preloader
Przejdź do głównej treści
870500a2381c2dcf66fcc0934df3662c741d5c

870500a2381c2dcf66fcc0934df3662c741d5c

MŚ: Ali zagrał z Norwegią

Irak - Norwegia 1:4
Aymen Hussein 39 - Erling Håland 29, 43, Leo Østigård 76, Aymen Hussein 90 (s)

Liczby Aliego

minuty na boisku: 73
gole: 0
xG: 0,03
strzały/celne: 1/0
spalone: 1
podania/celne: 16/13 (81%)
podania na połowie przeciwnika: 10/7 (70%)
podania na własnej połowie: 6/6 (100%)
kontakty z piłką: 28
dryblingi/udane: 1/0
strata piłki: 4
odbiory: 2
faule: 1

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3743

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 17.06.2026 08:35
Mimo porażki Irak momentami grał całkiem fajnie. Drugi gol dla Norwegii to totalny babol defensywy.
1962

1962

(62482/72000) 17.06.2026 08:49
Dobry występ naszego obrońcy. Miło jest, gdy na Mistrzostwach Świata gra nasz zawodnik. Myślę, że niedługo w reprezentacjach swoich krajów, wystąpi więcej piłkarzy Pogoni.
Holik82

Holik82

(470/600) 17.06.2026 08:51
Długo to On miejsca u Nas nie zagrzeje. Po Mistrzostwach pewnie przyjdzie oferta z Kataru lub Arabii Saudyjskiej i tyle żeśmy go widzieli. Przynajmniej może jakaś konkretna sumka za niego wpadnie.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 17.06.2026 08:52
Powodzenia Ali! Obyś "rósł" na tym Mundialu!
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 17.06.2026 09:07
Dobrze się oglądało Irak w tym meczu. Widać było serducho u zawodników. Szkoda końcowego wyniku. No i - jak mówicie - za parę baniek euro pewnie wkrótce pójdzie do Arabii, a wtedy to już będzie spory sukces finansowy Zarządu. Przyszedł za darmo, a odejdzie za porządną pewnie kasę.
James

James

(42133/48000) 17.06.2026 09:36
Bardzo szybką piłkę pokazał Irak. Szybko myślą i szybkie decyzje podań. Nasza repra to jakby inna starsza generacja mozolnego futbolu.
James

James

(42133/48000) 17.06.2026 09:40
Ciekawego lewego skrzydłowego mają Ali Jasmin we Włoskim Como ale lata po wypożyczeniach gdzieś w drugiej lidze holenderskiej i jakiejś Arabii. Chyba jeszcze rok w Como ma do czerw 2027. Nadał by się taki do nas za Grosickiego.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 17.06.2026 11:23
Wynik nie odzwierciedla meczu. Brawo dla Aliego za mecz, bo zagral na najwyzszym mozliwym poziomie i zaprezentowal sie naprwde przywoicie. Watpie abysmy po MS byli wstanie go utrzymac.
Kan Tesler

Kan Tesler

(4988/6400) 17.06.2026 12:39
To musiało być dziwne uczucie po treningach z Angielskim pobiegać sobie za Halaandem :)
Progresand

Progresand

(14601/18000) 17.06.2026 16:53
A Pamiętam jak co nie które osoby go nazywało Szrotem .... Dlatego oceny Nowych piłkarzy lepiej zostawić na koniec sezonu ....