de Reims (Francja) 2023–2024 – Oud-Heverlee Leuven (Belgia) 2024–2025 – Chivas Guadalajara (Meksyk) 2026 – Jong Ajax (Holandia) 2026 – AFC Ajax (Holandia)
realista!

realista!

(30372/36000) 22.06.2026 18:50
Meczyki: Nsame jest zdecydowany na transfer. Sprawa jest blisko finalizacji. Według naszych informacji piłkarz przyjechał już do Szczecina, gdzie wkrótce przejdzie testy medyczne. ---- Czyli Nsame bliżej, niż dalej
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.06.2026 18:52
w koncu pozytywna informacja, npc thomasberga nie powinno juz byc w klubie jak posadził na ławie pozo po tym jak wygral nam w pojedynke mecz z koroną
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 22.06.2026 18:52
Szczerze to nie wiem czy to dobrze czy źle ale gorszej piłki to już chyba Pogoń nie może grać swoją drogą nsame już widziany w Szczecinie więc chyba zostały tylko testy ;)
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.06.2026 18:52
jeszcze jakiegos rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia i znow uwierze ze alex ma dobre intencje
sztancowanie

sztancowanie

(144/200) 22.06.2026 18:53
VAMOSSSSSS !!!!!!!!!
Piotr Chen

Piotr Chen

(4885/6400) 22.06.2026 18:55
Super! W końcu!
mark

mark

(124595) 22.06.2026 18:55
W Europie zachodniej juz jest spalony to czas zaczac pracowac w Europie wschodniej.... Ja wolałbym aby Dunczyk zostal a przyszli ciekawi zawodnicy!
Studios

Studios

(332/400) 22.06.2026 18:58
W prawie każdym klubie po roku ,rozstanie. Pewnie u nas będzie tak samo, ale czy to źle ?
realista!

realista!

(30372/36000) 22.06.2026 18:59
No jest to niepokojące, że Garcia miał tyle klubów w karierze trenerskiej. Dodatkowo Ekstraklapa to trudna liga dla obcokrajowca (przekonał się o tym ostatnio Jovicević w Widzewie), trzeba się jej nauczyć, tym bardziej, że poziom bardzo się wyrównał. Mam nadzieję, że w sztabie nowego coacha zostaną też polscy trenerzy (np. Czubak). Inaczej zmiana będzie zbyt drastyczna a to nie wróży nic dobrego
Xkids

Xkids

(9519/9600) 22.06.2026 19:02
Preferuje 4/3/3 .Ultra ofensywie
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 22.06.2026 19:04
Więc teraz jeszcze koniecznie obrona. Prawdziwi obrońcy bez wyroków. Niech nowy trener pracuje i obserwuje dotychczasową kadrę i w ciągu 14 dni może podjąć ewentualną decyzję o skreśleniu poszczególnych graczy. Nie znam go, ale mam nadzieje, że z nikim się nie będzie patyczkować. Totalny reset i każdy powinien walczyć na zgrupowaniu o miejsce w podstawowym składzie. Powodzenia senior Oscar.
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 22.06.2026 19:05
Aż trudno było kogoś sprowadzić żeby odpowiadał za przygotowanie fizyczne zespołu ? Jak można przeczytać Oscar Garcia przychodzi z całym swoim sztabem do Pogoni. Czas pokaże czy była to decyzja trafna i niezbędna. Na pewno trzeba postarać się o transfery na poziomie TOP5 bo w tej chwili jesteśmy z tym składem w okolicy 10 miejsca. Coś Ty wymyślił Alex ? I co jeszcze nam dasz do myślenia przed tym sezonem ?
dugiucewc

dugiucewc

(2708/2800) 22.06.2026 19:05
Moim skromnym zdaniem coś tu nie gra:) Thomas został odpalony jak Costa, kiedy zrozumiał, że nie ma wpływu na transfery i kontrakty. Zobaczymy teraz ile są warte umiejętności przeciętnego Ławy czy przydatność DusiGosickiego czy Zielonegodrewna. Jeżeli nie zmieni się nic to raczej cd zerotituli:)
realista!

realista!

(30372/36000) 22.06.2026 19:05
@mark Też bym wolał dać Thomasbergowi czas i lepszych grajków i niech buduje. Co prawda nie przekonał, ale mając lepszy skład byłaby szansa na atrakcyjniejszą grę i dobre wyniki. No ale Haditagni ma swoją wizję, napalił się widać na tego Garcię. Oby to była dobra decyzja
mark

mark

(124595) 22.06.2026 19:08
Na to wyglada ze znalezli winnego slabej gry Pogoni a szczegolnie calkowitej obnizki formy big kapitana Grosickiego.. Dlaczego Hiszpan zgodzil sie na Polske i Pogon Szczecin? Chciałbym aby to byl taki hiszpanski Kosta,znajacy dobrze tez rynek hiszpanski...Moze cos sie z tego ukręci!.?
rusnak

rusnak

(17926/18000) 22.06.2026 19:08
Tylko uprzedźcie go, że mamy tu takiego ważnego Pana, u którego wszystko się opiera na zasadzie: -co strzeli do łba, to się dzieje-, mimo jego żarliwych zapewnień, podniosłych, bombastycznych, pompatycznych i płomiennych obietnic, deklaracji i gwarancji. Xddddd. Zajeżdża Ptaszkiem i od samego początku ......
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 22.06.2026 19:10
No to jak z meczyków to jeszcze jedno zdanie: "Jak słyszymy, Pogoń i Alex Haditaghi mają wkrótce rozpocząć transferową ofensywę". https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/pogon-szczecin-zwalnia-trenera-nastepca-ze-slynnego-klubu-nasz-news/305716 A swoją drogą, chciał Prezes wcześniej tego Oscara, ale się nie udało. Widać bardzo mu zależy. Oj, ciekawe, co z tego wyniknie...
pawel

pawel

(64061/72000) 22.06.2026 19:10
Bogate CV to moze i ma. Zastanawia tylko fakt,ze poza jednym wyjatkiem w kazdym klubie spedzal nie wiecej niz jeden sezon. W jednym z sezonow ogarnal nawet trzy rozne kluby .... .Czy mial chlopina slabe wyniki czy kontakty z pilkarzami / reszta klubu,ze go nikt dluzej nie chcial ? Brzmi jak idealny kandydat do chlewu stworzonego tu przez opasionego knura.
mark

mark

(124595) 22.06.2026 19:12
Po Ajaxie Amsterdam czyli jakby Mercedesie przesiadka na polskiego Fiata 126p ,to chyba sobie poradzi?
darecki73

darecki73

(45931/48000) 22.06.2026 19:17
Gorszy od Thomasa nie będzie. Może dzięki znajomościom w Ajaxie, w lidze holenderskiej wyciągnie do Pogoni ciekawych młodych zawodników. Czy to w formie wypożyczenis, czy transferu. Czekamy zatem na oficjalny komunikat.
pawel

pawel

(64061/72000) 22.06.2026 19:20
Oddam tylko sprawiedliwosci,ze w Auatrii zamiotl lige przez dwa sezony z rzedu. Przy czym RB Salzburg z ktorym to zrobil ze wzgledu na sponsora mial jak na tamtejsze warunki nieograniczone niemal mozliwosci a tym samym zdecydowanie z gorki. Nie umnuejszam jednak ,ze tytul wygrac i tak trzeba na boisku ...
mark

mark

(124595) 22.06.2026 19:22
Aby ktoś z Ajaxu przyszedł do Pogoni Szczecin Polska to musiałby być już super nieudacznikiem
Maciek

Maciek

(40960/48000) 22.06.2026 19:23
Lol, ale doyebali.
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 22.06.2026 19:25
Teraz by się wszystko spinało w całość. Pers czekał z kontraktami , bo nie wiedział czy nowy trener będzie osiągalny. Wiadomo , że będzie miał swoje pomysły i swoje propozycje. Nie brał trenera przygotowania fizycznego , bo liczył , że Garcia .przyjdzie ze swoim sztabem. W niedzielę się wyjaśniło z Ajaksem to szybka decyzja i spuszczenie TT. Jeśli to ma sprawić , że będziemy lać rywali to nie obchodzi mnie sentyment. Myślę , że się Pers podkurzył tym wzmacnianiem się ligi i pójdzie teraz ostro. Wyjmie parę euro z rozbitej świnki i stworzy drużynę , dość kompromitacji. Te sukcesy nam się po prostu należą
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 22.06.2026 19:27
Zobaczymy jak to się sklei. Na moje oko zbyt często zmienia kluby, ale gdyby pracował po kilka sezonów, to pewnie byłby poza naszym zasięgiem. W każdym razie przychodzi ze swoim sztabem więc może problem przygotowania fizycznego będzie rozwiązany. Na pewno plus to praca w szeroko pojętej Europie.
Zbyszek

Zbyszek

(5525/6400) 22.06.2026 19:31
Szkoda TT ale jego styl nie pasuje do Pogoni i ekstraklasy, tu potrzebny agresywny futbol moze to Oskar zmieni !!!! Teraz czas na wzmocnienia !!!
MKS

MKS

(16135/18000) 22.06.2026 19:35
Czy to dobra zamiana, to czas pokaże. Mam tylko nadzieję, że warunkiem przyjścia OG jest ściągnięcie do klubu porządnych piłkarzy, a nie przeciętniaków. Na przeciętniakach TT się wyłożył, wyłoży się i OG! Nawet top trener z przeciętniakami wiele nie zrobi. Dobry trener + dobrzy zawodnicy = szansa na sukces.
Doker

Doker

(8205/9600) 22.06.2026 19:37
Z pustego nawet Garcia nie naleje ... Bez sensownych i w związku z tym kosztownych paru uzupełnień składu nie da się zrobić zbyt wiele? Czy stać na to Haditaghiego? Ostatnio wyglądało na to, że jego kieszenie są pustawe.
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 22.06.2026 19:43
Z informacji powszechnie dostępnych Oscar preferuje taktykę 4 3 3 . Więc wracamy do grania skrzydłowymi ! To całkiem zmienia optykę na aktualną kadrę. O ile wzmocnienia na obronie są bezdyskusyjne to nasza siła ofensywna wygląda już całkiem ok. Nie jestem jedynie pewien czy młodzież udźwignie grę na 10tce( ława, czapliński) , ale pociesam sję tym, że Garcia potrafi wprowadzać młodzież w dorosłą piłkę Kto wie, może nawet taki Greenwood jeśli nie będzie chętnych na niego pokaże się z lepszej strony?Ruchy w obronie są konieczne. Nawet jeśli Szalai zostanie to potrzebujemy jeszcze ze 2 obrońców. Jestem pozytywnie zaskoczony tym ruchem, a że zmienia często robotę?. No cóż ani Guardioli ani Kloppa bym się nie spodziewał. Są tacy trenerzy co często zmieniają kluby. Raz idzie im lepiej , raz gorzej. Czas pokaże czy facet się ustatkuje i zadomowi na dobre u nas. Spodziewam się ciekawszej gry i poukładania ofensywy.
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 22.06.2026 19:43
Oskar miał być już wcześniej. .ale wtedy wybrano Tomasberga .. ..hm... może będzie z tego coś dobrego i lepszego!! Wraz z trenerem Garcia przyjdzie tez trener przygotowania fizycznego Enrique Sanz..... Dziś treningu na boisku nie będzie....jak pisze Daniel.... Były napastnik Leglej już w Szczecinie...
Kemyn

Kemyn

(178/200) 22.06.2026 20:02
Ta decyzja powinna wejść w życie zaraz po zakończeniu sezonu lub najpóźniej na początku czerwca. Bo podjęta podejrzewam była i wcześniej. Samo to, że trening został odwołany na pewno dobrze zadziała na zawodników ;D - ale plus może będzie taki, że to trener sam ustali i wybierze Kapitana z prawdziwego zdarzenia (Linus musisz) Osobiście jestem lekko zażenowany wiecznymi zmianami, to już trzeci trener w ciągu roku Alexa - wnioski widać w tabeli i jakości kadry, nazwijmy, że są dostateczne minus. Chciałbym naprawdę, aby nowy trener był na stanowisku PEŁNY kompletny sezon, wszystkie sparingi, przygotowania, obie rundy, spotkania Pucharu Polski. Czy tak będzie? Szczerze w to wątpię. Karuzela trenerska ma się dobrze i u nas, a bawimy się póki co w zagranicznych trenerów. Zwróćcie proszę uwagę, że sukcesów jako trener Oscar Garcia nie ma zbyt wielu, dwa ilość klubów i spotkań w tych klubach nie napawa optymizmem czy stabilizacją. Mistrza Austrii z Salzburgiem nie liczę, jakby do nas wjechałby Red Bull byłby i wazon w gablocie.
Doker

Doker

(8205/9600) 22.06.2026 20:03
Redakcję namawiam na spenetrowanie holenderskiego internetu pod kątem wiedzy nt. tego trenera. Ja na przykład na szybko znalazłem to: https://www.vandaaginside.nl/sport/binnenlands-voetbal/ajax/artikelen/onbegrip-over-keuze-voor-oscar-garcia-bij-ajax-waarom-bellen-ze-hem-niet Oto tłumaczenie najistotniejszego fragmentu: „W programie „Studio Voetbal” Arno Vermeulen [znany dziennikarz sportowy] zostaje zapytany, czy jego zdaniem García jest dobrym trenerem. „Nie, nie jest” – odpowiada jednoznacznie Vermeulen. „Jest przyjacielem Jordiego Cruijffa, to wiemy. Już raz dał mu pracę w Izraelu. A teraz w Amsterdamie. Ale z takim CV nie mógłby nawet pracować w Młodzieżowym Ajaxie. Przyjrzeliśmy się ostatnim dziesięciu latom. W tym okresie sześć razy został przedwcześnie zwolniony. Czasami przez rok szło mu całkiem nieźle, ale potem i tak w listopadzie znów go zwalniano”. Być może jest to odosobniona opinia, więc warto byłoby to w sposób śledczy po prostu zweryfikować.
TritumX

TritumX

(21082/24000) 22.06.2026 20:04
Plotki o Garcii krążyły już zaraz po zwolnieniu Kolendowicza. Dobrze pamiętam, jak przychodził Thomasberg – większośćowy sentyment był wtedy taki: „całe szczęście, że nie Garcia, trener, który co roku zmienia klub”. Większość kibiców chwaliła ten wybór i zgadzała się, że zatrudnienie Thomasberga ze stabilnie grającego Midtjylland to znacznie lepsza decyzja niż Hiszpan, któremu co sezon dziękują w innym kraju. Jak potem wyglądała Pogoń, wszyscy widzieliśmy. Powtarzam: sukces to nie tylko trener, ale przede wszystkim narzędzia. Za zmianą szkoleniowca musi iść konkretne wzmocnienie kadry. Jest 22 czerwca 2026, zaczynamy od zera kolejny projekt szkoleniowy, przy cały czas nieznanym budżecie transferowym. Albo w końcu otworzymy sejf z rezerwami transferowymi, albo skończymy z kolejnym przypadkowym człowiekiem u steru, który będzie próbował odnaleźć się w nowym kraju i rzeźbić w wybrakowanym materiale. Kluczowe pytanie brzmi, na ile finansowo pozwoli mu Haditaghi, bo kosmetyczne zmiany w tej i tak juz przetrzebionej i wybrakowanej kadrze to zdecydowanie za mało, żeby realnie myśleć o walce o najwyższe cele.
mirekmikesz

mirekmikesz

(250/300) 22.06.2026 20:07
No i ok. Ultraofensywny trener. No o to chodziło bo DNA Pogoni to atak. Kluczowy środek pola. Greenwooda oddać. Juwarę,Ndaye oddać,Angielskiego oddać. 4 nowych ultraofensywnych graczy i jedziemy. No jeden śr obrońca. Ok. Napastnik,środkowy pomocnik,prawy pomocnik i śr obrońca lub dwóch w ich miejsce. Koniecznie. Reszta jest. Młodzież niech się uczy bo poziom wzrośnie w drużynie niezaprzeczalnie. I tak będzie na plus personalnie.
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 22.06.2026 20:07
Może wreszcie zobaczymy jakieś przećwiczone schematy gry i akcje przeniesione z boisk Ajaxu na Paptikanę
19DDD48

19DDD48

(235334) 22.06.2026 20:07
Raczej drugi Kosta to nie będzie. Ale nie wyobrażam sobie też oglądać większego gniotu niż za dunczyka. Na prawdę graliśmy słabo. Oby za tym ruchem poszły też trafne transfery.
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16578/18000) 22.06.2026 20:11
No no, to już poważny upgrade - z ligi duńskiej do holenderskiej i od razu Ajax! Oby tylko umysły naszych grajków się dostroiły a nie będzie źle! Czekamy niecierpliwie na dobre wyniki.
Herta

Herta

(93481/96000) 22.06.2026 20:28
@krokodylbambi , dobrymi chęciami (intencjami) piekło jest wybrukowane. Tu nie chodzi o jego intencje tylko o kompletny brak profesjonalizmu w jego działaniach. Pogoń nie tylko straciła pozycję w tabeli, STRACIŁA WIARYGODNOŚĆ!
Masakra

Masakra

(575/600) 22.06.2026 20:38
Costa przyszedł i odmienił klub. Liczę na coś takiego i w tym przypadku. Nie może być wiele gorzej. A może być wiele lepiej. Jeszcze tylko 2,3 dobrych zawodników i będziemy w domu. Jestem dobrej myśli.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 22.06.2026 20:40
Pan Garcia ma papiery , i myślę że gwarancje wzmocnień naszej ekipy. Bez tego wszedłby jak saper na pole minowe... Zapowiada się ciekawie.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 22.06.2026 21:00
Nie podniecajcie się tych hiszpanem,to drugie Feio będzie zaraz będzie go zwalniał odszkodowania dla niego sztabu zupełnie nie zrozumiały ruch,tu wszystko jest robione na wariata.czy nie można znaleźć normalnego trenera na długofalowy projekt np.w Holandii czy Niemczech?
1962

1962

(62481/72000) 22.06.2026 21:07
No to petarda!!!!!
Masta

Masta

(77727/96000) 22.06.2026 21:29
Gość był już w 15tu klubach i u nas ma zostać długo?
Yaro

Yaro

(2227/2400) 22.06.2026 22:12
Alex masz jaja i mam nadzieję,że zamkniesz jadaczki tym niektórym żmijom z tego forum,których czytać się nie da, jeszcze do drużyny tam gdzie trzeba i jedziemy z tematem.
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 22.06.2026 22:40
To znaczy ze Ozga, Kryształowicz, Nowak i Person out? To dorzucić proszę jeszcze KaszTana i Loczka.
1962

1962

(62481/72000) 22.06.2026 22:54
To już nie będzie walenie w ch...ja. Tu trzeba będzie grać na maksimum swoich możliwości. Dlatego muszą się przygotować fizycznie, aby potrafili zagrać całe spotkanie na pełnej p....dzie. Zapowiada się ciekawie, jeszcze tylko stoper i jedziemy z kuzwami