preloader
Przejdź do głównej treści
8705009c22f2531f91bbf5c26ab62c56ee047a

8705009c22f2531f91bbf5c26ab62c56ee047a

Musimy być dobrzy w fazach przejściowych

Szkoleniowiec zwrócił uwagę przede wszystkim na sposób gry rywali.

- Myślę, że generalnie, gdy spojrzymy na ligę, to Lech w tej chwili jest w miarę stabilny. Pozostałe zespoły mają lepsze i gorsze momenty. Jagiellonia jest bardzo dobrą drużyną, która potrafi dobrze kontrolować piłkę - mówił trener Pogoni.

Thomasberg podkreślał, że kluczowy będzie pressing i odpowiednie zachowanie po odbiorze futbolówki.

- Myślę natomiast, że jeśli będziemy dostatecznie dobrzy w pressingu, to będziemy w stanie ukraść im kilka piłek. Gdy tego zabraknie, to będziemy stwarzać im dobre sytuacje. Oni mają wielu jakościowych zawodników. Chociażby Pululu, który jest silny i inteligentny na boisku. Jednym z ich liderów jest także Imaz. Będziemy musieli być w tym meczu dobrzy w fazach przejściowych. Oni są dobrzy z piłką, ale też dużo bramek tracą - ocenił.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 764

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (4)

Andre

Andre

(19176/24000) 08.05.2026 07:46
Tylko nie próbuj wstawiać dusigrosza bo będzie odwrotny wynik niż ostatnio z tą różnicą że do tyłu. Zielone drewno też niech siedzi na ławce.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 08.05.2026 07:57
....i lepsi w kazdym elemencie nie tylko w fazie przejsciowej
1962

1962

(62488/72000) 08.05.2026 08:18
Presing musi być bardzo wysoki i skuteczny, tylko czy wytrzymają kondycyjnie do końca spotkania. Jednocześnie uważnie grać w obronie. Pululu i Imaz to piłkarskie cwaniaki i oni nadadzą ton grze Jagi. Wyeliminowanie ich z gry pozwoli nam osiągnąć korzystny wynik. Ich obrona pozostawia wiele do życzenia. I nie tysiące podań w ich polu karnym, tylko mocne, szybkie i odważne indywidualne wejścia w ich strefę obronną mogą przynieść bramki. Nie bać się strzałów z dalszej odległości, zawsze coś może wpaść
pawel

pawel

(64049/72000) 08.05.2026 10:16
Musimy byc lepsi we wszsytkim ....