preloader
Przejdź do głównej treści
mendy1

mendy1

Mendy podpisze kontrakt i dołączy do drużyny

Przed startem przygotowań piłkarzy Pogoni pojawiły się informacje, że Benjamin Mendy przedłuży kontrakt z Dumą Pomorza i dalej będzie jej zawodnikiem. Od tamtej pory jednak piłkarz nie rozpoczął treningów z drużyną. Jak wygląda sytuacja?

Z naszych informacji wynika, że nic w tej kwestii się nie zmieniło. Piłkarz doszedł do porozumienia z Pogonią Szczecin w sprawie nowej rocznej umowy i za zgodą klubu oraz trenerów dostał dodatkowe dni wolne. Czas ten jednak już się kończy i dziś Mendy ma zameldować się w Szczecinie, aby w najbliższych dniach parafować nową umowę i dołączyć do zespołu.

Mendy w poprzednim sezonie zanotował jedenaście występów w meczach PKO BP Ekstraklasy w barwach Dumy Pomorza.

profil-jpg

Źródło: Własne Wyświetlenia: 1950

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 28.06.2026 15:49
Amulet Pogoni :)
kibol

kibol

(44376/48000) 28.06.2026 15:51
No i super, niech go omijają kontuzje , to jestem pewny że pokaże się z dobrej strony ,bo jakość piłkarską ma dużą
AdrianMKS

AdrianMKS

(10/50) 28.06.2026 16:01
Świetna wiadomość! Czekamy na pierwszego gola.
lewy

lewy

(8620/9600) 28.06.2026 16:06
Cmon big fella
jotelbe

jotelbe

(84487/96000) 28.06.2026 16:07
No i elegancko. Jak będzie zdrowie to da nam bardzo wiele.
Piroman

Piroman

(10519/12000) 28.06.2026 16:30
Rozmawiałem z trenerami od przygotowania - facet nie do odgruzowania w 100% tego, co miał kiedyś. To nie wróci. Pytanie czy np 80% to tyle, by b. dobrze prezentować się przez 90 minut w Ekstraklasie.
pawel

pawel

(64050/72000) 28.06.2026 16:41
Nie musisz wcale grac w pilke zeby zarabiac pieniadze jako pilkarz. Brawo Benjamin. Brawo boss.
GBF

GBF

(55598/72000) 28.06.2026 16:46
To będzie ten nowy transfer na 6 tysięcy sprzedanych karnetów?
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 28.06.2026 16:51
Lubię człowieka, ale on już nie ma charakteru, nie zależy mu kompletnie na wytrenowaniu i powrocie do pełnej dyspozycji. Moim zdaniem celowo przeciągnął negocjacje aby jak najmniej czasu na przygotowania pozostawić, bite dwa tygodnie ciężkiej pracy już ma z głowy, teraz trening indywidualny i już będzie 3-4 kolejka i 15 min gry.Ambicji aż 0