preloader
Przejdź do głównej treści
8705002a902d4823c9324b6925533c154d7edb

8705002a902d4823c9324b6925533c154d7edb

Murawa w Szczecinie znów najlepsza w kraju!

W konkursie organizatora rozgrywek i jednego ze sponsorów murawa na stadionie im. Floriana Krygiera otrzymała czternaście punktów. Była to największa ilość i o jedno oczko wyprzedziła murawy na stadionach Górnika Zabrze i Cracovii.

Sukces to zasługa całej ekipy greenkeeperów, którzy pracują z wielkim sercem i zaangażowaniem. Życzymy podobnych wyróżnień w kolejnych latach!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3287

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (18)

fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 12.06.2026 09:30
I pyk puchar jest, żeby tak kasztan wykonywał swoją robotę jak greenkeperzy to by może coś zdobyli ale najpierw to by musiał tego mowlika yjebac żeby im we łbach nie mącił
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 12.06.2026 09:33
Jestem ciekaw czy w kolejnym ogniwie odnoszącym sukcesy też będą odejścia???
colony5

colony5

(2363/2400) 12.06.2026 09:42
Kiełba najlepsza w Ekstraklasie. Murawa najlepsza w Ekstraklasie. To może zbudujcie najlepszą drużynę w nadchodzącym sezonie w Ekstraklasie.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 12.06.2026 10:06
Najlepsza trawa, najlepsza kiełbasa, najlepszy piknik, najlepsze kobiety, najlepsi celebryci, czas w końcu na najlepszą drużynę męską.
Doker

Doker

(8205/9600) 12.06.2026 10:40
Gratulacje dla nagrodzonych oraz życzenia utrzymania swoich miejsc pracy, bo o to teraz w Pogoni niełatwo. .
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 12.06.2026 11:09
Dobra informacja. Ja jednak chciałbym dożyć kiedyś chwili kiedy przeczytam Pogoń Szczecin najlepsza drużyna w kraju. Czy to w ogóle jest realne?
Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 12.06.2026 11:32
No to mamy już dwa medale - za zimną kiełbasę i niepijalne piwo oraz za trawę... Ale czad!
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 12.06.2026 11:42
jak milo ze mamy cos najlepszego w kraju ps.szkoda ze to nie jest druzyna
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 12.06.2026 12:25
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/c5/95/65e1ab80313bb_o_xlarge.jpg
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 12.06.2026 13:05
@fiwite1310@arugy.com...dobrze, ze Pokazujesz te fotki..bo pewnie niektórzy tego nie pamiętają!! Przeskok do dzisiejszego stanu stadionu OGROMNY!! ..... I wcale się nie dziwie ,ze koszty utrzymania są duże...... Bo w tamtych czasach na miejscach siedzących rosła..trawa..he,he,he a nawet słupki bramek były. .drewniane ha,ha .... Co by nie mówić trzeba oddać szacunek Mroczkowi, ze doprowadził projekt stadionowy do końca...... Pamiętam czasy oglądania meczu z pod ,,baldachimu na 4/5 hihi..czułem się jak ..sułtan w pałacu... Hm wspomnień czar.....
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 12.06.2026 13:24
<B>Pozwole sobie rownież niesmiało przypomniec, ze miasto upierało sie na ten smieszny projekt Janusza Pachowskiego, na więcej nie było mowy, koszt miał być 60, moze max 80 mln złotych. Jednak prezes Mroczek cały czas walczył, aby domknąć podkowe i przybliżyc łuk do murawy, bo inaczej zaden problem starego stadionu nie zostanie rozwiązany!</b> Po kilku latach przepychanek dopiero w 2018 roku udało się zmienic podejscie do stadionu, Mroczek zapraszał nawet Zibiego Bońka do Szczecina, potem miasto wydało zgodę na zatrudnienie innej pracowani (Dedeco), które pracowało przez kilka tygodni praktycznie 24/7, z weekendami, na dwie zmiany aby zrobić nowy projekt i złożyć wnioski o dofinansowanie. Nie byłoby dzis w Szczecinie "niczego", że tak napisze, jakby nie nasza nowa ARENA. https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/af/e7/56c4a1b75f122_o_xlarge.jpg
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 12.06.2026 13:29
Ciekawy raport z roku 2016, czyli jeszcze dwa lata wczesniej, prosze o zwrócenie uwagi, w jaki sposób komunikuje się p. Mroczek vs dywaniarskie bydło bez kultury, które dorwało się do jakis lewych pieniedzy z przekrętów na nieruchomosciach. https://wszczecinie.pl/boniek-zaskoczyl-prawie-poparl-krzystka/26518
19DDD48

19DDD48

(235334) 12.06.2026 13:43
Wszystko zaje...te tylko wyników brakuje ;) Alex wzmocnij ten zespół teraz, żeby znowu lamentu nie było zimą.
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 12.06.2026 13:45
I do gabloty i na reszcie nie będzie pusta
henk811

henk811

(2323/2400) 12.06.2026 15:21
Yeahhh! Najlepsza trawa w Polsce.... wiedziałem że ten układ z Feyenoordem będzie Nam służył;)!
Anathema

Anathema

(39734/48000) 12.06.2026 15:53
A jak na imię ma ten Murawa? I na jakiej pozycji gra?
Pablo

Pablo

(44680/48000) 12.06.2026 19:22
@fiwite1310@arugy.com bo to pierwszy stadion klasy elite w Polsce jak to rzekł prezydent ????????????(cóż szkodzi obiecać) jak dla mnie kasa wyrzucona trochę w błoto, nawet nie ma gdzie zaparkować autem chyba ze komuś przed samą furtkę domku osiedlowego, niech też żyje dniem meczowym choćby nie był kibicem
marek9636

marek9636

(107074) 12.06.2026 23:30
Dywaniarskie bydło bez kultury, powiedział @fiwite1310@arugy.com z kulturą obrażając co drugi komentarz właściciela