preloader
Przejdź do głównej treści
87050043f76465852467c26f1ee0cbbd77568c

87050043f76465852467c26f1ee0cbbd77568c

Mendy chwali Czaplińskiego po debiucie

W poniedziałek Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Pogoń Szczecin w 27. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0. W kadrze przegranej drużyny znalazł się Jacek Czapliński. 19-latek zameldował się na boisku w 84. minucie, zmieniając Kamila Grosickiego.

Młodzian zaliczył kilka kontaktów z piłką, pokazując się z całkiem niezłej strony. Miniony mecz był jego debiutem w seniorskim futbolu. Kolejnego dnia po spotkaniu, we wtorek, Czapliński opublikował kilka zdjęć ze swojego pierwszego występu. W opisie posta podsumował mecz z Legią.

- Nie taki wynik jaki chcieliśmy, ale był to wyjątkowy dzień dla mnie. Jestem wdzięczny za wsparcie. Wrócimy silniejsi - napisał Czapliński.

Wpis 19-latka udostępnił jego kolega z drużyny, Benjamin Mendy. W relacji na Instagramie Francuz stwierdził, że ten jest "czystym talentem".

profil-jpg

Źródło: Meczyki.pl Wyświetlenia: 4942

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (16)

antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 08.04.2026 18:33
Fajnie, fajnie, a Ty Benjamin kim jesteś w końcu?
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 08.04.2026 18:36
Co do Czaplińskiego to zgoda a po sezonie dziękujemy Benowi i żegnamy bez większego żalu.
marek9636

marek9636

(107056) 08.04.2026 18:51
Fajna akcja Benjamin, chyba najlesza twoja w naszym klubie, dzięki, papa.
szaja

szaja

(153/200) 08.04.2026 18:58
A ja bym chętnie znalazł miejsce dla Mendiego w rezerwach albo w akademii. Niech robi papiery
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 08.04.2026 19:04
Pers obiecał nieśmiertelność, więc kupa lat gry przed chłopakami. Mendy kuruj się i razem z Czaplą po 3 punkty z Piastem
mark

mark

(124595) 08.04.2026 19:04
Z takimi jak Mendy to się na koniec spada ! To cyrkowiec a nie piłkarz.A to kiedyś z nim to dziś się nie liczy.
Anathema

Anathema

(39729/48000) 08.04.2026 19:08
Super. Młody z rezerw ma być wartością dodaną na koniec sezonu i ratować klub przed spadkiem. Smieszno i straszno w tym naszym szczecinskim pełnym łez padole
Doker

Doker

(8204/9600) 08.04.2026 19:12
Czysty marketing przedsprzedażowy.
TritumX

TritumX

(21106/24000) 08.04.2026 19:12
Pozegnać Francuza po sezonie – podobnie jak większość tej wieży Babel. Oprócz bycia szatniowym klaunem zajmuje tylko miejsce na ławce. Rozczarowanie totalne, forma daleko poniżej oczekiwań. Od ponad pół roku „wraca do formy”, a nie jest w stanie wywalczyć sobie miejsca nawet w podstawowej jedenastce tej nędznej drużyny, która walczy o utrzymanie w nędznej lidze, jaką jest Ekstraklasa.
Anathema

Anathema

(39729/48000) 08.04.2026 19:29
@TritumX jak spadniemy to za karę powinni tu zostać i na.ierdalac po 1 ligowych peryferiach. Oni właśnie liczą na to ze na wyjeździe.ce pójdą sobie stąd precz i zostawia po sobie zgliszcza
Czad

Czad

(16317/18000) 08.04.2026 20:02
Zajmij się sobą gościu, bo o tobie akurat nic dobrego powiedzieć nie można.
Misiek1948

Misiek1948

(30448/36000) 08.04.2026 21:16
A dodał, że to dzięki filozofii Keslera tak się chłopak rozwinął ?????
19DDD48

19DDD48

(235334) 08.04.2026 22:03
Brawa dla Jacka... za to że potrafi grać lepiej od Mistrza Świata.... Ty Mandy co najwyżej nadajesz się do rezerw i to też nie jako piłkarz bo zajmowałbyś tylko miejsce takim talentom jak Jacek.
pawel

pawel

(64050/72000) 08.04.2026 23:10
Usmiechniety brzuszek czyli transfer stulecia. Ave Habibi ????????
Andre

Andre

(19176/24000) 08.04.2026 23:13
Maskotka Alexa która się znowu popsuła też przyjechała na wakacje do Szczecina, podobnie jak zielone drewno.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 09.04.2026 10:27
Tak sie podbija cene, po to pewnie zostal sprowadzony..wystarczy zobaczyc ile ma obserwujacych na IG a ile ma Pogon..