preloader
Przejdź do głównej treści
870500263ba0126504e08147050cf5e4956ea7

870500263ba0126504e08147050cf5e4956ea7

MŚ: Ali zagrał z Francją

Hussein Ali z Pogoni Szczecin zagrał w reprezentacji Iraku w przegranym 0:3 przeciwko Francji meczu 2. kolejki grupy I rozgrywanych w Kanadzie, Meksyku i USA mistrzostw świata. Piłkarz Pogoni spędził na boisku pełne 90 minut.


Francja - Irak 3:0 (1:0)
Kylian Mbappé 14, 54, Ousmane Dembélé 66

Liczby Aliego

minuty na boisku: 90
gole: 0
xG: 0,00
strzały/celne: 0/0
spalone: 0
podania/celne: 17/11 (65%)
podania na połowie przeciwnika: 10/7 (70%)
podania na własnej połowie: 7/4 (57%)
kontakty z piłką: 30
dryblingi/udane: 1/0
strata piłki: 4
odbiory: 1
faule: 0

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3570

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (5)

Wildey

Wildey

(5832/6400) 23.06.2026 09:20
No i poćwiczył wślizgi na Mbappe! :-)
Pogodniak

Pogodniak

(13948/18000) 23.06.2026 10:50
Będzie miał wspomnienia do końca życia. Niewielu z polskiej ligi mogło zmierzyć się z Mbappe czy Olise. Może też dzięki temu nabierze pewności siebie i będzie wzmocnieniem naszej drużyny.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 23.06.2026 13:18
Szkoda że tak kiepsko trafili w grupie - Norwegia, Francja a nawet Senegal.
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 23.06.2026 14:47
Na tle mistrzów wypadł przyzwoicie....a zwłaszcza ten wślizg ,który uratował Irak przed stratą gola.. Będzie już lepiej postrzegany w Pogoni jak i w lidze..
bravoboss

bravoboss

(249/300) 23.06.2026 16:36
Jedyne 2 połówki meczów na tym pseudo-mundialu jakie oglądałem to mecze Iraku ze względu na naszego LO. Generalnie, zastanawiam się, kiedy Fifa wpadnie na pomysł zwiększenia liczby uczestników do 130 i zorganizowania MŚ na 3 kontynentach jednocześnie - ileż więcej kasy do zarobienia, ileż więcej meczów do obejrzenia :)